Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> дипломна робота: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю / сторінка 16

Назва:
Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
858,02 KB
Завантажень:
675
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Туристичною діяльністю в Україні займаються більш ніж 3 тисячі суб"єктів підприємницької діяльності. Для обслуговування туристів використовується близько 1400 готелів, мотелів такемпінгів. В Києві працює 23 крупних готелів з номерним фондом більше 100 номерів, 24 невеликих готелів, що мають від 20 до 100 номерів, які є потенційними конкурентами готелю „Сатурн”. Розвиток туризму в Україні стримується низкою причин. Це і економічна нестабільність, й недоліки в роботі фінансово-банківської системи, й зниження платоспроможності наших громадян, й недосконала податкова система. Законодавчо-правова база також недосконала, відсутні інструкції та інші документи, що були б логічно взаємопов"язані та не протирічили один одному.

В Україні лише близько 10% готелів відповідають міжнародним стандартам, і серед них немає жодного п’ятизіркового. На дуже низькому рівні якість наших автошляхів та й усієї інфраструктури, щомає відношення до туристичного комплексу. Стан галузі на сьогодні не відповідає потенційним можливостям держави, що має все необхідне для розвитку туристичної індустрії - природні ресурси, історико-культурні, трудові та матеріальні ресурси.

Ретельне формування керівництвом готелю „Сатурн” стратегії і тактики діяльності за різними напрямками дозволяє підвищувати рівень конкурентоспроможності на ринку послуг в умовах конкурентного середовища.

В таблиці 2.6 наведені основні конкуренти готелю „Сатурн”.

Таблиця 2.6. Основні конкуренти готелю „Сатурн”

Наймену-

вання продукцiї (виду продукцiї) Наймену-

вання конкурента Країна поход-

ження конкурента Ступiнь конкуренцiї*

незначний вплив середній вплив значний вплив

Готельні послуги Готель "Хрещатик" та інші готелі у центрі Києва Україна X

Послуги харчування Ресторан "Козак Мамай" Україна X

Готель "Сатурн" має не тільки удосконалену матеріально-технічну базу для розміщення та харчування гостей, але й розвинену сервісну інфраструктуру. Гості, які приїжджають з метою вирішення комерційних справ, можуть скористатись послугами ділового характеру.

Для зручності ділових осіб надаються й такі бізнес-послуги, як робота на комп’ютері, Доступ до мережі Інтернет, ксерокопіювання документів, відправлення і одержання факсів, користування міжміським та міжнародним телефонним зв’язком, електронна пошта та цілодобова автостоянка під охороною. В "Сервісній агенції" можна замовити екскурсійне обслуговування з послугами перекладача, секретаря, прокат автотранспорту та мобільних телефонів.

Серед додаткових послуг - прання, прасування, персональний сейф, замовлення авіаквитків, салон зачісок, магазин з продажу сувенірів.

У Києві на цей час діють близько 80 готелiв Щоб привернути увагу потенцiйних клiєнтiв, готелю потрiбно мати відповідний рівень комфорту, мати цілу систему супутніх послуг для мешканців, а також застосовувати сучаснi маркетингові засоби, спрощувати систему бронювання мiсць, використовувати переваги сучасних комп'ютерних технологiй.

Готель "Сатурн" - один з 80 готелiв Києва, вiн має 1,6% загальної кiлькостi мiсць, наповненiсть номерiв вища середньої по мiсту. Щоб привернути увагу потенцiйних клiєнтiв, готелю потрiбно застосовувати сучаснi маркетингові засоби, спрощувати систему бронювання мiсць, використовувати переваги сучасних комп'ютерних технологiй.

Готель "Сатурн" розташований в живописній, екологічно чистій частині Києва з усiма перевагами, що звiдси випливають, номерний фонд готелю має широкий дiапазон -вiд дешевих номерiв з обмеженими зручностями до номерiв, що вiдповiдають сучасним вимогам. Останні користуються великим попитом та мають практично 100% заповнюванiсть.

Перспективи готелю - у реконструкцiї номерного фонду, пiдвищеннi комфортностi номерів.

Готельнi послуги та послуги харчування ВАТ "Готель "Сатурн" сертифiкованi УРЦСМ, готелю присвоєна категорiя "2 зiрки", ресторану присвоєний 1-й клас.

Готель забезпечує також комплекснi послуги для проведення конференцiй, семiнарiв, тощо.

"Сатурн" i надалi планує розвиватися як готель для дiлових людей, вiдкрито новий конференц-зал. Дiлова активнiсть має сезонний характер i впливає на діяльність готелю : найвища заповнюванiсть номерiв припадає на 4-й квартал (пiк ), а у 3-й квартал (пору вiдпусток) - найменше.

У 2001 р. після подій 11 вересня зменшився потік міжнародного туризму.

На дiяльнiсть готелю впливають ряд проблем, що чекають свого вирiшення (див. Таблицю 2.7).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Дипломна робота на тему: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок