Загрузка...
Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Право -> Дипломатичне право

Загрузка...

Дипломатичне право

Назва:
Дипломатичне право
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,55 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
Дипломна робота
на тему:
Дипломатичне право


Зміст
Вступ
Розділ І «Поняття, суб’єкти і джерела дипломатичного права»
Поняття дипломатичного права та суб’єктів дипломатичного права
Джерела дипломатичного права
Розділ ІІ «Дипломатичні представництва, їх види та функції»
2.1. Поняття дипломатичних представництв, їх види.
2.2. Функції дипломатичних представництв
Розділ ІІІ «Дипломатичні імунітети та привілеї, якими користуються дипломати»
3.1. Поняття та розвиток дипломатичних імунітетів та привілеїв
3.2. Визначення обсягу дипломатичних імунітетів та привілеїв
Висновки
Список використаних джерел


Вступ
Актуальність теми даної дипломної роботи полягає в висвітленні теми «Дипломатичне право», загальній та конкретизованій характеристиці даної галузі права, розкритті самої дефініції дипломатичного права та дипломатії, узагальненні поглядів вчених на дане питання та зведення законодавчої бази, яка стосується дипломатичної діяльності. Також надзвичайно важливим є відображення в ході виконання роботи неоднозначності деяких поглядів на деякі функції дипломатичних представництв. Також важливим є визначення поняття дипломатичних привілеїв та імунітетів, їх обсягу.
Метою даної роботи є отримання узагальнених висновків на основі опрацювання наявної теоретичної бази, а також нормативного матеріалу, що стосуються даної теми.
Актуальність та мета обумовили наступні завдання наукового пошуку:
- дослідити поняття дипломатичного права, яке дається наковцями та законодавством;
- дати визначення та проаналізувати структуру джерел дипломатичного права;
- розглянути теоретичне та нормативне тлумачення дефініції дипломатичних представництв, їх функцій;
- з’ясувати поняття дипломатичних імунітетів та привілеїв, їх розвитку;
- дослідити нормативну базу, яка визначає обсяг дипломатичних привілеїв та імунітетів.
Об’єктом дослідження даної дипломної роботи виступають відносини, які складаються при реалізації дипломатичного права дипломатичними представництвами та дипломатичним корпусом загалом.
Предметом дипломної роботи є аналіз чинного міжнародного та внутрішньодержавного законодавства, які визначають поняття, суть та загальні особливості дипломатичного права, розвиток даного інституту права, його практичну реалізацію.
Теоретичною основою для написання дипломної роботи стали праці вчених, які зробили вагомий внесок для висвітлення даного питання та законодавча база, яка стосується дипломатичного права, його практичної реалізації. Були використані як джерела у вигляді книг так і (з огляду на розвиток теоретики щодо даного питання) ресурси мережі Інтернет, де даному питанню присвячені ряд сайтів, з яких при написанні роботи найбільше використовувався сайт , що являє собою електронну бібліотеку, яка присвячена питанням міжнародних відносин, історії, зовнішньої політики, економіки, права та філософії. Використана також Інтернет енциклопедія і деякі інші Інтернет-джерела, такі як офіційний сайт Верховної Ради України, сайт МЗС України. Щодо теоретичної бази, яка використовувалася в ході написання роботи, то досліджувалися праці таких науковців як Сардачук П.Д., Кулик О.П., Сандоровський К.К., Репецький В.М., Гуменюк Б.І., Г. Ніколсон, Щерба О.В., Баймуратов М.А., Марущак М.Й., Алданов Ю.В.. Нормативною базою при написанні дипломної роботи послужили зокрема такі нормативні акти: Закон України «Про дипломатичну службу», Віденська конвенція про дипломатичні зносини від 1961 року, Конвенція про привілеї та імунітети спеціалізованих установ ООН, Конвенція про привілеї та імунітети ООН, Конвенція про спеціальні місії від 1985 року, Конвенція про запобігання та покарання злочинів проти осіб, які користуються міжнародним захистом, в тому числі дипломатичних агентів, Віденська конвенція про представництво держав в їх відносинах з міжнародними організаціями універсального характеру 1975 року та деякі інші нормативні акти.
Структурно дипломна робота складається зі вступу, трьох розділів, що об’єднують в собі шість підрозділів, висновків та завершується списком використаних джерел.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32 
Дипломна робота на тему: Дипломатичне право

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок