Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Військова кафедра -> Дослідження та аналіз виплат грошового забезпечення військовослужбовцям у різних випадках службового становища

Дослідження та аналіз виплат грошового забезпечення військовослужбовцям у різних випадках службового становища

Назва:
Дослідження та аналіз виплат грошового забезпечення військовослужбовцям у різних випадках службового становища
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
78,70 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 1.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
ЗМІСТ


1.1. Розбудова Збройних Сил , як гарант економічної безпеки держави ально - економічний аспект реформування Збройних Сил: реальність та перспективи

Розділ 2. Розвиток та сучасний стан виплати грошового забезпечення військовослужбовцям у різних випадках службового становища
2.1. Загальні положення, класифікація та строки виплати грошового забезпечення військовослужбовцям
2.2. Сучасний стан виплати грошового забезпечення військовослужбовцям у різних випадках службового становища

Розділ 3. Актуальні проблеми виплати грошового забезпечення військовослужбовцям у різних випадках службового становища та шляхи їх розв язання
3.2. Шляхи розв’ язання проблемних питань, щодо виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ,що перебувають в особливому стані службового становища

Висновки

Список літератури

Додатки
Вступ.
Виникнення самостійної України, як держави, зумовило потребу захисту її державного суверенітету, політичної незалежності, збереження територіальної цілісності й недоторканості. Україна, як самостійна держава, формує власну економічну і воєнну політику з часу проголошення своєї незалежності, вже протягом 13-ти років. Будівництво ефективної національної економіки й створення сучасних Збройних Сил слід розглядати, як гарантію незалежності держави. Це вимагає від України формування надійних Збройних Сил, які були б здатні забезпечити збереження територіальної цілісності та суверенітету держави.
Матеріальним підгрунтям військ є економіка, яка визначає можливості забезпечення потреб Збройних Сил, впливає на їх рівень та якість і в кінцевому рахунку на обороноздатність країни. Першочерговим фінансуванням користуються програми матеріального і соціального забезпечення особового складу Збройних Сил поліпшення матеріального та соціального забезпечення особового складу Збройних Сил.
Розбудова суверенної і незалежної, соціально-правової Української держави на засадах економічної багатоманітності вимагає вивчення теоретичних моделей економіки добробуту і загального благоденства держави, що вже знайшли своє втілення в соціальних досягненнях розвинутих країн.
Нестабільна внутрішньополітична і економічна обстановка в країні вкрай негативно знаходить своє відображення на життєвому рівні військовослужбовців, престижі військової праці, занадто загострює багато соціально-побутових проблем особового складу армії та флоту. Військовослужбовець беззахисний перед інфляцією та ростом цін тому, що знаходячись на державній службі він позбавлений можливості самостійно покращувати свій фінансовий та матеріальний стан, що серйозно відображається на його моральному стані в повсякденній службовій діяльності. Також, дія цілого ряду гарантій військовослужбовців призупинена, а це питання повинно бути першочерговим. В зв’ язку з цим, на мою думку, необхідне переосмислення орієнтирів у формуванні соціально-економічної політики уряду і керівництва Збойних Сил України у цій сфері.
Також дуже болючим питанням на сьогодні, є питання, пов’ язанні з системою формування доходів військовослужбовців, але вирішити на жаль поки, що не вдається у зв’ язку з глибокими кризовими явищами. Не дивлячись на кризове становище уряд країни все одно вживає заходи щодо підвищення рівня матеріального забезпечення військовослужбовці.
Не секрет, що на сьогоднішній день фінансування Збройних Сил України неповною мірою відповідає потребам переходу до професійної армії.
На сучасному етапі відбувається значна перебудова Збройних Сил України. Формуються нові військові частини, розформовуються та переходять на нові штати існуючі, внаслідок чого військовослужбовців дуже часто зараховують у розпорядження.
Обсяг грошового забезпечення сьогодні не дає змоги більшості військовослужбовцям Збройних Сил України, що перебувають на лікуванні користуватися санаорно-курортним лікуванням і організованим відпочинком.
Також, внаслідок ситуація яка склалася в нашій державі та своєї легковажності військовослужбовці нерідко перебувають під слідством слідчих та судових органів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Дипломна робота на тему: Дослідження та аналіз виплат грошового забезпечення військовослужбовцям у різних випадках службового становища

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок