Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Заклади громадського харчування» Проект обіднього залу ресторану швидкого обслуговування «Хрещатик»

Заклади громадського харчування» Проект обіднього залу ресторану швидкого обслуговування «Хрещатик»

Назва:
Заклади громадського харчування» Проект обіднього залу ресторану швидкого обслуговування «Хрещатик»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,76 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
«Заклади громадського харчування»
Проект обіднього залу ресторану швидкого обслуговування «Хрещатик»


План
1. Вступ
2.Розділ Проектування іетер’єрів закладів громадського харчування
1. історія розвидку закладів громадського харчування;
2. аналіз закладів громадського харчуванн;
3. загальні вимоги до закладів ресторанного господарства
4 .сутність та економічне значення ресторанного господарства;
5. Загальні принципи обємно-планувальних рішень підприємств
громадського
6. характеристика приміщень ресторану;
7.ергономічні вимоги для створеня ресторанного інтер’єру;
8. формування і компонування робочих місць на підприємствах
3.Розділ Композиційне вирішення
1. внутрішній простір у ресторану
2.Розставляння меблів у торговому залі
3.опис обладнання
4.Економічна частина
5.Висновок
 
6.Додатки
Вступ
З прадавніх часів людині притаманне прагнення до краси і гармонії. Бажання оточувати своє середовище гарними речами, прикрашати себе і своє житло творами декоративного мистецтва є виявленням естетичного смаку та здорового глузду. Ставлення до свого оточення характеризує внутрішній світ особистості, рівень її соціальной зрілості,і освідченості. І все це завдяки дизайну що у відомому змісті є результатом безмежного розширення сфери прикладного мистецтва і його розвитку на промисловій основі, проникненням естетики втехніку,вторгненя художника у виробництво
Не секрет, що атмосфера в будівлі в першу чергу залежить від правильної обстановки. Людина - заручник своєї психофізики, а вона в нас неймовірно тонка й піддана впливу дрібних подразників.
Дизайн міцно ввійшов у наше життя, і саме слово ми часто вимовляємо, не замислюючись. Ви відзначаєте оригінальність дизайну кафе, кабінета лікаря, приймальні начальника, автобусної зупинки, праски….Філософія стилю в дизайні інтер'єру полягає в гармонії, яку людина відчуває, споглядаючи і знаходячись в даному оточенні. Дизайн котеджу, будинку або квартири несе свій настрій і атмосферу, свої відмінні риси. Так само нами велика увага в дизайні інтер'єру приділяється функціональності, ергономіці, технічним
характеристикам приміщення що дозволяють досягти найбільшого комфорту для помешкання.
Історія розвидку закладів громадського харчування;
Громадські заклади харчування - це дзеркало суспільства, в якому проявляється все, що є в нашому житті. Ресторани розповідають про життя держави, про етикет нації, про настрій людей, їх культуру. Цінується в ресторанній справі кухня, що ідентифікує звичаї і традиції народу. Система харчування складається з сукупності певних ознак традиційно-побутової культури етносу
Важливим фактором збереження здоров'я людини та її працездатності є харчування. Історія розвитку суспільства пов'язана з удосконаленням виробництва достатньої кількості продуктів харчування.
У первинному суспільстві здобуття їжі було однією з головних турбот людини. Полювання, рибальство, пошуки і збирання їстівних рослин та коріння певною мірою задовольняло потреби людини. М'ясо забитих тварин, овочі, рослинність - все споживалось у сирому вигляді. Історія стародавнього суспільства свідчить, що людина поступово набувала певної культури та естетики споживання їжі.
З розвитком суспільства, з винаходом вогню почалися перші експерименти з продуктами харчування. Смажене або печене м'ясо виявилося більш смачним, ароматнішим. При археологічних розкопках знайдено хліб випечений ще 6 тис. років тому з перетертого зерна. Ці знахідки свідчать про те, що людське суспільство завжди відрізнялось прагненням до культури споживання, естетикою, а не примітивним культом їжі.
У давньому Єгипті існував цілий ритуал прийому їжі, на картинах величних Пірамід принесення жертв Богам, святкування знаменних дат змальоване з великою кількістю приготованих страз та напоїв. Під час значних перемог над ворогом, радісних подій проводилися у тародавньому Римі та Греції цілі бенкети з тисячами запрошених гостей. Вже тоді були підготовлені люди, котрі готували їжу та місця її споживання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Дипломна робота на тему: Заклади громадського харчування» Проект обіднього залу ресторану швидкого обслуговування «Хрещатик»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок