Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технічні науки -> Реконструкція електропостачання та електрообладнання основного виробництва ВАТ „Промприлад

Реконструкція електропостачання та електрообладнання основного виробництва ВАТ „Промприлад

Назва:
Реконструкція електропостачання та електрообладнання основного виробництва ВАТ „Промприлад
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
50,04 KB
Завантажень:
534
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 
Дипломний проект
на тему
Реконструкція електропостачання та електрообладнання основного виробництва ВАТ „Промприлад


Вступ
Найбільшими споживачами електроенергії в країні є промислові підприємства, для чого вся система розподілу і споживання електроенергії, що отримується з енергосистеми, складається таким чином, щоб задовольняти основні вимоги електроприймачів, що знаходяться у споживачів.
Надійність електропостачання можна досягти завдяки безперебійній роботі всіх елементів енергосистеми із застосуванням ряду технічних пристроїв як в системі, так і в споживачів: пристрої релейного захисту і автоматики, автоматичного вводу резерву і повторного ввімкнення (АПВ і АВР), контролю і сигналізації.
Якість електроенергії можна досягти завдяки підтриманню на встановленому рівні значень напруги і частоти, а також обмеженням значень в мережі вищих гармонік і несинусоїдальності і несиметричності напруги.
Економічність електропостачання досягається шляхом розробки досконалих систем розподілу електроенергії, використання раціональних конструкцій комплектних розподільних пристроїв і трансформаторних підстанцій і оптимізації системи електропостачання.
На економічність роботи системи впливає вибір раціональних значень напруги, оптимального перерізу проводів і кабелів, числа і потужності трансформаторних підстанцій, засобів компенсації реактивної потужності і їх розміщення в мережі.
Реалізація цих вимог забезпечує зменшення втрат при спорудженні і експлуатації всіх елементів системи електропостачання. Також раціональним є розподіл електроприймачів по надійності електроспоживання, на декілька категорій з врахуванням їх значення в технологічному процесі виробництва виробів, безаварійності його роботи і безпеки обслуговування.
Основним завданням даного дипломного проекту є реконструкція електропостачання та електрообладнання основного виробництва ВАТ “Промприлад”, повиннен забезпечувати необхідну надійність електропостачання, високу якість електричної енергії та економічність, бути зручним в експлуатації, а також передбачити можливість для її подальшого розвитку.
В даному дипломному проекті проведемо реконструкцію електропостачання корпусу у зв’язку із розширенням виробництва, а також переходом на сучасні системи електропостачання з метою надійності, полегшенням в експлуатації, збільшенням терміну служби.
При реконструкції електричної мережі корпусу на основі заданих потужностей, категорії надійності і розміщення споживачів вибираємо схему електропостачання, номінальну напругу, поперечний переріз кабелів, визначаємо потужність і розміщення компенсувальних пристроїв, необхідні засоби захисту та автоматику.
В основному електроприймачами, які задіяні в виробничому процесі є асинхронні двигуни, які споживають з мережі активну та реактивну потужності.
Дуже актуальним сьогодні є питання енергозбереження. Енергозбереження в Україні визнано одним із пріоритетних напрямків державної політики і розглядається не як чергова компанія, а як довгострокова і чітко спланована програма дій.
РОЗДІЛ 1
Розрахунок електричних навантажень та силових
Трансформаторів
1.1 Загальна характеристика підприємства та технологічного процесу
Відкрите акціонерне підприємство “Івано-Франківський завод ”Промприлад” є одним з основних в Україні виробників контрольновимірювальних приладів та газового обладнання – лічильників газу (РГ-К-Ех, ЛГ-К-Ех, G-10, G-16, G-25), кореторів об’ємної витрати газу з модемним зв’язковим (ОКВГ), фільтрів (ФГ), діафрагм, з яких при потребі комплектуються вузли обліку газу, а також перетворювачі різниці тиску (ДМТ), манометри (МП), мазутомірів та інше обладнання. На заводі є власна метрологічна база.
Вся продукція сертифікована, занесена в Держреєстер України та країн, що імпортують прилади. Експорт продукції за межі України займає значну частку в загально обсягу реалізації. Вироби підприємства відповідають європейським аналогам і є значно дешевшими в ціні. Підприємство має значний досвід у виготовленні парасоль, які є надійними в експлуатації .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 Дипломна робота на тему: Реконструкція електропостачання та електрообладнання основного виробництва ВАТ „Промприлад

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок