Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технічні науки -> Розробка комутатора аудіо і відеосигналів

Розробка комутатора аудіо і відеосигналів

Назва:
Розробка комутатора аудіо і відеосигналів
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,47 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЗМІСТ
ВСТУП ...........................................................................................................................7
1 ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА...………………………………………………….……9
1.1 Порівняльна характеристика комутаторів режимів роботи ……..................9
1.2 Розробка структурної схеми пристрою……..………………………….…….9
1.3 Попередня оцінка параметрів пристрою….………………………………...11
2 КОНСТРУКТОРСЬКА ЧАСТИНА…………………………..................…………12
2.1 Розробка схеми електричної принципової комутатора режимів роботи….12
2.2 Розрахунок елементів схеми комутатора ………………………………… .14
2.3 Обґрунтування вибору елементної бази………………………….…………21
3 ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ЧАСТИНА …………………………………………….22
3.1 Дослідження основних параметрів комутатора ……………………………22
4 ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА……………………………………. . …………25
4.1 Опис підготовки виробництва в умовах масового виробництва …………25
4.2 Організація конструкторської підготовки виробництва…………………...27
5 ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА……………………………………………………..… 32
5.1 Коротка характеристика собівартості продукції…………………….………32
5.2 Розрахунок собівартості пристрою комутації …………………..….….……33
6 ОХОРОНА ПРАЦІ …………………………………………………………………..37
6.1 Характеристика шкідливих умов праці…………….......................................37
ВИСНОВКИ……………………………………………………………….……....41
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ………………………………….…….42
Додаток А. Специфікація
Додаток Б. Перелік елементів


ВСТУП
В даний момент часу дуже високо розвинута електронна промисловість. Особливо інтенсивно вона розвивалася останні 50 років. За ці роки було винайдено і удосконалено багато радіотехнічних пристроїв. Якщо колись інтенсивно використовували електронну техніку для військових потреб, то в наш час електронна техніка не-менш інтенсивно використовується в побуті і без неї ми себе не уявляємо. Тепер в продажі є багато магнітофонів, підсилювачів, відеомагнітофонів. відеокамер, телевізорів та іншої побутової аудіо та відеоапаратури. З появою в продажі відеомагнітофонів, відеоплеєрів. телевізійних ігор, персональних комп’ютерів та іншої відеотехніки, яку виготовляє вітчизняна промисловість чи завозять з-за кордону, телевізори стали використовуватись не тільки по своєму прямому призначенню, а й в якості відеомонітора, тобто пристрою для відображення інформації, сигнали якої поступають з зовнішніх апаратів. Вихідний сигнал з них, а насамперед з відеомагнітофона, може бути як високочастотним (радіочастотним), так і низькочастотним (відео частотним). Відповідно існує і два способи підключення відеоапаратури до телевізора: радіочастотний і відеомоніторний.
При першому способі включення високочастотний сигнал з радіочастотного модулятора, вмонтованого у відео апарат, подають на антенний вхід телевізора, а приймальну антену безпосередньо підключають до антенного входу цього апарату.
При другому, відеомоніторному, способі підключення низькочастотний відеосигнал подають на відео вхід телевізора, а сигнал звуку на аудіо вхід.
Перший спосіб включення має ряд недоліків, це насамперед неминуче погіршення якості зображення через подвійне перетворення сигналів (модулювання на несучу частоту і зворотне детектування), що значно погіршує співвідношення сигнал – шум.
Відеомоніторний спосіб включення немає таких недоліків радіочастотного способу підключення і дозволяє значно поліпшити якість зображення. При подачі відеосигналу на відеовхід телевізора, потрібно подати сигнали відключення МРК і зміни сталої часу АПЧ і Ф рядкової розгортки. Це пов'язане з тим, що через вузьку смугу сприймання цього пристрою, в телевізорі може спостерігатися зрив синхронізації по рядках і кадрах або хаотичне спотворення вертикальних ліній, що в ряді випадків зовсім не дозволяє дивитись програми, особливо з неякісним записом.
Для дипломного проекту вибрано тему “Розробка комутатора аудіо і відеосигналів”. Такий пристрій служить для комутації сигналів, які поступають з зовнішніх апаратів. У телевізорах 3, 4 покоління немає такого блоку і зовнішні пристрої до них підключаються по першому радіочастотному способу підключення, що, як вище зазначено, має ряд недоліків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Дипломна робота на тему: Розробка комутатора аудіо і відеосигналів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок