Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Безкоштовно дипломна робота на тему: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба» / сторінка 25

Назва:
Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
69,98 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Його мета – створення хорошої репутації фірми або місця відпочинку туристів, підкріпленої фактами, так, щоб фірма могла досягти свої цілі в атмосфері сприятливої думки про себе.
Готель “Галицька садиба” зв'язки з громадськістю використовує з метою створення і збереження позитивного іміджу, які здатні вплинути на громадську думку (журналістів, видавців і т.д.) або у туристичних посередників (турагентів, туроператорів).
Окрему увагу досліджуваному підприємству слід приділяти рекламі через Internet. У сьогоднішньому світі глобальної комп'ютеризації просто необхідно використовувати сучасні технологічні ресурси. Одним з таких ресурсів є всесвітня мережа «Internet». Сьогодні Internet – це найлегший спосіб отримання інформації з будь-якої точки земної кулі. Інформація про досліджуваний готель розміщена на різноманітних сайтах туроператорів, яка може знадобитися не тільки туристу, але і туристичним посередникам – агентам і операторам. Перелік послуг, ціни, опис готелю. З розвитком технологій, а особливо у всесвітній мережі Інтернет дає змогу представити свої послуги ширше, і набагато ширше. Тобто створення власного Web-сайту, який дай змогу його відвідувачам отримати більш якіснішу інформацію, а також безпосередньо здійснювати бронювання номерів.
Навіщо ж фірмі може знадобитися реклама в Інтернет? Відповідей багато. Однак насамперед така реклама націлена на:
-
створення сприятливого іміджу фірми чи товару/послуги.
-
забезпечення доступності інформації про фірму чи продукцію для сотень мільйонів людей, у тому числі географічно віддалених.
-
реалізація всіх можливостей подання інформації про товар: графіка, звук, анімація, відеозображення і багато чого іншого.
-
оперативна реакція на ринкову ситуацію: відновлення даних прайс-листа, інформації про фірму чи товар, анонс нової продукції.
-
продаж продукції через Інтернет (одне віртуальне представництво
дозволить Вам не відкривати нових торгових точок).
Перспективи розвитку реклами в інтернеті, в Україні починається активно впроваджуватись нові технології, за зразком західних і придумувати нові способи рекламування. З'являються рекламні мережі відповідаючи західним стандартам , але все-таки технічна відсталість середньостатистичного кориcтувача гальмує розвиток нових технологій. Затримка постачання нового програмного забезпечення не дає користувачу можливості відчути всю принадність нового віртуального світу, а низька пропускна здатність і ненадійність комунікаційних каналів ще більш сповільнює це впровадження. Однак зараз чітко просліджується тенденція розвитку ліній зв'язку, і в майбутньому збільшення швидкості зв'язку безсумнівно відіб'ється на якісному рівні реклами.
Узагалі, вся інтернет-реклама найбільше й оперативніше усіх вирішує одну з головних задач реклами - дія на цільову аудиторію. Досягнення в програмуванні дозволяють зробити це з мінімальної, практично нульовою погрішністю.
Поліграфічна реклама (календарики, буклети) також розроблялися працівниками програмного забезпечення готелю та туристичним відділом. Друк відбувається у м. Львів на фірмі "Карден графіка" за домовленістю директорів (готелю та друкарні).
Перше місце серед джерел інформації займають спеціалізовані виставки. В даний час в м. Києві проводиться спеціалізовані виставки, що стосується ринку готельних послуг та туризму, яка проводяться компаніями які зацікавлені у прибутку та у розвитку конкретної галузі ( Розділ 2., п 2,5 Організація виставок ярмарок ). Наступним по значущості джерелом інформації для клієнтів виступає думка колег і друзів. Розрахувати цей ефект достатньо складно, але можна зробити однозначний висновок, що зроблений вплив буде безумовно позитивним.
Третім по значущості джерелом інформації виступають спеціалізовані періодичні видання і каталоги. Згідно даним дослідження клієнти одержують інформацію з цих джерел в 61,5% випадків. Слід зазначити, що зважаючи на відсутність єдиної служби маркетингу на підприємстві, рекламна політика компанії носила епізодичний і безсистемний характер.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок