Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Релігієзнавство -> Митрополит Андрій Шептицький та його пастирське навчання про релігійно-катехитичне виховання дітей та молоді

Митрополит Андрій Шептицький та його пастирське навчання про релігійно-катехитичне виховання дітей та молоді

Назва:
Митрополит Андрій Шептицький та його пастирське навчання про релігійно-катехитичне виховання дітей та молоді
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,57 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
МИТРОПОЛИТ АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ ТА ЙОГО ПАСТИРСЬКЕ НАВЧАННЯ ПРО РЕЛІГІЙНО-КАТЕХИТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ


ЗМІСТ
ЗМІСТ………………………………………………………………………………...2
ВСТУП………………………………………………………………………………..3
РОЗДІЛ 1. ВЕЛИЧ ОСОБИ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО. ПАСТИРЯ І УЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ……………………………..4
1. Життєвий шлях Митрополита Андрея Шептицького……………………….4
2. Пастирська діяльність Митрополита…………………………………………7
РОЗДІЛ 2. РЕЛІГІЙНО-КАТЕХИТИЧНЕ НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО…………………………………..16
1. Важливість християнського виховання батьками власних дітей…………16
2. 2. Батьківські настанови Архипастиря Андрея Шептицького………………..19
2. 3. Найважливіші принципи християнського виховання дітей та молоді…….23
РОЗДІЛ 3. МАТЕРІАЛЬНА ТА ДУХОВНА ОПІКА АРХИПАСТИРЯ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО…………………………………………………………………..27
1. Допомога Андрея Шептицького для дошкільних організацій та сиротинців……………………………………………………………………….27
3. 2. Допомога Митрополита Андрей для шкіл, гімназій, бурсів……………….31
ВИСНОВКИ………………………………………………………………………...37
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ……………………………………...39
ВСТУП
Кожна людина, яка приходить у цей світ – має своє призначення. Бог призначив кожному індивіду сповнити якусь місію, але Господь є Творцем не тільки людини, а й народів. Так само як і людина – кожен народ має призначену ціль від Бога. І Господь кожному народові посилає обраних мужів, які ведуть народ до сповнення цієї цілі.
Всемилостивий Господь обдарував наш український народ багатьма постатями, велитнями духа, з якими тісно пов’язана історія України. Такі особистості як Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Йосафат Кунцевич і багато інших є даром Божим для нашого народу.
Прослідкувавши історію цих постатей, можна ствердити, що кожен із них діяв і працював у певний період часу. Так, у ХІХ столітті Господь дарував Україні генія, людину, яка піднесла національну свідомість – Тараса Шевченка. Другою подібною особистістю, яка мала вагомий вплив на хід історії українсього народу і Церкви в ХХ столітті був Митрополит Андрей Шептицький. Західно-Європейські історики говорять про велич цієї людини, яка своїм розумом, передбачливістю, второпністю стала однією із найбільших постатей Вселенської Церкви ХХ століття.
Сучасні історики зробили великий поступ у дослідженні особи Кир Андрея. Протягом останніх років видано багато наукових праць, статтей, архівних матеріалів, які висвітлюють діяльність Владики Андрея. Істориками, науковцями, священиками проведено багато конференцій і заходів, присвячених року Митрополита Андрея (2001 рік). Хоча опрацьовано велику кількість матеріалів, проте далеко не до кінця досліджено його життя, громадська діяльність, пастирське служіння.
РОЗДІЛ 1.
ВЕЛИЧ ОСОБИ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО. ПАСТИРЯ І УЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Митрополит Андрей Шептицький був високо освіченою людиною, закінчив гімназійне навчання, вивчав багато іноземних мов, був офіцером австійської кавалерії. У вересні 1899 року був висвячений на єпископа. В його особі поряд з освіченістю і духовною витонченістю гармонійно поєднувався надзвичайний дар організатора, який засновував школи та академії, підтримував богословські студії й світську науку, пресу, сакральне мистецтво і збереження історичних пам’яток.
1.1. Життєвий шлях Митрополита Андрея Шептицького
Рід Митрополита Андрея Шептицького є одним із найвеличніших і найстаріших родів Європи, який славився чотирьма греко-католицькими єпископами [Див. 14, 25].
Роман-Олександр-Марія Шептицький народився 29 липня 1865 року у селі Прилбичі Яворівського повіту. Батько Митрополита, Іван Шептицький був власником Прилбич, маршалком повітової ради Яворівського повіту і послом до Галицького сейму. Хоч і був спольщеним і латинського обряду, проте, вважав себе “русином”. Мати Митрополита Софія, була дочкою графа Олександра Фредри, відомого польського поета і драматурга. У сім’ї Шептицьких було семеро дітей, серед яких Роман був старшим. Мати Софія була високо освідченою жінкою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Дипломна робота на тему: Митрополит Андрій Шептицький та його пастирське навчання про релігійно-катехитичне виховання дітей та молоді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок