Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Суб’єкти аграрних правовідносин

Суб’єкти аграрних правовідносин

Назва:
Суб’єкти аграрних правовідносин
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
38,21 KB
Завантажень:
292
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Дипломна робота
на тему:
„Суб’єкти аграрних правовідносин”


ЗМІСТ
Вступ -3
Розділ 1.Загальна характеристика суб'єктів аграрних правовідносин. -6
1.1.Поняття, види та особливості аграрних правовідносин. -6
1.2. Поняття та класифікація суб'єктів аграрних правовідносин. -11
1.3.Особливості правового статусу суб'єктів аграрного господарювання. -19
1.4.Загальні засади створення та ліквідації суб'єктів аграрного
господарювання. -23
Розділ 2. Суб’єкти аграрних правовідносин у сфері виробництва. -27
2.1. Поняття та ознаки виробничих сільськогосподарських кооперативів. -27
2.2. Фермерське господарство , як суб'єкт аграрних правовідносин. -37
2.3. Поняття особистого підсобного господарства громадян. -40
Розділ 3.Державні органи та громадяни , як суб'єктів аграрних правовідносин. -46

3.1.Загальна характеристика правового положення громадян, як суб'єктів аграрних правовідносин. -46
3.2. Органи державного управління, як суб’єкти аграрних правовідносин.-50
Висновки. -54
Список використаної літератури. -57
вступ
Сільське господарство України в недалекій перспективі може стати одним з джерел експорту. Цьому сприяють і великі маштаби сільськогосподарського землекористування і родючі землі.У поєднанні з працьовитістю українського народу це виводить Україну на одне зпровідних місць за аграрним потенціалом.У перспективі Україна може не лише повністю забеспечити власні потреби в сільськогосподарській продукції , а й істотно збільшити свій експортний потенціал. Таким чином , сільське господарство може і повинно стати галуззю , що відіграватиме виняткову важливу роль у процесі входження України у світовий ринок. На відміну від промисловості до процесу сільськогосподаського виробництва залучено не три , а чотири ресурси - основні і оборотні фонди, жива праця і земля, причому земля в сільському господарстві є головним засобом виробництва , тоді як в інших галузях вона є лише просторовим базисом. Як основний засіб виробництва земля вимагає свого відтворення на розширеній основі, що породжує ряд специфічних проблем, пов'язаних із збереженням і підвищенням родючості грунту. Аграгні підприємства працюють в умовах ризику і невизначеності. Однією з причин є те , що в сільському господарстві економічний процес відтворення тісно переплітається з природними процесами. Власне , поєднання наукових, організаційних, адміністративних , політичних та економічних факторів визначають особливості функціонування агропормислового комплексу вцілому. Тому грунтуючись на особливостях аграрних правовідносин дослідження їх суб’єктивного складу є необхідним, як з наукової, так і практичної точки зору.
Актуальність теми зумовлена необхідністю с’ясування юридичної природи аграрних правовідносин та особливотей їх суб’єктів, визначення їх правового статусу (правосуб’єктності), порядку створення та ліквідації ,їх взаємозвязки та співпраця з державними органами управління. Шляхи подолання кризових явич в аграрному секторі, та перспективи розвитку даної галузі неможливі без наукового дослідження та тлумачення місця та значення суб’єктів аграрних правовідносин, як основної одиниці виробництва сільгосподарської продукції.
Підґрунтям для дослідження стали праці відомих вчених аграріїв та правників : Янчука В. З.; Юркевича В.Ю.; Долгого О., Погрібного О.О.; Корнієнка В.М.; Гайворонського В.М.;Жушмана В.П.;Семчика В.І.;Федоровича В.; Соніна О.М.,Воловика О.;Зіновчука В. В.; Багай Н.О.;Тітової Н.І.;ДзериО.В.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дипломна робота виконана відповідно до плану наукових досліджень кафедри господарського та екологічного права, Юридичного факультету, Прикарпатського юридичного інституту, ЛьВДУВС.
Мета і завдання. Метою дипломного дослідження є комплексний науковий аналіз понять: суб’єкти аграрних правовідносин, їх класифікація за видами, визначення правосуб’єктності кожновиду зокрема, порядок створення та ліквідації , суб’єкти аграрного господарювання , сільськогосподарські кооперативи ,фермерські господарства , приватне підсобне господарство, аграрні підприємства, державне регулювання аграрного сектору економіки, громадяни в системі аграрних правовідносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Дипломна робота на тему: Суб’єкти аграрних правовідносин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок