Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технічні науки -> Розробка системи електропостачання та електрообладнання.

Розробка системи електропостачання та електрообладнання.

Назва:
Розробка системи електропостачання та електрообладнання.
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,55 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Дипломний проект
Розробка системи електропостачання та електрообладнання.


1 Характеристика сортувально-обробного цеху ВАТ з ІІ «СПІЛОВЕР» та його споживачів
Івано-Франківське підприємство шкіри ТОВзІІ «Спілловер» займається переробкою шкіряної сировину великої рогатої худоби, свиней та виробництво широкого спектру шкіртоварів. Це все робиться згідно новітніх технологій і на обладнанні, що відповідає сучасному рівню шкіряної промисловості.
ТОВзІІ «Спілловер» займає міцні позиції на українському ринку шкіртоварів. Основні види продукції, що випускаються підприємством на ринок України :
– шкіртовари із сировини свиней - 42%;
– тверді шкіртовари - 35% ;
– шкіртовари для взуття із сировини великої рогатої худоби - 15%.
Спеціалісти заводу вирішили питання із самозабезпечення жируючими матеріалами, які виготовляються з відходів виробництва, а також деякими хімічними матеріалами.
ТОВзІІ «Спілловер» працює над питаннями колористичного викінчення шкір - вивчається досвід модних течій європейського ринку шкіртоварів.
Основна діюча технологія виготовлення "Вет-блю" дала можливість отримати хромовий напівфабрикат високої якості, який за всіма параметрами відповідає західноєвропейському ринку. Використовувана технологія передбачає дозування хімматеріалів, що сприяють оптимальному використанню всіх видів сировини, навіть тяжкої сировини для хромових шкіртоварів.
Згідно технологічного процесу спочатку відбувається сортування шкіри. Далі відсортована шкіра потрапляє на зольно – дубильне відділення. На зольній дільниці відбувається промивання шкір, їх відмочування та зоління. Потім із зольних барабанів шкіри потрапляють на міздрильні машини, а згодом – на дубильні барабани. Після цього для усунення надлишкової води шкіри поступають на відтискні машини. Частина отриманого напівфабрикату «вет – блу» потрапляє за кордон. Інша частина напівфабрикату надходить до обробних цехів. В цих цехах відбувається фарбування шкір в спеціальних барабанах. Потім цю шкіру просушують та розтягують на розвідних машинах. Далі відбувається пресування шкір та їхнє сортування.
Зараз на території ТОВзІІ «Спілловер» працюють відмочувально – дубильне відділення, два обробно – сортувальних цехи, а також допоміжні відділення – компресорна, відділення очищення води та пароцех.
Технологічний процес є безперервним. Для приводу основних механізмів використовуються асинхронні двигуни.
ТОВзІІ «Спілловер» відноситься до першої категорії електроприймачів.
Механізми цеху обладнані електрообладнанням на напругу 380/220 В і працюють в умовах вологих приміщень, з бетонними стелями і підлогою в умовах внутрішнього або зовнішнього улаштування. Тому цех ТОВзІІ «Спілловер» відноситься до категорії небезпечних установок по класу ураження електричним струмом. З точки зору вибухопожежобезпеки цех можна віднести до небезпечних, так як у цеху є устаткування для покраски, з можливими випарами вибухонебезпечних речовин.
Оскільки в наш час основним виробничим фактором є люди, а будь-який виробничий процес характеризується наявністю певних небезпечних (відкриті струмоведучі частини, розжарені тіла, можливість падіння з висоти, рухомі часини машин і механізмів) та шкідливих (домішки в повітрі, різні види випромінювань, шум, вібрація) факторів, тому підприємство повинно влаштовувати безпечну роботу працівників на робочому місці та створити мікроклімат сприятливий для продуктивних умов праці. Проблемами, які пов’язані із забезпеченням здорових і безпечних умов праці займається відділ охорони праці.
Згідно Закону України “Про охорону праці” адміністрація підприємства зобов’язана забезпечити технічне устаткування всіх робочих місць і створити на них умови праці, які відповідають нормативним актам і правилам. Дані заходи на підприємствах повинні проводитись комплексно із заходами по запобіганню забруднення навколишнього середовища.
Велике значення приділяється безпеці життєдіяльності робочого персоналу. Але в наслідок недотримання правил техніки безпеки і експлуатації зі сторони персоналу на підприємстві все ж таки виникають травми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Дипломна робота на тему: Розробка системи електропостачання та електрообладнання.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок