Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технічні науки -> Технологія роботи вокзалу

Технологія роботи вокзалу

Назва:
Технологія роботи вокзалу
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,54 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Зміст
ВСТУП
Пасажирські перевезення відіграють важливу роль в економіці України тому з зростанням пасажиропотоку підвищується культура обслуговування пасажирів. Будується новий рухомий склад підвищеного комфорту, реконструюються залізничні лінії. Застосовуються передові технології в обробці документів. Іде використання машин для прибирання приміщень, роботи з багажем. Повністю оновлюється приміський парк поїздів, в такі поїзди ставлять вагони, будують для більшої зручності і ділять на три класи. У зв’язку з тим, що Україна займає центральне положення в Європі, розпочате будівництво швидкісних ліній.
У зв’язку з реконструкцією залізничних ліній і підготовкою їх до швидкісного руху Київ-Дніпропетровськ. Міністерство транспорту зробило висновок, що швидкість тимчасова. На цій трасі стільки зажатою населеними пунктами і рельєфом місцевості, кривих малого радіусу, тому їхати 160-180 км за годину по всьому шляху неможливо. Виходячи з економічної і фінансової точки зору збудувати трасу, відповідаючу світовим стандартам, краще в чистому полі. На цій лінії дали завдання спрямити деякі дільниці до можливого радіусу загальною протяжністю 250-300 км.
Є декілька варіантів. Перший – прокладати колію для руху тільки швидкісних експресів. Другий – типовим маршрутом від Києва через Гребінку в сторону Полтави. Потім – розгалуження: в південному напрямку через Дніпропетровськ і Сімферополь, в східному – на Донецьк, в північному – на Харків.
Побудова швидкісної лінії Київ-Одеса має ряд проблем тому що приблизно 300 км реконструкції припадає на Одеську залізницю. Сьогодні одним з найважливіших питань є закриття переїздів при збільшенні швидкості руху до 140 км за годину, експлуатація багатьох з них неможлива. З поліпшенням погоди роботи почались, одеським залізничникам допомагають і залізничники інших магістралей. Графік ведення робіт – під контролем Одеської залізниці і місцевих штабів. При побудові цієї лінії поїзди будуть проходити за 5 годин 20 хвилин замість 8 годин 45 хвилин.
Неординарність цього вокзалу, що знаходиться на західному кордоні України полягає в тому, що незабаром він буде святкувати своє 100-річчя. Та поважний вік не заважає головному вокзалу Галичини зберігати свій шарм і елегантність, яким його наділили зодчі ще у ХІХ столітті. Ця пам’ятка архітектури зберігалася до цих поколінь завдяки проведеному капітальному ремонту у 2000-2002 роках. Львівський вокзал являється візитною карткою України. Тому що через Львів проходять майже всі іноземні поїзди. Він повинен відповідати європейським стандартам якості та комфорту. Цей вокзал є пам’яткою архітектури ХІХ століття. Після реконструкції він став одним з найкращих вокзалів України.
1. ТЕХНІЧНА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКА ВОКЗАЛУ
Станція “Г” пасажирська комбінованого типу. З непарного напрямку до станції “Г” примикає дільниця “Г-Д” і дільниця “Г-З”, а з парного – дільниця “В-Г”. Всі дільниці мають дві головні колії. Дільниці “В-Г”, “Г-Д” і “Г-З” обладнані автоматичним блокуванням. Пасажирські поїзди обслуговуються локомотивами ТЕП 60, а приміські поїзди обслуговуються локомотивами ДР 01.
Станції обладнано уніфікованою блочно-маршрутно-електричною централізацією стрілок та сигналів.
На станції “Г” формуються поїзди свого формування, з них швидких – 12 і пасажирських – 14 поїздів за добу, а також через станцію проходять транзитні поїзди, з них 11 швидких і 11 пасажирських поїздів за добу, пасажирський потік складає 114659 чоловік.
На станції знаходяться чотири платформи для дальніх поїздів і три платформи для приміських поїздів; ширина платформи з урахуванням сходів – 6 м; довжина кожної пасажирської платформи для дальніх і місцевих поїздів – 579,2 м, а для приміських поїздів – 266 м.
Для збереження ручної поклажі на вокзалі передбачені камери схову трьох видів, стаціонарні, автоматичні та пересувні.
Оформлення перевізних документів проводиться в додаткових касах, яких на вокзалі передбачено 14 для дальнього і місцевого сполучення і 5 спеціалізованих, а також 6 приміських.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Дипломна робота на тему: Технологія роботи вокзалу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок