Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Скачати безкоштовно: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю / сторінка 7

Назва:
Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
858,02 KB
Завантажень:
675
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
 покупцю чи не відомі мало доступні товари-замінники;

 покупцю складно порівняти якісні характеристики товарів-замінників;

 витрати покупців на товар складають невелику частину їхнього бюджету;

 споживач може частину витрат на придбання товару (чи послуги, наприклад, медичне обслуговування) розділити з кимсь (фірмою, страховою компанією);

 продукт використовується в системі з раніше придбаними (базовими) прикладними програмами до РС;

 товар відноситься до категорії «предметів першої необхідності»;

 товару приписують кращий вплив на здоров'я споживача, велику екологічну чистоту і престиж;

 товар не підлягає тривалому збереженню.

Якщо фірма проводить дослідження можливого ринку збуту нових товарів, то для розрахунку еластичності попиту можна досліджувати дані вибіркового статистичного дослідження попиту на новий товар чи експертні оцінки.

Визначений на основі цінової еластичності попит утворить верхню границю ціни.

Підприємців також цікавить еластичність попиту по відношенню не тільки до ціни, але і до іншим перемінної, наприклад, до доходу.

Еластичність попиту може бути використана і для прийняття рішень в умовах зміни податкових ставок на прибуток. Якщо ставка податку підвищується, то підприємець, з огляду на еластичність свого товару, приймає рішення про підвищення ціни, щоб його фінансове положення не погіршилося (чи погіршилося не в значній мірі).

Поняття цінової конкуренції.

Згладжує і тимчасово усуває протиріччя між попитом та пропозицією конкуренція — цінова і нецінова.

Цінова конкуренція — це вид конкурентної боротьби за допомогою зміни цін на товари. У значній мірі вона впливає на рівень ціни. Фірми-продавці випливають кривої попиту, знижуючи чи підвищуючи ціну. Тому ціною можна легко маневрувати під впливом безлічі факторів.

Цінову конкуренцію може почати не тільки фірма, що займає пануюче положення на ринку, але і невелике підприємство, щоб вижити в умовах конкуренції. Основна умова успішної цінової конкуренції — постійне удосконалювання виробництва і зниження собівартості. Виграє тільки підприємець, що розташовує реальними шансами зниження витрат виробництва. Механізм цінової конкуренції діє в такий спосіб. Фірма-виробник установлює на свою продукцію ціни нижче ринкових. Конкуренти, що не розташовують можливістю піти за нею, не можуть удержатися на ринку й ідуть з його чи розоряються. Однак завжди знаходиться конкурент, що виведе свою фірму зі скрутного стану, перенесе «війну цін» і дочекається нового підвищення цін. У цьому випадку ціль «війни» не досягнута і прийдеться чи упокоритися, чи знову починати зниження цін.

«Війна цін» у будь-якому випадку — справа важка й у значній мірі руйнівна. На виграш може розраховувати тільки та фірма, що має більш сильне положення на ринку, чим конкурент. Якщо ж конкуруючі фірми знаходяться приблизно в рівних умовах, то «цінова війна» не просто марнотратна, але і безглузда.

У випадку, коли економічна міць конкурентів приблизно однакова, виправдане «маневрування цінами». Ця політика складається в наданні покупцям різного роду знижок, зниженні цін на продукцію в порівнянні з прейскурантами, установленні цін на товари різної якості в близькому діапазоні. У результаті цього виграє покупець.

При неціновій конкуренції роль ціни анітрошки не зменшується, однак, на перший план виступають унікальні властивості товару, його технічна надійність і висока якість. Саме це (а не зниження ціни) дозволяє залучити нових покупців і підвищити конкурентноздатність товару.

Великий вплив на рівень і динаміку цін робить стан фінансово-кредитної сфери, при цьому безпосередньо впливають на ціни зміни купівельної спроможності грошової одиниці України. У нормально функціонуючій економіці, коли існує достатній золотовалютний резерв, співвідношення між сумою цін товарів і кількістю грошей у звертанні відносно стабільно. При відсутності такої умови в системі «кількість грошей - сума цін» починає змінюватися сума цін. Так, девальвація чи завзяті слухи про неї викликають неухильне підвищення цін.

Наступний важливий фактор, що робить значний вплив на ціни, — споживачі. Будь-який підприємець повинний бачити глибокий взаємозв'язок між ціною і сприйняттям її різними споживачами. Відносини між цінами і кількістю зроблених покупок за цими цінами можна пояснити двома причинами: впливом законів попиту та пропозиції і цінової еластичності і неоднаковою реакцією покупців різних сегментів ринку на ціну. Саме ці причини лягли в основу розподілу всіх покупців по їхньому сприйняттю цін і орієнтації в покупках на чотири групи:

- покупці, що виявляють великий інтерес при виборі покупки до цін, якості, асортименту пропонованих товарів. Великий вплив на цю групу покупців робить реклама, що розкриває додаткові корисні властивості і переваги цього товару. Це так називана група ощадливих покупців;

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Дипломна робота на тему: Вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на цінову політику готелю

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок