Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Сучасні проблеми правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом та функціонування українських автотранспортних підприємств

Сучасні проблеми правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом та функціонування українських автотранспортних підприємств

Назва:
Сучасні проблеми правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом та функціонування українських автотранспортних підприємств
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,60 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 
Сучасні проблеми правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом та функціонування українських автотранспортних підприємств


РЕФЕРАТ
Тема даної дипломної роботи - „Сучасні проблеми правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом та функціонування українських автотранспортних підприємств”.
Предметом дослідження в даній дипломній роботі виступає питання правового регулювання в сфері автотранспортних перевезень.
Об’єктом дослідження є організація перевезень вантажів автомобільним транспортом та проблеми діяльності автотранспортних підприємств.
Мета написання даної дипломної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з проблемами та перспективами правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що автотранспортна галузь України поступово розвивається, але існує багато проблем, які гальмують цей розвиток і потребують негайного вирішення на законодавчому рівні. Особливої актуальності набуває питання регулювання міжнародних автотранспортних перевезень вантажів у зв’язку з посиленням інтеграційних процесів в Європі.
Узагальнений результат дослідження, основні висновки та рекомендації, сформульовані в роботі приводяться нижче:
1. Україна – держава з великими транзитними можливостями, із зношеним рухомим складом і численними проблемами в транспортній промисловості підриває довіру перевізників як закордонних так і вітчизняних і ризикує втратити власний ринок автотранспортних послуг.
2. Для того, що б вітчизняна транспортна індустрія могла приносити більший прибуток, потрібно здійснити ряд заходів на державному рівні. Насамперед це:
налагодження власного виробництва тягачів придатних для здійснення міжнародних автоперевезень, що відповідають міжнародним стандартам і нормам таких як ЄВРО-2 і ЄВРО-3;
полегшення умов закупівлі транспортних засобів з-закордону, у тому числі, купівлі в лізинг (зменшення ПДВ і мит);
врегулювання проблеми нестачі дозволів на транзит вантажів;
ряд заходів для підвищення рівня сервісного обслуговування на трасах і інтенсивності реконструкції і будівництва нових автошляхів.
Результати дипломної роботи можуть бути використані державними службовцями, керівниками автотранспортних підприємств, фахівцями з комерційного права тощо.
Обсяг роботи – 100 сторінок, з них – 1 рисунок, 1 додаток, 55 літературних джерел.


ЗМІСТ


ВСТУП
Тема даної дипломної роботи - „Сучасні проблеми правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом та функціонування українських автотранспортних підприємств”.
Мета написання даної дипломної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з сучасним станом та проблемами правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом, з проблемами функціонування вітчизняних автотранспортних підприємств, з перспективними напрямками реформування правового регулювання автотранспортних перевезень тощо.
Також цілями написання дипломної роботи є:
поглиблення теоретич-них і практичних знань з комерційного права, вироб-лення умінь застосовувати їх при вирішенні конкретних практи-чних завдань;
сприяння розвитку сучасних наукових досягнень у сфері правового регулювання та уміння їх самостійно застосовувати при вирішенні прикладних проблем.
Основними завданнями дипломної роботи є:
пошук та аналіз спеціальних та наукових джерел з питань правового регулювання автоперевезень
вивчення та узагальнення теоретико-методологічних засад по зазначеній проблематиці;
проведення всебічної діагностики проблеми;
розробка та оцінка альтернативних підходів до вирішення визначеної проблеми;
обґрунтування запропонованих шляхів вирішення проблем;
підготовка доповіді та наочних матеріалів, що передають основний зміст роботи та пропозиції автора, з подальшим їх публічним захистом.
Актуальність обраної теми дипломної роботи полягає в тому, що автотранспортна галузь - один із самих перспективних секторів економіки України. Послугами автотранспортних підприємств користується практично кожне підприємство.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 Дипломна робота на тему: Сучасні проблеми правового регулювання перевезень вантажів автомобільним транспортом та функціонування українських автотранспортних підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок