Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Проблеми розвитку страхування в Україні та оцінка їх впливу на фінансовий стан страхових компаній

Проблеми розвитку страхування в Україні та оцінка їх впливу на фінансовий стан страхових компаній

Назва:
Проблеми розвитку страхування в Україні та оцінка їх впливу на фінансовий стан страхових компаній
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
67,08 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
Проблеми розвитку страхування в Україні та оцінка їх впливу на фінансовий стан страхових компаній


Зміст


Вступ
Тема даної дипломної роботи – „Проблеми розвитку страхування в Україні та оцінка їх впливу на фінансовий стан страхових компаній”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з проблемами та перспективами розвитку страхування в Україні.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір нормативних, літературних, наукових, статистичних джерел, присвячених проблемам страхування в Україні;
аналіз та узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної дипломної роботи.
Актуальність обраної теми дослідження полягає в тому, що радикальні зміни, які необхідні Україні, щоб вийти на шлях економічного розвитку, неможливі без посилення уваги до інституту страхування. В сучасних умовах страхування набуває актуальності тому що виступає методом захисту господарської діяльності від руйнівних стихійних сил і є засобом захисту від несприятливих змін ринкової кон’юнктури. Страхування охоплює всі сфери господарського життя і діяльності людини та суспільства, а тому перетворюється в загальноуніверсальний засіб страхового захисту інтересів фізичних та юридичних осіб. Світовий досвід господарювання свідчить про те, що страхування за рахунок спеціально створених фондів достатньо ефективно регулює відтворювальний процес, забезпечуючи страховий захист товаровиробників, економічні інтереси держави та соціальні гарантії громадян. Воно послаблює залежність суспільного виробництва й окремої людини від непередбачених небажаних випадків і являє собою напрацьований суспільством механізм боротьби із порушеннями гармонії. Саме за допомогою страхування обмежуються і компенсуються матеріальні й нематеріальні збитки, пов’язані з погіршенням кон’юнктури ринку, неповерненням кредитів, невиконанням договірних зобов’язань та іншими негативними явищами та ризиками.
Страхування в Україні на сьогоднішній день проходить період свого становлення й розвитку. В процесі становлення пройдено кілька етапів, протягом яких змінювалося його правове, організаційне та економічне підґрунтя. Історично склалося так, що сфера страхування була жорстко централізованою, на чолі її став єдиний страховий орган – Держстрах. Кожна союзна республіка колишнього СРСР мала в ньому своє правління державного страхування, яке в більшості випадків мало формальний характер.
У свідомості людей страхування не закріпилось в якості обов’язкового компоненту організації життя, а життєвий уклад був таким, що громадяни навіть не замислювалися над потребою страхування життя чи майна від нещасних випадків та стихійних лих. Професія страхових агентів не була привабливою і прибутковою. В розумінні більшості населення, вони виступали в якості комедійних персонажів, а не солідних партнерів на фінансовому ринку.
Ситуація на страховій арені різко змінилася у зв’язку з демонополізацією страхової діяльності, легалізацією підприємств, у результаті чого відбувся процес росту кількості альтернативних (недержавних) комерційних страхових організацій, діяльність яких охоплювала, окрім історично сформованих видів страхування, страхування комерційних, фінансових, господарських ризиків, експортних кредитів та іноземних інвестицій, котрі стали повсякденною реальністю для десятків тисяч людей.
Система страхування виконує важливу службову функцію забезпечення захисту учасників різноманітних комерційних операцій від можливих втрат, що виникають, головним чином, у результаті загибелі чи пошкодження майна з причин випадкового і стихійного порядку.
Цей інститут важливий у сучасних умовах життя і діяльності громадян, підприємств, установ, організацій, банківських, комерційних структур та українського суспільства в цілому. У зв’язку з цим, виникає необхідність детального аналізу існуючих проблем страхування в Україні.
Предметом дослідження в роботі виступає страховий ринок, проблеми його розвитку та їх вплив на фінансовий стан страхових компаній, а об’єктом дослідження є Закрите акціонерне товариство „Страхова Група „ТАС”” (ЗАО СГ „ТАС”) та її фінансове становище.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
Дипломна робота на тему: Проблеми розвитку страхування в Україні та оцінка їх впливу на фінансовий стан страхових компаній

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок