Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Поняття та принципи кримінальної політики України

Поняття та принципи кримінальної політики України

Назва:
Поняття та принципи кримінальної політики України
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
51,12 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
Зміст
ВСТУП
В умовах глибокої кризи, яка охопила практично всі сторони життя нашого суспільства, стан законності став домінуючою темою і для працівників правоохоронних органів, і для вчених-правознавців. Загальна оцінка цього стану як кризового визнається досить обгрунтованою, оскільки спирається на такі очевидні факти, як фрагментарність і суперечність законодавства останніх років, неузгодження законодавства з суспільними потребами і вимогами, нарощення розриву між законодавчими актами і економічними, організаційними і технічними можливостями їх реалізації.
Проблеми забезпечення конституційної законності, безпеки суспільства і його громадян від злочинних посягань, проведення всього українського законодавства у русло ідей, проголошених Конституцією, його розвиток і перетворення в реальний фактор економічних, політичних і соціальних реформ, розробки правових, управлінських і організаційних засобів впливу на злочинність і встановлення контролю над нею, висуваються на передній план юридичної науки і практики. В зв'язку з цим постійно зростають роль і відповідальність в розробці названих проблем вчених-правознавців, політологів і соціологів, оскільки при вдалому вирішенні питання вони отримають можливість не лише внести стабільність в систему суспільних відносин, але і реалізувати демократичний, загальногуманний потенціал, закладений в розділі Конституції України, який присвячений правам і свободам людини.
В даній магістерській роботі аналізується ключова і визначальна деталь здійснення покладеного завдання - кримінально-правова політика. Тобто аналізуються її поняття, принципи і завдання на сучасному етапі, які визначають основні засади боротьби із злочинністю. Дається коротка характеристика історичного розвитку кримінального законодавства в Україні в аспекті його відношення до змін в державній кримінально-правовій політиці. Також визначається співвідношення кримінального закону і кримінальної політики, даються основні проблеми зміни кримінального законодавства у зв'язку із зміною суспільних відносин. Як висновок, пропонуються основні напрямки і завдання удосконалення кримінального законодавства України, його вплив на державну кримінально-правову політику.
Об'єкт і предмет дослідження. Об'єктом дослідження є поняття та основні напрями кримінальної політики України. Предметом дослідження є норми чинного кримінального, кримінально-процесуального та інших галузей законодавства України.
Мета і завдання дослідження. Мета, яку поставив перед собою автор дослідження, полягає в тому, щоб: чітко визначити ознаки та поняття кримінальної політики.
Науково-теоретичною базою стали роботи вітчизняних та зарубіжних вчених в галузі кримінально-процесуального та кримінального права, загальної теорії права і держави, історії права і держави України та зарубіжних країн, наукові праці з окремих питань цивільно-процесуального та цивільного права тощо. Зокрема, дослідження таких провідних вчених-процесуалістів, як Грищука В.К., Дагеля П.С., Босхолова С.С., Ісмаілова І.А., Гаджиєв К.С., Скуратова Ю.І., Бєляєв Н.А. та інших, чиї ідеї становлять значний інтерес для правової доктрини і законодавства України.
Нормативну базу дослідження склали Конституція України, чинне кримінальне, кримінально-процесуальне та інше законодавство України, нормативно-правові акти УРСР та колишнього Союзу РСР, Кримінально-процесуальний кодекс України, міжнародно-правові акти у галузях прав людини і правосуддя.
Структура роботи. Структура роботи обумовлена метою та предметом дослідження. Магістерська робота складається зі вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних нормативно-правових актів і літератури.
РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ ТА ПРИНЦИПИ КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
У вітчизняній юридичній науці проблемам кримінальної політики з давніх часів приділялася велика увага, так як їх дослідження мало важливе практичне значення, сприяло розробці оптимальних напрямів і ефективних заходів боротьби зі злочинністю.
До плеяди першопрохідників в цій області відносяться видатні вчені-юристи А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 Дипломна робота на тему: Поняття та принципи кримінальної політики України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок