Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Туризм -> Фактори і особливості формування корпоративної культури підприємств готельної індустрії (на прикладі готелів Туреччини)

Фактори і особливості формування корпоративної культури підприємств готельної індустрії (на прикладі готелів Туреччини)

Назва:
Фактори і особливості формування корпоративної культури підприємств готельної індустрії (на прикладі готелів Туреччини)
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,39 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 
Дипломна робота
Фактори і особливості формування корпоративної культури підприємств готельної індустрії (на прикладі готелів Туреччини)


ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ I. Науково-методичні засади формування корпоративної культури в підприємствах готельної індустрії.
1.1 Сутність і складові корпоративної культури.
1.2 Функції корпоративної культури.
1.3 Типи корпоративної культури.
РОЗДІЛ II
2.1 Фактори і особливості формування корпоративної культури готельних підприємств
2.2 Загальна характеристика і напрямки діяльності готелів сітки …… (Туреччина)
2.3 Оцінка корпоративної культури підприємств та її підрозділів.
2.4 Корпоративна культура підприємства – один із факторів його конкурентоздатності
РОЗДІЛ III
ВИСНОВКИ
ДОДАТКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ВСТУП
Актуальність теми. Питання підвищення рівня корпоративної культури та її вплив на діяльність підприємств готельного господарства в Туреччині є особливо актуальним, адже саме він є основним серед тих факторів, що сприяють досягненню довгострокового успіху.    
Останнім часом питання корпоративної культури, особливо у великих організаціях, дедалі більше привертає увагу теоретиків та практиків управління. Воно відносно нове і недостатньо висвітлене з наукової точки зору як в нашій країні, так і за кордоном. Корпоративна культура як напр'ям дослідження перетинається з такими науками, як менеджмент, соціологія, культурологія і психологія. З одного боку, це призводить до певних труднощів під час дослідження, а з іншого — дає змогу найповніше використовувати корпоративну культуру як інструмент ефективного управління підприємством, який дає змогу значно підвищити продуктивність праці, звести до мінімуму плинність кадрів в умовах, коли конкуренція загострюється, і доводиться боротись за кожну копійку прибутку. Численні дослідження доводять, що успішні компанії характеризуються високим рівнем корпоративної культури, який формується у результаті зусиль, спрямованих на розвиток духу корпорації на благо усіх зацікавлених сторін.            
Поширеною організаційно-правовою формою комерційних організацій є корпорація. Такі комерційні структури, здебільшого чисельні організації мають найбільше можливостей формувати корпоративну культуру. Вони зазвичай є лідерами в економіці держави, і впливають не тільки на економіку, а й на політику, соціальне життя. Цим і пояснюється пильна увага суспільства до їхньої діяльності, так само як і важливість корпоративної культури для бізнесу.      
Щоб оцінити її вплив, почнемо з основного — визначення терміна, де культура (від лат. «culture» — «виховання, освіта») є «специфічним способом організації і розвитку людської життєдіяльності, який відображено в продуктах матеріальної та духовної праці, в системі соціальних норм і засад, духовних цінностей, у сукупності відношень людей до природи, між собою і до самих себе» [7].      
Словосполучення «корпоративна культура» вперше використав у XIX сторіччі у військовій термінології німецький фельдмаршал Мольтке. Ним він визначив відносини у офіцерському середовищі.      
Із розвитком виробничих відносин, удосконалювався і науковий менеджмент. Уже наприкінці XIX   століття вивченням впливу людських взаємин усередині корпорації почали займатись представники школи людських відносин менеджменту .
У другій половині XX сторіччя почали з'являтись перші більш-менш чіткі визначення культури організації. Поняття «корпоративна культура» охоплює явища духовного і матеріального життя колективу, а саме: домінуючі у ньому моральні норми та цінності, кодекс поведінки, ритуали та ін. Концепція цього явища не має єдиного трактування. Російські науковці Є. М. Коротков і А. Н. Сіліна відібрали найцікавіші і найвідоміші визначення поняття «корпоративна культура» [3].      
Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Дипломна робота на тему: Фактори і особливості формування корпоративної культури підприємств готельної індустрії (на прикладі готелів Туреччини)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок