Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба» / сторінка 15

Назва:
Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
69,98 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Реклама не повинна спонукати громадян до насильства, агресії, викликати паніку, а також спонукати до небезпечних дій, здатних завдати шкоди здоров'ю фізичних осіб або загрозливих їхній безпеці.


РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ СТАНУ РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГОТЕЛІ «ГАЛИЦЬКА САДИБА»
2.1. Загальна характеристика підприємства, його організаційної структури
Сучасний, затишний, невеликий у заміській, тихій зоні біля головної дороги. Поблизу траси "Івано - Франківськ - Галич", а точніше за адресою: село Угринів, вул.. Галицька, 1/б Тисменицький р-н., Івано-Франківська обл. розташований готель «Галицька садиба». Це стара будівля, яка була побудована польським капітаном і служила, як будинок для його сім’ї. Пізніше будівлю було реконструйовано під готель.
Готель “ Галицька садиба ” відкрився 1 лютого 2005 року. Власником даного готелю являється фізична особа-підприємець ПЕТЕЛЬКА ОКСАНА ПЕТРІВНА, про що свідчить свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи (Див. додаток А).
Розміщення готелю “Галицька садиба” в планувальній структурі міста є складним і відповідальним процесом. Архітектурно-ландшафтні особливості – це наявність природних компонентів на ділянці або на прилеглій території : озеленення, водні поверхні, рельєф тощо. Заходячи на територію готелю можна побачити ділянки зелених насаджень (клумби, маленькі кущі, туї…), які викликають приємний настрій у відвідувачів. На території готелю утворений штучно-архітектурний ландшафт, створено маленький водоспад, який бере початок у цілющого джерела, а також наявне озеро, де знаходиться риба форель, короп, сом, які в основному призначені для ресторанного господарства (для банкетів, весіль, днів народження…). Ресторан-бар при готелі знаходиться у цокольному приміщенні і має 50 посадкових місць, тут можна скуштувати страви не тільки національної української кухні, а й страви грузинської кухні такі, як люля-кебаб, манти, овочі - гриль, риба – гриль та звичайно знаменитий грузинський пікантний шашлик. Ресторан приймає замовлення на святкування: невеличких весіль, ювілеїв, днів народжень і т. д. і т. п.. Добре розплановане спеціалістами ландшафтного дизайну подвір'я з альтанками, різнобарв'ям квітів дозволяють гостям готелю комфортно відпочити.
Сучасний турист все рідше приїжджає поїздом і все частіше автобусом або автомашиною. Це спричинило необхідність такого розташування входу, щоб між основним, прилеглим до автомагістралі, поясом руху і входом у готельний комплекс, було місце для під’їзду 1-2 автобусів і декількох легкових автомашин. Оскільки готель розташований біля головної дороги і має свою автостоянку то приїжджі мають змогу скористатись різними видами транспорту (автотранспорт, тролейбус), та залишити автомобіль на стоянці при готелі, яка цілодобово охороняється – безкоштовно.
Архітектурне оздоблення головного входу залежить від виду готельного комплексу і від гостей. Загальним правилом є стриманість (без зайвої реклами) або ж привернення уваги пішохода. Вхід в готель «Галицька садиба» є невисоким, тут ми побачимо звичайні пластикові двері і вікна, озеленення, куток для очікування, рецепція. Готель складається з двох поверхів, в ньому є 8 номерів з них : 3 – двохмісних пів люкса, 5 двохмісних номерів. На першому поверсі розташовані двомісні номера зі всіма умовами, просторими вікнами, які виходять на літній майданчик, також тут є зручні меблі в номері для відпочинку, телевізор, телефон, ванна кімната і всі зручності для клієнтів. А також на першому поверсі є секція прибирання внутрішніх приміщень і миття посуду та відділ обслуговування масових заходів, відділ бухгалтерії, вестибюльна служба, яка приймає і розміщує гостей даного готелю, ознайомлює їх, дає певну інформацію, зберігає ключі від номерів, поселяє в номера. На другому поверсі розміщенні три номера напівлюкса в яких є всі зручності підвищеного типу для відпочинку: кондиціонер, телевізор, телефон, холодильник, міні-бар, та ще багато інших речей, а також ванна кімната. Великі коридори, балкони, зелені рослини і чудовий персонал, який турбується про клієнтів, щоб вони були задоволені, мали чудовий настрій.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок