Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Українською мовою дипломна робота: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю / сторінка 14

Назва:
Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
858,02 KB
Завантажень:
675
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
При цьому методі чим більше ступінь диференціації товарів, тим більше еластичність прийнятних для споживача цін. Товари можуть диференціюватися з урахуванням технічних параметрів, дизайну, смаку, проведеної рекламної кампанії, надійності, довговічності, економічності в експлуатації, після продажного сервісу і т.п. З диференціацією товару тісно зв'язана диференціація ринку. Успішна реалізація методу ціноутворення заснована на тім, що виробник добре знає потреби своїх потенційних покупців, уміє привернути увагу до специфічних якостей свого товару і реально оцінює можливих конкурентів.

Реакція покупців на зміну цін може бути врахована за допомогою:

 аналізу даних попереднього періоду методом регресійного аналізу й екстраполяції отриманих результатів на майбутнє;

 проведення на ринку експерименту з різними цінами на свою продукцію.

Ці способи мають недоліки і визначені труднощі при втіленні в життя. Так, при екстраполюванні попиту на товар на майбутнє варто виявляти визначену обережність, особливо маючи справу з товарами, споживання яких багато в чому викликано модою. Проводячи експеримент на ринку з цінами, треба враховувати та обставина, що продавати товар за високою ціною, після того як він з'явився на ринку по більш низькій ціні, досить складно.

Проте визначений орієнтир на ринку за допомогою цих методів може бути отриманий.

Метод установлення ціни на рівні поточних цін зосереджує в собі, як прийнято вважати, «колективну мудрість галузі». Він застосовний на ринках чистої й олігополістичної конкуренції. Підприємства і виготовлювачі продукції виходять у цих умовах з факту конкуренції, установлюючи ціну на товар ледве чи вище трохи нижче рівня ціни конкурентів. Якщо ж товар дійсно володіє якимись новими якостями, відмінними від товарів конкурентів, чи сприймається покупцями як володіє новими якостями, то виробник вільний у визначенні рівня ціни і не бере до уваги вже існуючі ціни. На ринку однорідних товарів підприємство змушене стежити цінами конкурентів (у той час як ринки неоднорідних товарів надають велику гнучкість на цінову політику конкурентів). У будь-якому випадку підприємець при виборі ціновий стратегії повинний відповісти на наступні питання:

 З якою ціллю конкурент зменшив ціну?

 На який час?

 Як це вплине на місткість ринку?

Якщо підприємець прийшов до висновку, що конкурент знизив ! ціну, бажаючи сприяти зниженню цін і загальному збільшенню попиту на тривалий період, і припускає, що інші підприємства підуть цьому прикладу, а тому місткість ринку зросте, йому також прийдеться знижувати ціну.

Якщо ж він зможе протиставити діям конкурента могутню маркетингову підтримку свого товару, то ціну можна не знижувати. Однак у будь-якому випадку необхідно проаналізувати усі варіанти.

Встановлення остаточної ціни. Це заключний етап ціноутворення. Зупинивши свій вибір на одній з перерахованих методик, фірма може приступити до розрахунку ціни, що ' повинна враховувати психологічне сприйняття покупцем товару фірми. Наприклад, для багатьох споживачів єдина інформація про якість товару укладена в ціні, і вона служить показником якості. Призначувана ціна повинна відповідати ціновому образу фірми і її ціновій політиці. Необхідно також враховувати реакцію конкурентів на передбачувану ціну.

Останнім часом усі частіше перед підприємцем устає задача страхування ринкової ціни. Це підказує необхідність уведення ще одного етапу коректування ціни, що полягає в страхуванні остаточної ціни. З цією метою в договори купівлі — чи продажу в договори постачання вводиться ряд застережень. Необхідність цього викликана тим, що на ринок і рівень збуту товарів впливають постійно мінливі фактори (політична нестабільність, загальноекономічні фактори, виснаження природних ресурсів, зміна екологічної обстановки, демографічна ситуація і т.д.).

Постійною турботою керівництва фірми є керування цінами на свою продукцію. Воно здійснюється внесенням відповідних змін у прейскуранти, застережень — у контракти, а також компенсацій.

РОЗДІЛ 2. Аналіз об’єкту дослідження (готель „Сатурн”) та галузі, в якій він здійснює свою діяльність

2.1 Загальна характеристика об’єкту дослідження

Готель „Сатурн” знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Героїв Космосу, 2б.

Сьогоднi Готель "Сатурн" являє собою готельний комплекс, до складу якого входять : готель на 213 мiсць, ресторан на 174 мiсця, кафе на 34 мiсця, 2 конференц-зали, тренажерний зал та перукарня. У готелi також дiють магазин, пункти прийому хiмчистки, валютнi обмiннi пункти, є банкомати, мобiльний зв'язок та iншi послуги, що надаються мешканцям готелю стороннiми фiрмами та банками. Планується розширення кола послуг для мешканцiв готелю.

Статутом передбаченi такi види діяльності готелю "Сатурн":

 готельнi послуги, послуги громадського харчування (ресторан та кафе),

 побутовi послуги, роздрiбна торгiвля, туристичне обслуговування та iнше.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Дипломна робота на тему: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок