Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> дипломна робота: Готельне господарство

Готельне господарство / сторінка 2

Назва:
Готельне господарство
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
49,21 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 

Для підтримки конкурентноздатності готельної марки необхідно мати реальну програму відновлення. Бажано надавати готельній мережі кредити, пільги й бонуси для здійснення різних поліпшень і нововведень, а також підвищувати стандарти якості й установлювати більше тверді вимоги до їхнього дотримання всіма готелями мережі. Сьогодні готельні марки мають використовувати можливості економіки, що розвивається швидкими темпами, й пропонувати ринку нові продукти й послуги. Зараз для готельних марок існують унікальні шанси якими неможливо не скористатися.
Беручи до уваги готельний ринок, який так інтенсивно змінюється й розвивається, в результаті появи на ньому нових „імен”, а також розширення й інтергації всесвітньо відомих мереж, автор обрав темою роботи стан готельної справи на міжнародному рівні. Ця тема є новою та актуальною, і особливо корисною для визначення перспективних напрямків розвитку готельної індустрії України, з використанням досвіду світових брендів, чия історія та аналіз діяльності послугують прикладом для вітчизняних готелей.
Об’єктом дослідження в даній бакалаврській роботі виступає готельне господарство, а предметом - менеджмент невиробничої сфери
Крім об’єкта та предмету виділяють ще й методи дослідження. Для поставленої в даній роботі мети використовуються такі методи як порівняння, аналізу, групування, логічний метод, порівняльного аналізу і синтезу, емпіричний метод.
Теоретична та методологічна база дослідження. Досконале виконання цих завдань вимагає глибокого, ретельного добору та опрацювання якомога більшої кількості джерел присвячених обраній темі. Зокрема, слід відзначити українське періодичне видання „Гостиничный и ресторанный бизнес”. Він представляє величезний діапазон статей присвячених подіям туристичної індустрії за останній час, історичним аспектам розвитку та діяльності підприємсв сфер гостинності і ресторанного бізнесу; в журналі освітлюються як світові, так і вітчизняні події, даються детальні рекомендації у запровадженні діяльності у туризмі. Це видання може слугувати гарним посібником як обізнаним у цій сфері людям, так і тим, хто лише цікавиться станом готельно-ресторанного бізнесу вцілому.
Останні новини про стан готельноі інтустрії можна знайти і на інформаційних сайтах, зокрема: та багато інших. У комплексі відомості з усіх опрацьованих автором джерел дали досить детальну та обширну інформацію про стан готельного господарства світу.
Наукова новизна роботи полягає в комплексному дослідженні теорії і практики менеджменту у невиробничій сфері.
Структура дипломної роботи включає вступ, три розділи, висновки, список використаної літератури, додатки.
Важливе значення в розвитку сучасного готельного бізнесу мають готельні ланцюги. Вони дозволяють просувати на світовий туристський ринок високі стандарти обслуговування, а також сприяють підтримці готельного обслуговування туристів.
Готельні ланцюги сприяють поширенню і значному підвищенню рівня організації виробництва й обслуговування туристів, створенню певного образу готельного обслуговування. В таких готелях в інших незнайомих країнах турист почувається майже як удома, у знайомій і комфортній обстановці.
Організаційна структура готелю визначається насамперед його призначенням, місцем розташування, специфікою додаткових послуг, що надаються, і іншими факторами. Вона є відображенням повноважень і обов'язків, покладених на кожного працівника.
Розділ І
Теоретичні основи розвитку менеджменту готельного господарства
Сутність готельного господарства та його роль в туристичній індустрії
Значення і роль туризму в наш час для розвитку економіки держав, задоволення запитів особистості, взаємозбагачення соціальних зв'язків між країнами неможливо переоцінити.
Індустрія туризму займає важливе місце в економіці більшості країн. На її частку припадає до 10 % світового валового національного продукту, 11% світових споживчих витрат. Число туристських поїздок в усьому світі наближається до 600 млн., і за прогнозами Всесвітньої туристської організації (ВТО) до 2010 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Дипломна робота на тему: Готельне господарство

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок