Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> дипломна робота українською мовою: Готельне господарство

Готельне господарство / сторінка 13

Назва:
Готельне господарство
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,21 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Примiром, починаючи з середини грудня до середини сiчня попит на номери найвищий. Це пояснюється географічним розміщенням, багато туристів приїжджають на новорічні та різдвяні свята.
За рiвнем сервiсу та цiнами номерiв готель „Водоспад” розрахований на представникiв вищого та середнього класу (здебiльшого тих, хто приїжджає у вiдрядження та відпочити). Серед пожильцiв трапляються iноземцi, але у "Водоспаді", порiвняно з iншими приватними готелями, примiром "Піги" або "Яремче", їх не так багато (приблизно 30 на мiсяць). Постiйних клiєнтiв - близько 300 (бiльшiсть - вiд початку його iснування - з 1995 року). Коефiцiєнт заповнювання - 80%. Можна стверджувати, що готель "Водоспад" вiдповiдає захiдним зразкам. Це стосується як сервiсу, так i цiн. Телефони не лише в люксах, а в усiх номерах, також є телевізори (але тільки в люксах - кольоровi). Є ресторан на 132 місця (тобто можна святкувати визначні дати, бенкети, весілля), а також кафе-бар на 64 місця І категорії - гармонійність, комфортність і вибір послуг, різноманітний асортимент фірмових страв, виробів і напоїв складного приготування для ресторанів, набір напоїв, коктейлів нескладного приготування, в т.ч. замовлених і фірмових – для барів.
Ресторан знаходиться на першому поверсі готелю. До ресторану є два входи – з приймальні готелю та з вулиці. Над входом з вулиці висить світлова вивіска з назвою ресторану. Ресторан складається з двох торгових залів – великої і малої, та кухні. Велика та мала торгові зали з’єднуються між собою проходом, з обох залів є вихід на кухню. Офомлення ресторану виконане у оливкових тонах. На стінах висять картини сучасних художників. Столи прямокутні, в основному шестимісцеві, є столи чотирьохмісцеві; столи стоять вздовж стін. На столах лежать білі скатертини, а зверху, з середени лежать маленькі кольорові паперові скатертини. Скатертини замінюються по мірі їх забруднення. На підлозі, у кутках стоять штучні квіти – фікуси.
У малій залі знаходяться сім шестимісцевих столів. У великій залі знаходяться сім шестимісцевих столів, три чотирьохмісцеві столи, шведський стіл, який складається зі столу для закусок, столу для посуду та приборів, столу для автомату з соками та автомату для нагрівання води для чаю та кави.
Схему ресторану у готелі «Водоспад» представлено на рис. 2. 1.
У ресторані є тільки одна національна українська кухня.
Персонал "Водоспаду" - 75 осiб, бiльшiсть з яких - молодi люди зi спецiальною освiтою, iноземною мовою володiють усi. Її знання було i є одним з неодмiнних критерiїв добору кадрiв. Спiвробiтники отримують непогану платню (в середньому $200-250 на мiсяць). До "чотирьох зiрок" бракує хiба що басейну, а от для "п'яти" потрiбно мати дорослий i дитячий басейни, великий i малий танцювальнi зали, фiрмовi халати, рушники та капцi. До речi, на Заходi цiна номерiв у чотири- та п'ятизiркових готелях, саме через наявнiсть фiрмових атрибутiв, збiльшується на 50-100%. Пiдвищення орендної плати цього року призвело до того, що цiна готельних послуг (до неї входить i вартiсть снiданку) збiльшилася на 20%.
І
ІІ
V
IV V III
I – приймальня; II – мала зала; III – велика зала: 1 – столи шестимісцеві, 2 – столи чотирьохмісцеві, 3 – стіл для закусок і страв, 4 – стіл для посуду та солових наборів, 5 - стіл для автомату з соком та напоїв; IV – кухня: 1- холодильник, 2 – шафа для посуду, 3 – столик для посуду, 4 – стіл для віробництва, 5 – електрична плита, 6 – стіл для єлектроприборів, 7 – стіл для овочів, 8 – мийна ванна. V – прохід з кухні до залів; VI – сходи на другий поверх.
Рис. 2. 1 Схема ресторану у готелі «Водоспад» [42]
У справу вклали майже $1 млн. Мiсячний прибуток становить близько $60-70 тис. У готелi у 4 номерах-люкс є iталiйські меблі, сантехнiка, кондицiонери, кнопки виклику покоївки.
Про інтер'єр закладу подбали самi власники: аксесуари привезенi з Захiдної Європи та Америки, тож i вигляд готель має суто захiдний.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Готельне господарство

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок