Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технічні науки -> Розробка системи контролю гідроприводу насосних агрегатів

Розробка системи контролю гідроприводу насосних агрегатів

Назва:
Розробка системи контролю гідроприводу насосних агрегатів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
61,04 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
ВСТУП
Гідравлічне обладнання знаходить широке застосування в різних галузях машинобудування в якості виконавчих органів систем управління і автоматизації виробничих процесів, обладнання транспортних засобів, обладнання робочих машин і обладнання різного призначення.
Однією з основних вимог, які пред’являються до гідравлічного обладнання, є їх надійність. На надійність гідравлічного обладнання при експлуатації впливають різні фактори: особливості конструктивного виконання гідрообладнання (степінь резервування, можливість регулювання, зручність обслуговування і заміни елементів та ін.); режими роботи (частота включення, потужність, робочий тиск); параметри навколишнього середовища (температура, забрудненість, вологість); стаціонарність чи мобільність використання; стан робочої рідини (її забрудненість, вміст газу, наявність води, в’язкість, температура); організаційно-експлуатаційні умови, в тому числі прийнята стратегія технічного обслуговування і ремонту (ТОіР), кваліфікація обслуговуючого персоналу, наявність ефективних засобів діагностування та ін.
Забезпечення надійності гідравлічного обладнання при експлуатації пов’язано з технічною діагностикою, метою якої є виявлення відмов і дефектів на ранніх стадіях їх розвитку. Структура технічної діагностики включає два взаємопов’язаних напрями: теорію розпізнавання і теорію контролепридатності.
Теорія розпізнавання, яку більшість дослідників розглядають в якості теоретичного фундаменту для розв’язку задач технічної діагностики, використовується для побудови діагностичних моделей об’єктів діагностування, а також для розробки алгоритмів розпізнавання і правил прийняття рішень.
Теорія контролепридатності включає розробку засобів і методів отримання діагностичної інформації, контроль технічного стану об’єкта і пошук дефектів. Під контролепридатністю розуміють властивість виробу забезпечувати вірогідну оцінку його технічного стану та виявлення відмов і дефектів. Контролепридатність забезпечується конструкцією виробу і системою його технічної діагностики.
Технічне діагностування виконує три основні функції: отримання інформації про технічний стан гідравлічного обладнання, обробка і аналіз отриманої інформації і підготовка чи прийняття рішення про об’єми і терміни його технічного обслуговування та ремонту. Перша функція призначена для вимірювання діагностичних параметрів, які оцінюють технічний стан гідравлічного обладнання, і встановлення якісних та кількісних ознак стану; друга функція – для обробки і порівняння отриманих значень параметрів з допустимими; третя функція – для аналізу результатів порівняння і встановлення характеру, об’єму і терміну виконання операції по технічному обслуговуванню і ремонту гідравлічного обладнання і його окремих елементів (агрегатів). Таким чином, технічне діагностування являє собою основу управління технічним станом гідравлічних обладнання машин при експлуатації. Використання технічного діагностування забезпечує направлену зміну при експлуатації не лише технічного стану гідравлічних обладнання машин, але й системи їх обслуговування і ремонту, так як саме технічне діагностування являється обов’язковою умовою переходу на прогресивні методи технічного обслуговування і ремонту гідравлічного обладнання за станом.
Система діагностування, що використовується, повинна закладатися при проектуванні гідравлічного обладнання, так як лишень при цьому може бути забезпечений необхідний рівень контролепридатності і технологічності. Таким чином, є взаємозв’язок між методами проектування гідравлічного обладнання і створенням системи їх діагностування.
При розробці систем діагностування гідравлічного обладнання розв’язуються наступні основні задачі: розробка алгоритмів діагностування гідравлічного обладнання; прогнозування зміни його технічного стану при експлуатації; вибір методів діагностування; розробка засобів діагностування.
Розробці алгоритмів діагностування передує аналіз реальних умов роботи гідравлічного обладнання при експлуатації і фізичних процесів зміни технічного стану його вузлів і елементів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 Дипломна робота на тему: Розробка системи контролю гідроприводу насосних агрегатів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок