Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Теорія держави та права -> Фінансування розпорядників бюджетних коштів із місцевого бюджету та його вдосконалення

Фінансування розпорядників бюджетних коштів із місцевого бюджету та його вдосконалення

Назва:
Фінансування розпорядників бюджетних коштів із місцевого бюджету та його вдосконалення
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,48 KB
Завантажень:
114
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Дипломна робота
на тему:
„Фінансування розпорядників бюджетних коштів із місцевого бюджету та його вдосконалення”
(на матеріалах фінансового управління Коломийської районної державної адміністрації)


Зміст
ВСТУП
Розділ 1. Роль розпорядників бюджетних коштів у виконанні місцевого бюджету
1.1. Розпорядники коштів місцевого бюджету і їх функції, права та обов’язки.
1.2. Встановлення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів на основі затвердженого бюджетного розпису.
1.3. Затвердження і виконання кошторису розпорядником бюджетних коштів та взяття бюджетних зобов’язань.
Розділ 2. Аналіз виконання місцевого бюджету фінансовим управління Коломийської райдержадміністрації.
2.1. Організаційно-економічна характеристика об’єкту дослідження фінансового управління Коломийської райдержадміністрації.
2.2. Аналіз фінансування розпорядників бюджетних коштів фінансовим управлінням Коломийської РДА за 2001-2002 рр.
Висновки
Список використання джерел
додатки


Вступ
Основною проблемою при виконанні місцевих бюджетів є недоотримання доходів. Це загальна проблема виконання бюджету, навіть у розвинутих країнах. Двома основними загальними проблемами недоотримання доходів є
1) економіка не працює так добре, як очікувалось, коли формувався бюджет, і 2) затверджений бюджет засновувався на нереалістичних (занадто оптимістичних) прогнозах надходжень. Інколи третьою причиною є незадовільний збір податків, що часто поєднується з існуванням великого сектору тіньової економіки. Розмір недоотриманих доходів чітко визначає серйозність впливу на бюджет, а значимість визначає тим заходів, які вживає уряд для подання проблеми. Велике недоотримання доходів може бути і не визначене на початку бюджетного року. Нездатність зреагувати швидко неодмінно спричинить фінансову кризу, що часто набуває більших масштабів дещо пізніше. Існує лише два прийняті і розумні способи подолання проблеми недоотримання доходів, - зменшення видаткової частини і отримання додаткових надходжень. Часто використовується поєднання цих способів.
Найпростішим рішенням проблеми є зменшення фінансування усіх програм на однаковий відсоток. Хоча цей не є добре продуманим рішенням, що засновується на пріоритетності видатків, таким підходом найлегше керувати, і він є найбільш прийнятим, оскільки „біль” від зменшення фінансування в рівній мірі розподіляється між усіма бюджетними організаціями.
При формуванні бюджету основні цілі й завдання визначаються й обговорюються місцевою радою. Результатом етапів складання та затвердження бюджету є прийняття бюджетних призначень, на основі яких розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання.
В процесі виконання бюджету важливо, щоб фінансові ресурси, надані головному розпоряднику бюджетних коштів, спрямовувалися і контролювалися з метою досягнення цілей та завдань затвердженого бюджету. Періодичні звіти повинні містити інформацію щодо рівня ефективності використання розпорядниками коштів з метою досягнення запланованих цілей, пов'язаних з виконанням програм і наданням послуг. Оскільки відхилення обсягів фактичного фінансування від запланованих показників у процесі виконання бюджету трапляється досить часто, виникає потреба внесення змін. Моніторинг видатків в процесі виконання місцевих бюджетів дозволяє дещо виправити допущені прорахунку і скоригувати плани фінансування відповідно до реалій і поточних потреб. Саме спроможність забезпечувати гнучкість у рамках контролю відрізняє успішні системи виконання бюджету від невдалих. Управління видатками потребує чітких правил і процедур, відповідних аналітичних систем і методів багаторазового застосування, періодичного надання фінансовим управлінням важливої інформації в своїх звітах. Підвищення ефективності та результативності видатків вимагатиме нових децентралізованих до управління видатками, які передбачатимуть встановлення цілей, стандартів якості та засобів контролю за видатками замість додаткових управлінських повноважень обласної ланки щодо розподілу коштів на досягнення цих цілей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Дипломна робота на тему: Фінансування розпорядників бюджетних коштів із місцевого бюджету та його вдосконалення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок