Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Скачати дипломна робота безкоштовно: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю / сторінка 22

Назва:
Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
858,02 KB
Завантажень:
675
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Для розробки норм і нормативів і аналізу фактичних витрат використовується збалансована система взаємозалежних показників, що відбивають кількісну відповідність між розміром номерного фонду готелю (по окремих видах витрат — між розміром реалізованої ліжко-доби) і використанням усіх видів ресурсів.

Абсолютний розмір окремих витрат на обслуговування номерного фонду готелю, як правило, повинний бути дорівнює сумі використаних у виробництві ресурсів за даними збалансованої системи показників.

Відповідно до діючого нормативній базі норми витрат можна розділити: по об'єктах використання – на експлуатаційні і простою; по ступені агрегації – на індивідуальні і загальні; по складу витрат — на технологічні і загально виробничі, по періоду дії — на річні, квартальні (місячні) і сезонні.

Натуральні одиниці виміру норм витрат вибираються відповідно до видів витрат, а також прийнятої на підприємстві системою їхнього обліку й аналізу.

Нормування виробничих витрат матеріальних і трудових ресурсів готелем здійснюється з метою їхнього раціонального використання й економії і є основою для матеріального заохочення економії ресурсів і фінансової відповідальності за їхнє нераціональне використання, а також підтвердження правомірності даних витрат при здійсненні податкового обліку діяльності підприємства.

РОЗДІЛ 3. Проблеми та перспективи управління ціновою політикою готелю „Сатурн”

3.1 Оцінка економічної ефективності цінової політики готелю

У процесі формування цінової політики готелю важливо заздалегідь визначитися відносно доцільності впровадження стратегічних і тактичних заходів при запланованому рівні ціни на його послуги. У даному разі прогнозна оцінка ефективності прийнятого цінового рішення з урахуванням умов конкретної ринкової ситуації дозволяє йому реально зорієнту-ватися відносно одержання бажаної величини прибутку при реалізації послуг. Економічна оцінка результатів від впровадження цінової політики дає можливість підприємству з більш об'єктивних позицій підійти до використання ціни як ефективного маркетингового інструментарію в процесі реалізації продукції на ринку.

Вирішення даної проблеми потребує всебічного дослідження сутності економічної ефективності цінової політики підприємства, аналізу існуючих її показників та вивчення особливостей їх використання в процесі оцінки маркетингової діяльності підприємства в умовах конкурентного ринку. Такий підхід в певній мірі визначає напрямок дослідження процесу визначення ефективності цінової політики підприємства в умовах його маркетингової діяльності.

Згідно з існуючим у суспільному виробництві загальним підходом до визначення його економічної ефективності величина відповідного показника розраховується на основі зіставлення результату, одержаного в процесі конкретної діяльності суб'єкта, та відповідних витрат [3]. При цьому рівень її оцінюється на основі порівняння показників поточного періоду з аналогічними показникам и базисного.

Згідно даного положенням ефективність кожного і-го виду маркетингової діяльності підприємства визначається на основі даного принципу та критерію:

Емі = Пмі/Вмі, (2.1)

де П мі - прибуток від і-ї маркетингової діяльності підприємства;

Вмі - витрати, що зумовлені і-ю маркетинговою діяльністю.

Кожний вид маркетингової діяльності характеризується певними специфічними особливостями [4].

Це потребує відповідного підходу при оцінці економічної ефективності товарної політики, політики комунікацій, цінової політики тощо. Для визначення показника економічної ефективності цінової політики підприємства пропонується відповідний методичний підхід до його розрахунку. При цьому ураховуються особливості процесу реалізації продукції підприємства на ринку, його цінової політики та встановлений рівень ціни на продукцію. У даному разі розглянута формула (1) має такий вигляд:

Емц=Пмц/Вмц, (2.2)

де Пмц - прибуток, що одержує підприємство в результаті проведення цінової політики підприємством при реалізації продукції та впровадження відповідних цінових заходів;

В м ц - маркетингові витрати на формування та проведення цінової політики підприємством.

Слід відмітити, що розглянутий прибуток (Пмц) являє собою тільки певну частку загального прибутку від реалізації продукції підприємством. Величина його в основному залежить від рівня ціни на продукцію, попиту на неї та обсягу її реалізації. Визначається він таким чином:

пмц = (ц-мр-вв-вм-ВФп-вн)-кц, (2.3)

де Ц- ціна на продукцію підприємства;

N р - обсяг реалізованої продукції в натуральному виразі;

Вв-загальні виробничі витрати;

Вм-загальні маркетингові витрати;

Вфп - фіксовані платежі до держбюджету (податки, фінансові збори тощо);

Вн - різні непередбачені витрати;

k - коефіцієнт, який визначає долю прибутку, одержаного від проведення цінової політики, в загальному прибутку від реалізації продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Дипломна робота на тему: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок