Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Скачати дипломна робота: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю / сторінка 18

Назва:
Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
858,02 KB
Завантажень:
675
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Ще один приклад дискримінаційної ціни, а саме дискримінації за обсягом - це знижка при наданні готельних номерів туроператорам за умови, що вони повинні підтримувати обіцяний рівень обслуговування туристів. У противному випадку знижки скасовуються. Цей метод істотно орієнтований на ринок і вимагає постійної уваги до фактора ринку.

Ціноутворення проникнення на ринок практикують компанії, що хочуть проникнути на ринок і при цьому встановлюють ціни нижче ринкових. Звичайно цей метод використовують туроператори, коли налагоджують стосунки з новими туристськими центрами, сподіваючись на те, що згодом вони зможуть підвищити ціни, уже маючи достатню кількість клієнтів. Великі ресторанні ланцюги також активно використовують його. Метод забезпечує економію від масштабу як у процесі створення продукту, так і в процесі маркетингу.

Політика "зняття вершків". Цей метод ціноутворення використовується, коли на ринку відзначається скорочення пропозиції та попит не залежить від підвищення ціни, тобто при наявності нееластичного попиту на туристський продукт. Наприклад, оренда дорогої вілли з басейном, розташованої в екзотичній місцевості, дуже висока.

На сучасному етапі розвитку туристичної індустрії України усе більше уваги приділяється її матеріально-технічній базі, основу якої складають насамперед підприємства готельного господарства і суспільного харчування. На сьогоднішній день в Україні тільки готелів різних форм власності нараховується майже 1400, оздоровчих установ — понад 3000. Вимоги до якості послуг, наданих цими установами, неухильно зростають. Разом з тим багато питань щодо організації й обліку діяльності готельних господарств залишаються невизначеними.

Щоб з'ясувати, які саме підприємства відносяться до готельної індустрії, будемо виходити з таких основних принципів, що характеризують визначений вид діяльності:

 використання ресурсів (устаткування, робочої сили, технологічних засобів, сировини і матеріалів), поєднуваних для виробництва визначеної продукції і надання послуг;

 особливості виробничого процесу;

 види вироблюваної продукції і послуг, наданих споживачам.

Відповідно до Державного класифікатора України «Класифікації видів економічної діяльності. ДК 009 — 96», затвердженим наказом Держстандарту України від 22.10.96 р. № 441, до категорії «готелі» як виду економічної діяльності відносяться:

 установи, що надають місця для короткострокового проживання:

 готелі, включаючи туристичні (з ресторанами і без ресторанів);

 мотелі;

 готелі з конференц-залом;

 готелі з послугами ресторану;

 інші місця для короткострокового проживання:

 табори;

 літні будиночки, котеджі і квартири, що здаються у відпускний період;

 території кемпінгів;

 сімейні пансіони;

 селянські садиби;

 гірські притулки;

 молодіжні турбази і т.п.

 місця для короткострокового проживання в інших приміщеннях:

 у молодіжних гуртожитках;

 дитячих таборах;

 школах-інтернатах;

 будинках колгоспника;

 гуртожитках для приїжджих;

 гуртожитках вищих навчальних закладів, технікумів, училищ, шкіл;

 спальних вагонах;

 будинках готельного типу й в інших приміщеннях, що здаються для тимчасового проживання.

Слід зазначити, що по Класифікаторі до категорії «готель» не відносяться підприємства, що здають у найом житло для довгострокового проживання і використання житла в статусі загального користування.

Таким чином, у частині надання місця для тимчасового проживання в курортних установах, а також оздоровчих установах і установах відпочинку повинний бути організований облік аналогічно такому який здійснюється в готелях.

На підставі представленої класифікації далі по тексту всі перераховані підприємства з метою обліку послуг по наданню місця для короткострокового проживання будемо називати готелем. Визначені особливості в галузі можуть бути зв'язані зі спеціалізацією готелів (туристичні, курортні, лікувальні і т.п.).

Структура витрат, пов'язаних з виробництвом готельних послуг, і поняття собівартості на сьогоднішній день регулюються двома нормативними актами: інструкцією № 24 і ПБУ 16. Важливим є законодавче закріплення положення про те, що перелік і склад статей калькуляції виробничої собівартості послуг визначаються підприємством самостійно (п. 11 ПБУ 16). Оскільки собівартість послуг є вартісним вираженням витрат підприємства, приведемо класифікацію витрат основної діяльності готелю «Сатурн», розроблену на основі положень Інструкції № 24 і ПБО 16.

У структурі загально виробничих витрат готелю з метою аналізу і управління можна виділити перемінні і постійні загально виробничі витрати (див. Таблицю 2.8).

Таблиця 2.8. Класифікація витрат основної діяльності готелю

Вид витрат Складені елементи витрат Сума на 1 ліжко-добу, грн.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Дипломна робота на тему: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок