Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технічні науки -> Дослідження ефективності методів цифрової обробки інформаційно-вимірюваних сигналів

Дослідження ефективності методів цифрової обробки інформаційно-вимірюваних сигналів

Назва:
Дослідження ефективності методів цифрової обробки інформаційно-вимірюваних сигналів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,03 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ЗМІСТ
Вступ
1. Дослідження ефективності методів цифрової обробки інформаційно-вимірюваних сигналів
1.1. Аналіз сучасних технологій швидких алгоритмів
обробки сигналів
1.2. Дослідження ефективності застосування різних кореляційних функцій для обробки вимірювальних сигналів
1.3. Вибір форми згладжуючого вікна для обробки
інформаційних сигналів
1.4. Планування параметрів спектрального аналізу для обробки вимірювальних сигналів
2. Розробка програмного забезпечення процедур перетворення інформаційно-вимірювальних сигналів
2.1. Розробка алгоритмів функцій зчитування та перетворення випадкових сигналів контрольованого середовища
2.2. Розробка програмного забезпечення досліджень властивостей шумових сигналів
3. Охорона праці
4. Економічне обґрунтування розробки
Висновки
Перелік використаної літератури
Додатки
ВСТУП
Інтенсивний розвиток сучасних інформаційних технологій зумовлює потреби розширення функціональних можливостей первинних перетворювачів витрати, засобів вимірювальної техніки. Розширюється сфера використання однієї з важливих ланок автоматизованого контролю параметрів споживання енергоносіїв — низові інформаційно-вимірювальні системи. Цьому сприяє необхідність розширення області контролю параметрів різних об’єктів, більш точна і детальна інформація про споживання енергоносіїв.
Разом з тим, із зростанням метрологічних та експлуатаційних вимог до наявних засобів вимірювальної техніки, питання точності відтворення, експлуатаційної надійності та ергономіки залишаються одними з головних проблем при реалізації вимірювальних перетворювачів та інформаційно-вимірювальних каналів.
Найбільш поширеним в промисловості та побутовому секторі є такі напрямки реалізації вимірювальних перетворювачів: через перетворення витрати в інші фізичні величини і через вимірювання інших, пов’язані із витратою.
Основними недоліками традиційних способів вимірювання є необхідність створення додаткових перешкод по шляху переміщення контрольованого середовища, використання рухомих мірних елементів, що знижують експлуатаційну надійність вимірювального засобів.
Для вирішення існуючих проблем необхідно створювати нові пристрої для перетворення та обробки інформаційних сигналів, що створюються контрольованим середовищем при його переміщенні замірною ділянкою, та використовувати характеристики цих сигналів.
Використання нових методів перетворення форми інформації повинно зумовити створення недорогих, точних та надійних первинних перетворювачів та вимірювальних каналів.
Поява альтернативних підходів до аналізу інформаційно-вимірювальних потоків даних, особливу увагу доцільно приділити безконтактним методам, що створює ряд суттєвих переваг, а саме:
відсутність конструкцій, що зношуються в потоці контрольованого середовища,
незначна або відсутня площа контакту з агресивним середовищем,
відсутність створення додаткових опорів при протіканні через них вимірюваного середовища,
висока швидкодія,
незалежність від напрямку переміщення потоку,
забезпечення високої точності при індивідуальному градуюванні.
Один з напрямків вдосконалення методів перетворення та вимірювання величини витрати ґрунтується на використанні спектральних оцінок випадкових коливань (шумів), що утворюються внаслідок переміщення контрольованого середовища.
Фактично в попередній роботі обгрунтовано доцільність та ефективність реалізації безконтактного способу вимірювання величини витрати та об’єму, що ґрунтуються на використанні випадкових коливань (шумів) як носія інформації про швидкість переміщення і витрату вимірюваного середовища. Такий підхід дозволяє ефективно вирішувати питання покращення точності експлуатаційної надійності та ергономіки засобів вимірювальної техніки.
Використання таких спектральних характеристик, а також вибір спектральної смуги для якої взаємозв’язок між енергією спектра та витратою є максимальним дозволяє здійснити більш раціональний підхід до вимірювання параметрів (витрати зокрема) потоку контрольованого середовища, а також надає можливість реалізації недорогих малогабаритних високоточних перетворювачів витрати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Дипломна робота на тему: Дослідження ефективності методів цифрової обробки інформаційно-вимірюваних сигналів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок