Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Державно-правове регулювання інвестиційних відносин

Державно-правове регулювання інвестиційних відносин

Назва:
Державно-правове регулювання інвестиційних відносин
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
47,14 KB
Завантажень:
230
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
Державно-правове регулювання інвестиційних відносин


ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………………….3
Розділ 1. Інвестиційні відносини.
Поняття і види інвестиційних відносин……………………………6
Суб’єкти, об’єкти інвестиційних відносин та методи їх правового регулювання……………………………………………………………….12
Розділ 2. Правове регулювання інвестиційних відносин.
2.1. Історія розвитку інвестиційного законодавства…………………....27
2.2. Поняття і система інвестиційного законодавства………………….31
Розділ 3. Державне регулювання інвестування та захист інвестицій.
3.1. Поняття та форми державного регулювання і державного управління інвестиційною діяльністю……………………………….38
3.2. Зміст, принципи і функції державного управління інвестиційною діяльністю……………………………………………………………...47
3.3. Система та правовий статус органів державного управління інвестиційною діяльністю в Україні………………………………...56
3.4. Захист інвестицій і гарантії прав суб’єктів інвестиційної діяльності………………………………………………………………59
Висновки…………………………………………………………………………65
Список використаних джерел…………………………………………………..69
ВСТУП
Актуальність теми. Важливу роль у забезпеченні соціально-економічного розвитку країни відіграє інвестиційна діяльність, вкладення коштів у економіку, у створення та модернізацію основних фондів усіх галузей господарства. Масштабність і ефективність інвестиційної діяльності багато в чому визначається станом господарського законодавства та інвестиційного законодавства зокрема. Саме від останнього залежить створення сприятливих умов, що забезпечують зацікавленість потенційних інвесторів у вкладення коштів у розвиток економіки.
Ситуація економічного розвитку, яка склалась сьогодні в Україні, дуже складна. Серед сукупності причин, що сприяли економічній кризі та стримують перехід України на шлях економічного зростання, чи не найголовнішою є низька інвестиційна активність. У забезпеченні виходу економіки з кризового стану і стабільного її розвиту вирішальну роль відіграє науково обґрунтована інвестиційна політика держави. Саме вона з допомогою державних органів регулювання інвестиційних відносин визначає реальні джерела, напрями, структуру інвестицій, здійснює раціональні та ефективні заходи для виконання загальнодержавних, регіональних та місцевих соціально-економічних програм.
Державне регулювання інвестиційних правовідносин є необхідним та спрямоване на створення сприятливих нормативно-правових та господарських умов для інвестування, формування підприємствами і організаціями необхідних фінансових засобів для інвестиційного розвитку.
Дослідження проблеми інвестування завжди знаходились в центрі уваги економічної і правової думки. Це обумовлено тим, що інвестиції торкаються найглибших основ господарської діяльності, визначають процес економічного зростання в цілому.
Питання державного та правового регулювання інвестиційних правовідносин досліджувалися багатьма українськими вченими. Серед них А.В. Омельченко, О.М. Вінник, А.С. Музиченко, Л.М. Борщ, В.Д. Чернадчук, О.Р. Кібенко, В.Ю. Полатай, В.Ф. Мартиненко, В.М. Стойка, В.В. Поєдинок, А.С. Слєпушкіна, які зробили вагомий внесок у дослідженні даних питань. Вони звертали увагу на закріплення у законодавстві норм про захист прав суб’єктів інвестиційної діяльності, формування системи державного управління інвестиційних відносин, удосконалення механізму регулювання інвестицій тощо.
Проте, важливість їх дослідження визначається не лише потребою теоретичного вивчення їх правової суті, але і необхідністю удосконалення українського законодавства в сфері державно-правового регулювання інвестиційної діяльності, що і обумовлює актуальність обраної теми дослідження. Від стану, ефективності та спрямування державно-правового регулювання залежить створення розвинутої економічної і правової системи і відповідно – підвищення рівня життя громадян України, забезпечення їм гідних умов для реалізації власних можливостей.
Метою дипломної роботи є дослідження сутності державного і правового регулювання інвестиційних відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 Дипломна робота на тему: Державно-правове регулювання інвестиційних відносин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок