Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Українською дипломна робота: Готельне господарство

Готельне господарство / сторінка 12

Назва:
Готельне господарство
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,21 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 

Розділ ІІ
Аналіз менеджменту готельного бізнесу
2.1. Сучасний стан і тенденції розвитку готельного господарства на прикладі готелю „Водоспад”
Останнім часом спостерігається суттєве пожвавлення розвитку туризму та готельного господарства в Івано-Франківській області. В першу чергу це пояснюється географічним розташуванням (розміщенням з зоні рекреації – Карпатських гір). Особливо зростає готельне господарство в таких населених пунктах області як Яремча, Коломия, Косів, Шешори та ін.
Однак, на сьогоднішній день готельне господарство області ще не відповідає всім загальносвітовим вимогам, якісних номерів всього кілька десятків, інші ж бажають бути більш обладнаними технікою та більшою площею.
Даний напрямок вимагає більшого інвестування та сприяння з боку держави. Переважає приватне готельне господарство, та повний або майже повний занепад державного сектору.
Ми в даній бакалаврській роботі будемо аналізувати стан та перспективи розвитку готельного господарства на прикладі готелю „Водоспад”, що знаходиться в м.Івано-Франківськ. Даний готель є тризірковим. Він містить 215 номерів, з яких 4 - люкс, 20 – напівлюкс. Відповідно ціни на проживання в даному готелі відрізняються по двох ознаках :
залежно від категорії номера;
різні ціни для іноземців та українських громадян .
Для ефективної роботи будь-якому готелю необхідна функціональна організаційна структура. Загальний метод подання структури готелю – це організаційна схема, тобто схема взаємин підрозділів. Вона показує розташування кожної служби і посади в загальній організації готелю та ілюструє розподіл повноважень і обов'язків.
Організаційна схема може змінюватися. Її варто періодично переглядати, особливо при значних змінах в структурі управління готелю. Обов'язки різних працівників можуть змінюватися в залежності від їхньої кваліфікації і чисельного складу.
До функцій служби прийому і розміщення входить бронювання, реєстрація, розподіл номерів, надання гостям різних інформаційних послуг, стягування плати за проживання, ведення необхідної документації. До обов'язків цієї служби входить також ведення і підтримка в робочому стані бази даних, що містить інформацію про гостей і стан номерного фонду. У великих готелях служба прийому і розміщення часто підрозділяється на відділи, що спеціалізуються на певних операціях.
Останнім часом, у зв'язку з низькою заповнюваністю готелів, в тому числі і готелю „Водоспад” з'явилася нова тенденція скорочення співробітників у нічний час, коли потік тих, хто поселяється значно обмежений.
У таких випадках часто застосовується змінний графік, що дозволяє службовцям обирати час початку і закінчення робіт. Однак у певний час робочого дня необхідна присутність більшості службовців. Наприклад, один службовець може працювати з 6°° до 14°°, оскільки найчастіше гості просять розбудити їх і від’їжджають о 7°°. Другий службовець може приходити на 10°° і працювати до 18°° [33, c. 47].
Майже всi приватнi готелi, в тому числі і готельний комплекс „Водоспад” створений на базi реконструйованих житлових будiвель або колишнiх гуртожиткiв чи вiдомчих готелiв - комфортабельний, вiдносно недорогий, з великою кiлькiстю номерiв. Тут панує затишна атмосфера, коли покоївки не пильнують кожен ваш крок, а адмiнiстратори, як не дивно, вмiють усмiхатися. Для приватних готелiв крадiжки невластивi. Забувши щось у номерi, можна не турбуватися - речi "чекатимуть" на господаря до наступних вiдвiдин у спецiальнiй камерi схову. Безпекою клiєнтiв опiкується надiйна охорона, яку помiчаєш, лише коли на те виникає потреба [32, c. 16].
Звiсно, рiвень послуг не однаковий. Халати, капцi, зубнi паста та щiтки, фени, мiнi-бари (у номерах) є лише у СП, у які вкладено чималi iноземнi iнвестицiї. До таких належать "Iмпреса", "Спартак", Domus. Цiни на номери також рiзнi i встановлюються, виходячи з витрат на комунальнi послуги та орендну плату, якостi послуг тощо. Для заповнювання готелiв характерна певна циклiчнiсть: тижнева (з недiлi до четверга - пiк, п'ятниця, субота - затишшя) та сезонна.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Готельне господарство

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок