Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Українською мовою дипломна робота: Готельне господарство

Готельне господарство / сторінка 14

Назва:
Готельне господарство
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,21 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 

Свого часу тут зупинялися Михайло Горбачов, Леонід Кравчук та Леонід Кучма. Нині навідуються і зірки шоу-бізнесу: Ірина Білик, Лоліта Мілявська, Ірина Алегрова, Беата Тишкевич, Лія Ахеджакова та ін.
Технологія надання готельних послуг готелем „Водоспад”
Менеджмент та маркетинг готельного комплексу є складною багатокомпонентною системою, яка повинна забезпечити і задовольнити рекреаційні потреби і бажання людей. Готельна індустрія являє собою єдність всіх компаній і організацій, зокрема готельних комплексів, які співробітничають і виконують свої специфічні функції, спрямовані на задоволення потреб і бажань туристів у відновленні їх сил, у розвагах та відпочинку. Незважаючи на те, що готельний комплекс містить у собі ряд секторів, його варто розглядати комплексно, як систему, що забезпечує задоволення потреб усіх клієнтів.
Готельна послуга – це результат взаємодії готельного комплексу та клієнта, а також власної діяльності обслуговуючого персоналу по задоволенню рекреаційних потреб клієнтів [25, c. 177].
Готельна послуга формується в ході обслуговування при тісній взаємодії готельного комплексу його жителів. Процеси надання та споживання послуг протікають одночасно з моменту в'їзду в готельний комплекс і до моменту виїзду, протягом усього готельного циклу гість сприймає послуги як результат діяльності персоналу, при цьому клієнт сам стає частиною системи розподілу.
Головною відзнакою готельних послуг є неможливість їх збереження та накопичення. Нездатність до зберігання готельних послуг призводить до необхідності вживати заходи щодо вирівнювання попиту та пропозиції. Серед них:
- встановлення диференційованих цін;
- застосування знижок;
- збільшення швидкості обслуговування;
- поєднання функцій персоналу.
Маркетингові служби готельних комплексів на основі маркетингових досліджень можуть виділити періоди зростання й падіння попиту під впливом різноманітних факторів (сезону, дня тижня, календаря подій, часу відпусток і канікул тощо), можуть формувати широку дисконтну програму та систему стимулів для проживання у періоди спаду попиту.
Також неможливо перевищувати природну місткість номерного фонду при прийомі заявок і заселенні, у той час як незаселені номери й місця об'єктивно приводять до втрати ліжко-місць. Таким чином, послуги – це організована взаємодія постояльців та персоналу готельного комплексу, що безупинно впливає на постояльця протягом всієї своєї тривалості. Вона існує лише протягом перебування клієнта, в цей час постійно йде діалог між клієнтом і готельним комплексом, його неможливо запрограмувати або створити якийсь стандарт або алгоритм обслуговування. Отже, готельні послуги в кожному конкретному випадку носять індивідуальний характер.
Невідчутність готельних послуг характеризується тим, що їх практично неможливо вивчити й оцінити до одержання. У ряді випадків це викликає більші складності в просуванні готельних послуг, однак, використовуючи сучасні комп'ютерні технології, споживач може «відвідати» віртуальний готель і вибрати необхідний йому номер, вид з вікна, необхідну обстановку. Але такі технології використовують тільки великі готельні комплекси, у більшості випадків заздалегідь украй складно продемонструвати готельні послуги [28, c. 45].
Неминучим наслідком нерозривності обслуговування й споживання є мінливість надання послуг. Якість послуг залежить від того, де, хто й коли їх надає. Дуже часто буває, що в однакових за категорією обслуговування готельних комплексах сервіс різний: в одному номери прибирають суворо за стандартом, регулярно змінюють білизну й поповнюють туалетні приналежності, в іншому це роблять тільки після нагадувань і скарг клієнтів.
На мінливість готельних послуг впливають групи факторів:
- організація роботи з кадровим складом готельного комплексу;
- індивідуальні особливості споживачів послуг, що вимагають персонального підходу та всебічного систематичного вивчення клієнта.
Для зменшення мінливості послуг розробляються професійні стандарти готельної діяльності й стандарти обслуговування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Готельне господарство

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок