Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> дипломна робота: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба» / сторінка 30

Назва:
Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
69,98 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 

Неетичною є реклама, яка містить текстову, зорову, звукову інформацію, що порушує загальноприйняті норми гуманності й моралі шляхом вживання образливих слів, порівнянь, образів відносно раси, національності, професії, соціальної категорії, вікової групи, статі, мови, релігійних, філософських, політичних та інших переконань фізичних осіб; порочить об'єкти мистецтва, що становлять національне або світове культурне надбання; порочить державні символи (прапори, гімни, герби), національну валюту або валюту іншої держави, релігійні символи; порочить яку-небудь фізичну або юридичну особу, яку-небудь діяльність, професію, готельний продукт. Неетична реклама в готельному бізнесі особливо не припустима.
Свідомо помилковою є реклама, за допомогою якої рекламодавець навмисно вводить в оману споживача реклами в готелі.
Прихованою є реклама, яка здійснює не усвідомлену споживачем дію на його сприйняття шляхом використання в радіо-, теле-, відео-, аудіо- і кінопродукції, а також в іншій продукції спеціальних способів поширення інформації. Така реклама в готельному бізнесі не припускається.
3.2. Основні напрямки покращення рекламної роботи в готелі
Готель «Галицька садиба» має зручне і тим саме вигідне розташування. А це дуже відіграє велику роль у його розвитку. Сам готель має привабливий вигляд, гостинний сервіс, привітний персонал і саме головне зручні номери у яких все гармонійно поєднано. Тут є все для хорошого відпочинку. Так, це все звісно добре, але як зробити так, щоб всі мали змогу відчути і насолодитися усім цим. Тут звичайно приходить на допомогу всім відома – реклама. Даний готель використовує чимало видів реклами для просування своїх послуг, але вона є не надто ефективною.
Першим кроком на шляху створення рекламної діяльності в готелі є визначення її системи організації. В цьому випадку фахівці-маркетологи керують різними маркетинговими функціями і підкоряються керівнику служби маркетингу.
Таким чином, організація рекламної компанії повинна підтримувати і розвивати існуючий ринок і товарні марки компанії і мати ознаки функціональної організації. Якнайповніші приведеним вимогам відповідає організація служби реклами по наданню готельних послуг. Таку роль може виконувати людина на посаді маркетолога, а його безпосередні функції представленні на рис. 3.1.
Рисунок. 3.1. Структура маркетингу готелю «Галицька садиба»
Запропонована структура маркетингу і рівень повноважень його співробітника максимально адаптовані до особливостей і потреб готелю «Галицька садиба» на даному етапі діяльності. Не виключено, що в процесі упровадження даної пропозиції, знадобиться переглядати функції окремих підрозділів або вводити додаткові групи до самого департаменту маркетингу в майбутньому.
Управляти маркетинговими функціями достатньо складно, навіть якщо маркетологу доводиться мати справу тільки з контрольованими змінними маркетингового комплексу. Реальність же набагато складніша. Компанія здійснює свою діяльність в складному маркетинговому середовищі, що полягає і з неконтрольованих чинників, з якими доводиться миритися. Середовище, з одного боку, надає можливості, а з іншою - таїть загрози. Компанія повинна ретельно і безперервно аналізувати дане середовище, щоб вчасно уникнути загроз і реалізувати можливості.
Окрім створення маркетолога, який і буде виконувати роль рекламо створення в готелі, на мою думку «Галицькій садибі» потрібно використовувати більш ефективніші і більш сучасніші види реклами. Тому я пропоную деякі рекомендації, які зроблять рекламну роботу готельного господарства ефективнішою. А саме:
- розмістити побільше рекламних щитів далеко за містом;
- розміщення реклами на дрібних предметах побуту (попільнички, брилки для ключів, блокноти, ручки, запальнички тощо) з емблемою та адресою готелю;
- впровадження так званої «Золотої книги»;
- розробити спеціальні перепустки;
- подати рекламний відеоролик на великі екрани в центрі міста;
- розмістити великі банери на вокзалі та автовокзалі міста;
- акцентувати увагу у рекламних роликах чи оголошеннях про надання ресторанних послуг;
- реклама у транспорті;
- реклама в Інтернеті:
- розміщення в соціальних мережах;
- розробка власного web-сайту.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок