Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Безкоштовно дипломна робота скачати: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба» / сторінка 23

Назва:
Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
69,98 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Добрий фінансовий стан – це ефективне використання ресурсів, здатність цілком і в терміни відповісти за своїми обов'язками, достатність власних коштів для виключення високого ризику, добрі перспективи одержання прибутку й ін. Погане фінансове положення виражається в незадовільній платіжній готовності, у низькій ефективності використання ресурсів, у неефективному розміщенні коштів, їхній іммобілізації. Границею поганого фінансового стану підприємства є стан банкрутства, тобто нездатність підприємства відповідати за своїми обов'язками.
Обсяг виручки від реалізації послуг є основним валовим показником діяльності готельного підприємства, який характеризує результат його діяльності щодо залучення купівельних фондів споживачів. Саме реалізація певних послуг, товарів створює економічне підґрунтя для отримання певного обсягу доходів та прибутку, тобто формує передумови для реалізації стратегічних цілей діяльності готельного підприємства.
2.3 Аналіз рекламної діяльності готелю «Галицька садиба»
Можна стверджувати, що сервіс починається з інформації. Друкована чи усна інформація - невід'ємна приналежність сервісу найвищого рівня. І очевидно, що в сучасних умовах програють ті готелі, які приділяють недостатньо уваги інформаційній діяльності загалом та рекламі зокрема.
Реклама готелю – це платне, односпрямоване і неособисте звертання, що здійснюється через ЗМІ та інші види комунікацій, що пропагує цей готель. Реклама в цілому покликана просувати готельні послуги за марками готелів, що їх надають. Грамотна й ефективна реклама готелю здатна підтримати його добру репутацію, сприяти продажам, зробити його відомим для широкого кола громадськості.
Об'єктом рекламного впливу може бути як широка публіка, так і спеціальні групи споживачів, наприклад представники фінансових і промислових ділових кіл, спортсмени, представники творчих професій і інші групи споживачів, для яких потрібна спеціальна готельна пропозиція. Реклама для широкої публіки звичайно здійснюється через ЗМІ, за допомогою радіо, телебачення, друкованої реклами, популярної преси. Реклама готельних послуг, що розраховані на більш вузьке коло споживачів, здійснюється через спеціальні видання, поштою і за допомогою спрямованих публікацій. З точки зору способу впливу виділяється раціональна та емоційна реклама.
Раціональна реклама носить предметний характер. Вона звертається до розуму потенційних споживачів, приводить аргументи і супроводжує свої доводи ілюстраціями для посилення враження від сказаного.
Емоційна ж спрямована на поза розумовий, підсвідомий вплив на споживача.
Найкращу рекламу готелям роблять задоволені обслуговуванням гості. Найвишуканіша реклама буде безпорадною, якщо прибувши на місце, гості переконаються, що реальність далека від рекламного образу. Тому рекламні кампанії готелів мають здебільшого інформаційний характер, а рекламовані характеристики готельних послуг не повинні бути занадто перебільшеними.
Даний готель має красивий зовнішній вигляд, професіонально спроектований ландшафт, красиве озеленення, акуратний невеликого розміру ставочок з живою рибою, викликає неабиякий захват. Але цього недостатньо для ефективної роботи готелю. На мою думку успішна робота маркетингу залежить не тільки від потрібного продукту хорошої якості, доступної ціни, досконалого каналу збуту, але і від правильного вибору методів просування. Неможливо досягти бажаного результату, якщо використовувати тільки один комунікаційний канал. Тому в програмі просування готелю “Галицька садиба” використовує наступні методи, а саме:
- реклама;
- стимулювання збуту;
- налагодження зв’язків з громадськістю;
Готель “Галицька садиба”, як і будь-яке інше підприємство не може обійтися без реклами. На рекламу і інші маркетингові заходи «Галицька садиба» витрачає щороку приблизно 20000 грн. Отже розглянемо детальніше, як в своїх цілях використовує рекламу досліджуване підприємство.
Для забезпечення ефективності реклами “Галицька садиба ” застосовуються такі рекламні засоби, а саме:
1) Реклама в засобах масової інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок