Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Правовий режим оподаткування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Україні

Правовий режим оподаткування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Україні

Назва:
Правовий режим оподаткування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Україні
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
41,02 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Правовий режим оподаткування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Україні.
ЗМІСТ
Вступ....................................................................................
Розділ 1. Зовнішньоекономічна діяльність в Україні та особливості її оподаткування..
1.1. Сутність та види зовнішньоекономічної діяльності..................
1.2. Державне регулювання зовнішньоекономічної діяльності…….
1.3. Застосування міжнародних угод з питань оподаткування………
1.4.Особливості оподаткування зовнішньоекономічної діяльності......................................................................................
Розділ 2. Правовий режим справляння податків з нерезидентів та їх постійних представництв.
2.1. Законодавче визначення постійного представництва
нерезидента в Україні.................................................................
2.2.Оподаткування прибутку нерезидентів та їх постійних
представництв…………………………………………………………
2.3.Порядок сплати податку на додану вартість та акцизного
збору при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності…………
Розділ 3. Валютне регулювання зовнішньоекономічних операцій.
3.1. Сутність та особливості здійснення зовнішньо-
економічних операцій.................................................................
3.2. Правовий механізм валютного контролю за здійсненням
експортно-імпортних операцій..................................................
Висновки....................................................................................
Список використаних джерел..................................
Вступ
Зовнішньоекономічна діяльність на сьогодні є саме тим перспективним варіантом господарювання, який дає можливість гармонійно поєднувати інтереси держави в досягненні політичної та економічної незалежності з інтересами підприємств у максимізації прибутку та його відповідному перерозподілі.
Стратегічна орієнтація зовнішньоекономічної політики України на інтеграцію до світового співтовариства сприяють зростанню кількості національних суб’єктів господарювання, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, а також іноземних підприємств, які діють на території України.
Адже, з однієї сторони, для зміцнення та зростання економічного потенціалу будь-якої країни важливо щоб зовнішньо-торгівельний баланс завжди був позитивним, тобто щоб обсяги експорту країни переважали над імпортом, і з другої сторони, - стабільний потік іноземних інвестицій сприяв би вирішенню болючого на сьогодні питання зайнятості населення та наповненню державного бюджету та позабюджетних фондів, а також це б в свою чергу позитивно впливало на вирішення завдань держави в соціально-економічній сфері життя суспільства.
Тим не менше, для отримання таких результатів необхідно щоб в Україні політичні процеси не впливали на фундаментальні принципи фінансового права та її інститутів, таких як незмінність та визначеність законодавства, особливо в частині податкового, що визначає правовий режим оподаткування як національного суб’єкта господарювання який здійснює діяльність на зовнішньому ринку так і іноземного суб’єкта , який бажав би інвестувати нашу економіку.
Певною мірою вплив податків проявляється в реалізації податкової політики, що є однією з найгостріших соціально-економічних проблем сучасної держави, а її розробка вимагає вирішення все складніших завдань.
Одна з основних причин цього – інтеграція національних економік і всесвітня конкуренція за інвестиції. За таких умов постійні зміни в податковому та митному законодавстві порівняно з державами-конкурентами породжує втечу інвестицій, відповідне зменшення податкової бази оподаткування і кінцеве зниження обсягу коштів, що мобілізуються до бюджетів різних рівнів.
Ця проблема торкається не тільки інвестиції, але й конкурентноздатності національних виробників, оскільки податки є ціноутворюючим чинником. На практиці це означає отримання конкурентних переваг національним виробництвом тієї країни, де ставки оподаткування нижчі в порівнянні з іншими державами, тому податкова політика будь-якої держави повинна будуватись у взаємозв’язку і під певним впливом податкових реформ, що провадяться країнами – економічними партнерами України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Дипломна робота на тему: Правовий режим оподаткування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок