Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Готельне господарство

Готельне господарство / сторінка 15

Назва:
Готельне господарство
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,21 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 

Стандарти обслуговування – це комплекс обов'язкових для виконання правил обслуговування клієнтів, які покликані гарантувати встановлений рівень якості всіх здійснених операцій.
Таким чином, особливості ринку готельних послуг, специфіка готельних послуг, особливості споживачів готельних послуг визначають специфічні особливості маркетингу в готельному бізнесі.
Слід зазначити, що готельні послуги носять комплексний характер і складаються з різноманітних послуг, що надаються різними сферами, утворюючи єдиний продукт у вигляді «пакета послуг», підібраних для клієнта залежно від рівня його потреб. Однак такий «пакет» не носить сталого характеру, і клієнт самостійно варіює його складовими.
Готельні послуги – це будь-які послуги, що задовольняють потреби клієнтів під час проживання у готельному комплексі та підлягають оплаті з їх сторони. На практиці діє поняття основних і додаткових послуг. Проте з погляду споживчих властивостей, яких-небудь істотних відмінностей між ними немає. Так, включені в комплексне обслуговування екскурсії вважаються основними послугами, але якщо їх турист придбав самостійно в місці перебування, то вони вже стають додатковими.
Таким чином, різниця між основними і додатковими послугами полягає в їх відношенні до попередньо сплаченого клієнтом пакету або комплексу готельних послуг.
В основі будь-якої готельної послуги лежить необхідність задоволення певної потреби. Тому серцевину продукту, його сутнісну сторону представляє так званий задум, тобто його спрямованість на рішення певної проблеми, задоволення конкретної потреби. Насправді, як вже наголошувалося, він отримує не послугу, як таку, що має певний набір властивостей, а її здатність задовольнити деяку свою потребу [25, c. 149].
Якщо задум готельних послуг виступає як їх змістовна сторона, то формою готельних послуг в реальному виконанні є сам певний набір властивостей, що дозволяють реалізувати цей задум, тобто задовольнити якусь потребу клієнта. Тому на другому рівні готельних послуг розглядаються їх властивості та характеристики: рівень якості, комфорт, престиж, економічність, безпека, враження і т.д.
Крім того, поняття послуги можна класифікувати в 4-х рівнях: основні послуги, супутні послуги, додаткові послуги і послуги в розширеному розумінні цього слова.
1) Основні послуги. Будь-яка готельна послуга є комбінацією різних послуг спрямованих на вирішення потреби споживача. Фахівці з маркетингу в готельному комплексі повинні зрозуміти, що є основною вигодою для гостей готельного комплексу і продавати саме ці вигоди, а не властивість готельної послуги.
2) Супутні послуги. Супутніми або сприяючими послугами є такі, що необхідні споживачам для того, щоб споживати основні послуги.
3) Додаткові послуги. Додатковими або підтримуючими послугами є послуги, що додають основним послугам додаткової користі та допомагають відрізнити їх від конкурентних.
4) Послуги в розширеному сенсі цього слова. Цей рівень включає доступність основної послуги, а також супутніх і додаткових послуг (географічне місце розташування і години роботи), загальну атмосферу (візуальні, слухові, нюхові, дотикові аспекти), легкість спілкування з клієнтом.
Процес управління маркетинговою діяльністю готелю представлено у табл. 2.1.
Готель має три поверха. До послуг гостей: власна автомобільна стоянка, обмін валют, сейф у приймальній, готельний ресторан, а також послуги перекладачів (англійська, німецька, чеська), перукарня, власна котельня, послуги бізнес-центру, каса попереднього продажу та бронювання квитків, організація екскурсійних турів по Карпатському регіоні.
Таблиця 2.1.
Послідовність заходів з управління маркетинговою діяльністю готелю „Водоспад”
1. Аналіз цільових ринків
1) | Аналіз зовнішнього середовища
2) | Аналіз клієнтів
3) | Аналіз конкурентів
4) | Система маркетингових досліджень
2. Пошук цільових сегментів
1) | Визначення місткості ринку і вимірювання попиту
2) | Сегментування ринку
3) | Вибір цільових сегментів
4) | Позиціювання послуг на ринку
3.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Готельне господарство

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок