Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технічні науки -> Схеми електропостачання та їх ефективність

Схеми електропостачання та їх ефективність

Назва:
Схеми електропостачання та їх ефективність
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
41,76 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Вступ
Електроенергія використовується у всіх галузях народного господарства, особливо для електроприводу різних механізмів: насосів, вентиляторів, верстатів, тощо.
Основними споживачами електричної енергії є промисловість, транспорт, сільське господарство, комунальні господарства міст і сіл.
Для забезпечення подачі електроенергії в необхідній кількості і відповідної якості від енергосистем промисловим об’єктам, установкам і механізмам служать системи електропостачання промислових виробництв, які складаються з мереж напругою до 1000В і вище, трансформаторних, перетворюючих і розподільчих підстанцій.
Споживачі електроенергії мають свої специфічні особливості, чим і обумовлені деякі вимоги до їх електропостачання – надійність живлення, якість електроенергії, резервування, захист окремих елементів та інше.
Мета даного дипломного проекту, при проектуванні, спорудженні і експлуатації системи електропостачання золонавантажувального цеху - правильно в техніко-економічному аспекті здійснити вибір напруг, визначити електричні навантаження, вибрати оптимальне число і потужність трансформаторних підстанцій, види їх захисту, системи компенсації реактивної потужності.
Завданням дипломного проекту, після техніко-економічних порівнянь тих чи інших варіантних розрахунків, вибору напруги, типу, числа та потужності трансформаторів, тощо, в цілому спроектувати систему електропостачання золонавантажувального цеху із застосуванням передових досягнень науки і техніки в області електропостачання, обґрунтувати економічну доцільність рішень з метою створення умов для раціонального електроспоживання здійснювати заходи з модернізації технологічних пристроїв і організації технологічного процесу.
1 Розрахунок електричних навантажень і вибір потужності силових трансформаторів
 
1.1 Характеристика технологічного процесу ЗНЦ
Золонавантажувальний цех ( ЗНЦ ) побудований для забезпечення стиснутим повітрям електрофільтрів на блоках №№ 7,8,9,10,11,12.
Електрофільтри системи газоочищення призначені для очищення димових газів від легкої золи, аерозолей. Очищення від окисів азоту, сірки і інших в електрофільтрі не проводиться.
Золовловлюючий пристрій складається з таких частин:
- електрофільтр;
- агрегати живлення полів високою напругою;
- пристрої для рівномірного розподілення газів по поперечному перерізу камери електрофільтрів;
- пристрої для видалення уловленої золи.
Принцип дії електрофільтру полягає в тому, що димові гази пропускають крізь різко неоднорідне електричне поле типу «голка – площина», яке утворюється електродом ( - ) і осаджувальним електродом
( + ). В місцях найбільшої напруженості поля ( на голках ) утворюється коронний розряд, який є джерелом негативно заряджених частинок. Під дією сил електричного поля іони та електрони переміщуються вздовж силових ліній цього поля. Напрям руху визначається знаком заряду, а швидкість – величиною електричної енапруженості поля.
При наявності коронного розряду процес іонізації проходить лавиноподібно, тому із збільшенням напруженості електричного поля іони заповнюють весь простір між електродами.
При струшуванні електродів зола опадає в золові бункери, сюди ж поступає стиснуте повітря з компресорної, яке змішується з золою і поступає на силусний склад. На компресорній встановлено два поршневі компресори №1 і №2 і два турбокомпресори ( центробіжні ) №3 і №4. Через велику масу обертових частин компресорів, а також роторів двигунів на них встановлено підшипники ковзання з бабітовими втулками, до яких поступає масло від маслонасосів. При пуску компресора масла в підшипниках немає, тому використовуються додаткові пускові маслонасоси, які створюють тиск, більший від робочого на період пуску. Компресори №1,2 працюють в ручному режимі і розраховані на велику кількість пусків і зупинок. Компресори № 3,4 розрахованві на 50 пусків – зупинок і працюють в автоматичному режимі.
На вхід компресора повітря поступає через фільтр – це камера, в якій обертається змочена тканина на барабані.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Дипломна робота на тему: Схеми електропостачання та їх ефективність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок