Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Військова кафедра -> Фінансове планування, порядок витребування та використання грошових коштів

Фінансове планування, порядок витребування та використання грошових коштів

Назва:
Фінансове планування, порядок витребування та використання грошових коштів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
98,91 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Фінансове планування, порядок витребування та використання грошових коштів.

1.Сутність фінансового планування та його задачі.

Керівництво економікою здійснюється на основі державних планів економічного та соціального розвитку, з врахуванням предметно – цільового, та галузевого принципів, при поєднанні централізованого управління з господарською самостійністю та ініціативою підприємств, організацій.
Невідємною частиною планування в господарстві України є фінансове планування, яке ґрунтується на показниках планів господарства України, визначає джерела та розподіл фінансових ресурсів. Фінансове планування активно впливає на виконання планів господарства України, воно сприяє виявленню нових ресурсів держави та ефективному їх використанню, стимулює дотримання режиму економії матеріальних та грошових коштів, зниження собівартості продукції, сприяє виникненню матеріальних та фінансових резервів, не допускає виникнення диспропорцій у господарстві України.
Основним фінансовим планом України є Державний бюджет, у витратній частині якого разом із витратами на фінансування господарства України та соціально – культурних заходів передбачається фінансування видатків на оборону країни. В рамках цих асигнувань витрати на утримання Збройних Сил проводяться у відповідності з кошторисом Міністерства оборони, який є складовою частиною Державного бюджету та основним фінансовим планом Міністерства оборони.
Фінансове планування є важливою складовою фінансово-економічної діяльності військової частини. Від якості планування залежить безперебійне фінансування усіх заходів, передбачених планами бойової, гуманітарної підготовки та господарським планом військової частини, а також цілєспрямоване та ефективне використання грошових коштів.
Фінансове планування в Міністерстві оборони України проводиться з дотриманням наступних принципів:
наукової обгрунтованості фінансових планів;
суворого цільового призначення і використання грошових коштів;
обліку в фінансових планах всіх потреб військ в грошових коштах в будь-яких умовах їх життя та бойової діяльності;
режиму економії.

Фінансове планування виконують всі ланки фінансово-економічної служби від Головного Фінансово Економічного Управління МО України до військової частини.
Основними задачами фінансового планування є:
1. Правильне визначення потреби в грошових коштах для забезпечення всіх потреб військової частини, в тому числі виконання плану бойової та мобілізаційної готовності, господарських і культурно-побутових заходів, утримання озброєння, бойової техніки та майна і для задоволення особового складу необхідним грошовим забезпеченням та заробітною платою.
Потреба в грошових коштах повинна бути визначена так, щоб всі заходи, передбачені планами були повністю забезпечені грошовими коштами і при цьому не було допущено зайвого витребування грошових коштів. Витребування грошових коштів у сумах, які перевищують дійсну потребу частини, приводить до неповного задоволення потреб інших військових частин і заморожування грошових коштів, а іноді і до недоцільної їх витрати.
Якщо ж коштів витребувано менше, ніж потрібно, якщо не враховані всі потреби, то буде нанесено збиток забезпеченню боєготовності, задоволенню культурно-побутових заходів військової частини, потребуються додаткові витрати часу для повторного витребування коштів.
2. Своєчасне витребування грошових коштів від забезпечуючого фінансового органу.
Для виконання цієї задачі начальник фінансового органу разом з іншими посадовими особами повинні правильно скласти фінансово-планові документи і представити їх забезпечуючому фінансовому органу в установлені строки. Наприклад основний фінансовий плановий документ військової частини – кошторис доходів та видатків подається до забезпечуючого фінансового органу до 3 травня на наступний плануємий рік.
У випадку не представлення кошторису доходів та видатків з додатками та інших фінансово – планових документів до вказаного строку не подано, забезпечуючий фінансовий орган втрачає можливість визначити всі потреби військової частини в грошових коштах та своєчасно профінансувати їх.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Дипломна робота на тему: Фінансове планування, порядок витребування та використання грошових коштів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок