Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технологія виробництва -> Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Назва:
Металопластикові вікна
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,11 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Вступ
Будiвельний бум–2001 спричинив до стрибка попиту на металопласти-ко-вi вiкна. Але потрiбнi новi технологiї, для яких поки що немає суперiнвестора.
Перспективу розвитку віконного ринку найбільше визначають обсяги житлового будівництва, які з 1995 року неухильно зростають.
Не дивно, що більшість операторів шукають дружби з будіве-льними компаніями та іншими корпоративними замовниками. Щоп-равда, серйозні будівельні корпорації (ті самі Київміськбуд або Позняки-житло-буд) уже давно мають у своїй структурі власні виро-бництва металопластикових вікон.
Минулий рік ознаменувався справжнім будівельним бумом. 2001 року тільки в столиці планується побудувати 1 млн кв. м житла. Вже один цей чинник говорить про те, що ринок металопластикової продукції залишається вельми перспективним. Проте більшість експертів гово-рять, що такого бурхливого розвитку, як в останні три–п’ять років, не буде.
Нові перспективи відкриваються і в регіонах, де чільні компанії вже присутні досить широко, а середні рухаються до цього шляхом розши-рення дилерської мережі. Проте конкурувати в регіонах також стає все складніше — за рахунок розвитку місцевого виробництва.
Ще один принадний напрям — орієнтація на ширше коло споживачів: житл-овий фонд застарів, тож заміні підлягає значна кількість вікон. Потрібно врахувати й те, що вперше за останні роки зафіксовано зростання реальних прибутків населення, які торік вийшли на позначку докризового 1997 року. Якщо додати сюди зниження цін, то можна сподіватися, що через якийсь час металопластиковими вікнами ціка-ви-тимуться куди більше наших співгромадян. Хоча, на думку опе-ра-то-рів, це порівняно віддалена перспектива.
За аналогією з російським ринком можна очікувати й зростання виробництва вітчизняних комплектуючих, що, своєю чергою, призведе до нового витка конкурентної боротьби — пожвавляться і європейські постачальники, наголошуючи на свїй «справжнiй європейськiй якостi».
Що ж до впровадження нових технологій, то тут має з`явитися суперінвестор (можливо, закордонний), компанія-відчайдух або буде досягнено певної домовленості між чільними виробниками.
Річ у тім, що новітня продукція неминуче дорожчатиме. Підвищення однією окремо взятою фірмою цін на свої вироби автоматично спри-чи-нить втрату нею частки ринку. У цьому разі нові дорогі вікна будуть, швидше за все, лише частиною асортименту про-по-зицій поряд з традиційними виробами.
Ситуація може змінитися кардинально, коли всі чинники достатньо довго впливатимуть на ринок — підвищиться поінформова-ність замо-вника, що підштовхне фірми до оновлення технологій, у замовника знову з’являться гроші, і це реанімує ринок.
Метою дослідження цієї групи товарів є вивчення стану Українського ринку вікон ПВХ, порівняння його з розвитком цієї галузі в інших країнах. Також проведення дослідженнь стану конкуренції виробників. Ознайомлення з етапами проведення експертних досліджень для сертифікації, порядок видачі ліцензій та ознайомлення з нормативною документацією.
Завданням є дослідженя зростання попиту та пропозиції, ознайомлення з митним оформленням імпортної сировини та матеріалів, вивчення технічної документацїї та нормативної бази яка діє на Україні. Збір і аналіз процесу та результатів лабораторних досліджень і формування висновків за ними. Також і ознайомлення з ліцензуванням та сертифікацією виробництва.
Дипломна робота за об`ємом складає 112 сторіннок, включаючи:
а. Таблиці;
б. Рисунки;
в. Додатки (41 сторінка).
В роботі викладено матеріали на прикладі діяльності ТзОВ “МЕТЕКС”.
 
Розділ 1. Проблеми та особливості ринку вікон ПВХ
1. 1. Загальна характеристика сучасного ринку віконної індустрії
Питання оцінки ємності ринку являється обов`язковою умовою здійснення комерційної діяльності в будь-якій сфері. Не є виключенням і віконний ринок України [11].
Темпи зростання реалізації вікон корелюють з темпами росту сукупних різноманітних продаж, але віконний ринок, як і весь будівельний, поводить себе досить “консервативно” і не так підданий зовнішнім чинникам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Дипломна робота на тему: Металопластикові вікна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок