Головна Головна -> Дипломні роботи українською -> Технологія виробництва -> Технологічна схема виробництва консервів “Абрикоси сушені”

Технологічна схема виробництва консервів “Абрикоси сушені”

Назва:
Технологічна схема виробництва консервів “Абрикоси сушені”
Тип:
Дипломна робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,99 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Зміст розрахунково-пояснювальної записки до курсового проекту
Стор.

Вступ 3
Характеристика сировини і допоміжних матеріалів 5
Сорти сировини 5
Хімічний склад і харчова цінність сировини 6
Стандарти на сировину і допоміжні матеріали 7
Транспортування, приймання і зберігання 8
Технологія виробництва 9
Обгрунтування виробу технологічної системи 9
Технологічна схема виробництва консервів “Абрикоси сушені” 10
Опис технологічного процесу виробництва консервів “Абрикоси сушені” 11
Утилізація відходів 12
Хіміко-технологічний і мікробіологічний контроль виробництва консервів “Абрикоси сушені” 12
Вимоги до якості готової продукції 16
Продуктовий розрахунок 17
Графік надходження сировини 17
Графік роботи лінії 17
Програма роботи лінії 18
Розрахунок норм витрат сировини і матеріалів для виробництва консервів “Абрикоси сушені” 18
Розрахунок потреб сировини і матеріалів за процесами 18
Розрахунок руху сировини і матеріалів за процесами 19
Підбір технологічного обладнання 20
Таблиці підбору обладнання 20
Розрахунок площі сировинного майданчика 22
Охорона праці 23
Вимоги безпеки 23
Санітарні вимоги 24
Охорона навколишнього середовища 25
Список використаної літератури 26
Вступ
Аграрна політика уряду полягає в більш повному забезпеченні потреб населения у високоякісних продуктах харчування i сльськогосподарською сировиною багатьох галузей переробної промисловості з метою вирішення цих завдань, поряд iз збільшенням виробництва сільськогосподарської продукції не менш важливе значення має зменшення втрат продукції в процeci виробництва, переробки, зберігання і реалізації. Це сприятиме забезпеченню населения більш різноманітними продуктами харчування протягом року, особливо продукцією плодоовочівництва, якої близько 30% втрачається, а та, що поступає на реалізацію, не має належної розфасовки i упаковки, якості та асортименту.
В останні роки в консервній промисловості спостерігається явище дезінтеграції, коли один завод належить декільком акцюнерам. Це приводить до того, що у виробництво дуже повільно впроваджуються нові технологічні процеси i високопродуктивне обладнання. Так, випуск багатьох видів плодоовочевих консервів, особливо, закусочних, обідніх, різних напівфабрикатів та інших, які користуються підвищеним попитом, стримується, внаслідок відсутності комплексних ліній. Сьогодні ці види консервів виготовляються на лініях, створених із застарілого обладнання, i трудомісткість цієї продукції в 5-6 раз перевищує затрати пpaцi при виробництві продукції на автоматизованих лініях. Вітчизняна техніка відстає по рівню продуктивності від зарубіжної в 2 рази. Ринок, як відомо, передбачає конкуренцію товарів. Таким чином, головне для виробника - це якість товарів, його собівартість, зовнішній вигляд. Не секрет, що за якістю, вітчизняна продукція набагато перевершує продукцію, яка завозиться з-за кордону, але в оформленні продукції багато консервних заводів сильно програють. Але технологія консервування плодів i овочів не втратила і не може втратити своєї актуальності при будь-якій економічній ситуації. Поряд з потужними консервними підприємствами будуть i вже створюються підприємства малої потужності.
Саме такі підприємства використовуються для виробництва сухофруктів. Висушені плоди та ягоди мають значно меншу масу ніж свіжі, що полегшуе їх зберігання i транспортування.
При консервуванні плодів способом сушіння з них випаровується ве лика кількість вологи, за рахунок чого підвишується концентрація розчинних речовин у клітинах. Біохімічні процеси у плодах за таких умов припиняються, а млрооргнізми не можуть розвиватись.
У пpoцeci сушіння в тканинах плодів відбуваються складні фізико-xімічні зміни, від яких великою мірою залежить якість гoтовoї продукції.
Сушені плоди являють собою надзвичайно цінний концентрат. Сухо-фрукти багаті на азотисті речовини - 2,3—3,4 %, вуглеводи - 62—69 % i в тому числі на цукри - 50—66 %.
Слід зазначити, що мінеральні речовини сухофруктів мають фізіологічно-лужний характер i тому нормалізують обмін вуглекислоти та кисню в організмі людини, який звичайно порушується від споживання ли-ше продуктів тваринного походження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Дипломна робота на тему: Технологічна схема виробництва консервів “Абрикоси сушені”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок