Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> дипломна робота на тему: Готельне господарство

Готельне господарство / сторінка 17

Назва:
Готельне господарство
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,21 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Однак без ретельно відпрацьованих каналів збуту готель обійтися не може, оскільки передача функцій продажу посередникам дає можливість готелю зосередити увагу на якості і конкурентноздатності своїх послуг і дещо зменшити витрати на їх надання.
Готель „Водоспад” має відділ продаж, через який можна попередньо забронювати розміщення.
Для успішної роботи готелю, надання комплексу основних і додаткових послуг він повинен мати необхідне для експлуатації обладнання та інвентар (меблі, посуд, постільні приналежності, килимові вироби, миючі засоби тощо), а також мати у своєму розпорядженні обладнання, що забезпечує комплекс комунальних послуг, обов'язковий для обслуговування проживаючих у готелі (опалення, освітлення, водопостачання). Отже, у процесі свого функціонування готелю потрібен цілий комплекс матеріальних і технічних засобів, а також такі ресурси, як паливо, вода та електроенергія.
Розділ ІІІ
Проблеми та перспективи розвитку готельного бізнесу в Україні
3.1. Напрями вдосконалення оцінки якості обслуговування в готелях Івано-Франківської області.
У міжнародній практиці нині існують як найпопулярніші два підходи до визначення якості обслуговування:
1. Визначення якості обслуговування на основі оцінки корисних властивостей і характерних особливостей процесу надання послуг.
2. Оцінка недоліків в процесі обслуговування клієнтів.
Основний зміст поняття якості обслуговування наведений на рис. 3.1.
Якість обслуговування
І | ІІ
Оцінка корисних властивостей і характерник особливостей процесу надання послуг, які викликають задоволення попиту споживачів. | Відсутність недоліків у процесі обслуговування, .що визначає ступінь задоволення попиту споживачів.
Рис 3.1. Поняття якості обслуговування [46]
Сутність першого підходу базується на корисних властивостях послуг.
Інформація щодо точного уявлення про особливості та властивості наданих послуг, які викликають задоволення споживачів, є засобом виміру рівня якості (наприклад, розкішний готель чи ресторан має вищий рівень якості обслуговування, ніж готель з обмеженими мож-ливостями).
Сутність другого підходу полягає у відсутності недоліків обслугову-вання. Відсутність недоліків — головний шлях досягнення високого рівня якості. Наприклад, готель з обмеженим обслуговуванням, як і розкішний готель, може мати високий рівень обслуговування, якщо пропоновані ним послуги вільні від недоліків і задовольняють вимоги своїх сегментів споживачів.
На думку провідних спеціалістів, якість — не ключ до комерційного успіху, й саме проблемам якості надають найбільшого значення іноземні фахівці. Нижче сформульовані суттєві відмінності японського та американського підходів до вирішення цієї проблеми.
Японські фахівці вважають, що якість обслуговування можна поді-лити на п'ять категорій: *
Внутрішня якість (непомітна споживачеві), яка має вияв у якості організації послуг, технічного обслуговування обладнання, роботи окремих підрозділів.*
Матеріальна якість (помітна споживачеві) втілюється в дизайні приміщень, меблів, якості посуду, скла, білизни, оздобленні виго-товленої продукції.*
Нематеріальна якість (помітна споживачеві) представлена у вигляді загального рівня комфорту, музичного оформлення, вірогідності реклами, тобто загальної атмосфери обслуговування та естетичного задоволення.*
Психологічна якість (помітна споживачеві) характеризується виявом гостинності, ввічливості, запобігливості, доброзичливості обслуго-вуючого персоналу.*
Тривалість обслуговування (помітна споживачу) включає час очікування, оперативність та швидкість обслуговування.
Враховуючи, що оцінка якості обслуговування є комплексною проблемою, американські вчені розробили системний підхід до визначення якості.
Американські фахівці вважають за доцільне розглядати якість послуг на основі трьох категорій [58]:*
Технічна якість — з точки зору стандартних вимог до матеріально-технічної бази (наприклад, готелю): зовнішнє та внутрішнє осна-щення будівлі, яке включає техніку безпеки, якість меблів, при-ладдя, предметів гігієни, постачання тепла, енергії, водопостачання, інформаційних технологій, обладнання приміщень для надання додаткових послуг та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Готельне господарство

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок