Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Безкоштовно дипломна робота скачати: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба» / сторінка 9

Назва:
Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
69,98 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 

Періодична реклама означає розміщення рекламних оголошень на протязі певного періоду, за яким слідує пауза, а потім звернення повторяється. Ця схема використовується при обмеженому рекламному бюджеті, відносно нечастому циклі покупок і в рекламі сезонних виробів. Пульсуюча реклама – це довготривала, хоч і не дорога реклама, періодично супроводжувана серйознішими рекламними зверненнями. Даний вид реклами є комбінованою стратегією і містить в собі особливості неперервної та періодичної реклами. Застосування пульсуючої реклами дозволяє аудиторії повніше сприймати рекламне звернення, що в кінцевому результаті означає економію рекламного бюджету.
Забезпечуючи споживачів направленим потоком інформації про виробника та його товари, реклама виконує інформаційну функцію. Проте можна стверджувати, що будучи частиною маркетингу, реклама виходить за рамки лише інформування і бере на себе ще й комунікаційну функцію. За допомогою використовуваних у процесі вивчення ринку анкет, опитувань, аналізу процесу реалізації товарів підтримується зворотній зв’язок між ринком та споживачем. Все це дозволяє контролювати посування товарів на ринок, створювати та закріплювати у споживача стійку систему переваг до них, а у випадку необхідності – коректувати процеси збутової та рекламної діяльності. Таким чином реалізуються контролююча та коректуючи функції реклами. При запровадженні нових товарів на ринок реклама сприяє поширенню знань з різних сфер людської діяльності, прививає споживачам певні практичні навички, виявляючи свою освітню функцію. Виконана на високому професійному та художньому рівні реклама сприяє формуванню в аудиторії почуття прекрасного, виховує в неї добрий смак. У даному випадку реалізується естетична функція реклами. Використовуючи можливості прямого впливу на визначені категорії споживачів, реклама виконує функцію управління попитом. Дана функція є складовою частиною системи маркетингу і стає специфічною ознакою сучасної реклами.
Практика засвідчує, що будь-який стан споживацького попиту може бути змінений маркетинговими діями, що включають цілеспрямовані рекламні заходи у відповідності з можливостями підприємства та його збутовою політикою (Рис.1.3.).
Паблік рілєйшнз (відносини з громадськістю, непряма реклама) — це форма пропаганди, що покликана створити громадську думку про послугу, готель або країну, де він роз-ташований; встановлення зв'язків з громадськістю. Фактич-но це спеціальна система управління соціальною інформа-цією, що включає весь процес виготовлення і просування інформації, метою якої є створення сприятливого ставлення до готелю-рекламодавця тих кіл громадськості, у яких він за-цікавлений.

Рисунок 1.3 - Залежність реклами від попиту
Використання Паблик рілейшнз (РR) у готелі
Основне завдання у готельній індустрії полягає в тому, щоб посилати інформацію та створювати позитивний імідж готелю і його готельних продуктів, але він покликаний також створювати сприятливе враження в думках людей. Він дуже рідко пов'язаний безпосередньо з бізнесом і в цьому відрізняється від усіх інших інструментів набору промоушн. Значну частину часу більшістю напрямів діяльності у готельній індустрії займається прес-агент або представник у готельній індустрії, але у готелній індустрії — завдання кожного, хто вступає в контакт з людьми ззовні. Сюди входять люди «з переднього краю», які щодня контактують з людьми ззовні.
Це без персоналу відділу просування й продажу готельного продукту, до якого входять торгові представники, вступаючі в контакт з людьми ззовні. У певному значенні кожен співробітник готелю повинен відповідати за у готельній індустрії, оскільки всі співробітники після роботи йдуть додому (і обговорюють готель з друзями).
У такому контексті подібний підхід до у готельній індустрії, коли наймають людину з милою усмішкою та доброзичливим голосом, щоб вона сиділа біля телефону, розбирала скарги й вирішувала виникаючі проблеми, — неправильний (але саме цей підхід зустрічається дуже часто).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
Дипломна робота на тему: Шляхи покращення організації рекламної роботи в готелі «Галицька Садиба»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок