Головна Головна -> Інше українською -> Архітектура -> Звіт по проектній практиці

Звіт по проектній практиці

Назва:
Звіт по проектній практиці
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,88 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ЗВІТ
по проектній практиціПлан
Вступ
Мета і зміст практики
Місце проходження практики та інструктаж з техніки безпеки.
Ознайомлення з роботою та проектами даної організації .
Вивчення всіх необхідних документів для процесу початку проектування, зведення і приймання в експлуатацію обґєкта .
Висновки щодо проходження практики і набуття досвіду.
Додатки .
Вступ
Практика – один із видів проходження навчання студента у вищому навчальному закладі. Вона надає змогу практиканту відчути що таке повсякденна робота та виховує відповідальність перед поставленим завданням. На даному етапі навчання студент пізнає всі тонкощі роботи над проектом.
Мета і зміст практики
Практика є невідґємною складовою частиною процесу підготовки студентів для здобуття професії. Безпосередньою метою практики є закріплення професійних знань, вмінь і навичок, що були набуті за час навчання, їх розширення та поглиблення. Під час практики можна оволодіти сучасними формами та методами роботи в будівельних організаціях, проектних фірмах та архітектурних відділах державних організацій. Також набувають практичних навичок і досвіду виконання робіт, збирають практичний матеріал для подальших дипломних та науково-дослідних робіт.
На практиці вивчається та аналізується структура і діяльність організації, на базі якої проходить практика, аналізується виробничо-проектна діяльність інших організацій та установ, співставляється рівень даної організації з відповідними нормативами, здійснюється пошук нових шляхів роботи із зазначенням наявних резервів та обґрунтуванням пропозиції щодо їх реалізації.
Практика покликана скоротити шлях адаптації молодого фахівця до реальної професійної діяльності після закінчення навчального закладу.
Місце проходження практики та інструктаж з техніки безпеки
З 25 травня 2009р. по 19 червня 2009р., я проходив практику у відділі регіонального розвитку містобудування та архітектури. З першого дня був ознайомлений з правилами техніки безпеки та охорони праці. Охорона праці – це система законодавчих актів, соціально-економічних,організаційних, економічних, технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів і засобів, що забезпечують безпеку, збереження здоровґя і працездатності людини в процесі роботи. Безпека праці – це стан умов, за яких виключений на працівника вплив шкідливих і небезпечних факторів. Джерелами небезпеки можуть бути: виробниче обладнання і процеси. Особливу групу за впливом на працюючих становлять метеорологічні умови. Вплив шкідливих виробничих факторів проявляється як травма чи захворювання.
Під час проектування та організації робочих місць необхідно передбачати створення умов для безпеки, високопродуктивної і високоякісної праці робітників із найменшими затратами сил і часу на виконання роботи.
Щодо організації робочих місць висувають такі вимоги:
- гарантована повна безпека для працівників;
- планування робочого місця повинне передусім забезпечувати зручне положення робітника;
- розміри робочого місця повинні бути достатніми для розміщення устаткування, інструментів, а також пересування;
- розміщення на робочому місці матеріалів і устаткування не повинно викликати зайвих рухів;
- освітлення робочих місць повинно відповідати чинним нормам;
- необхідні санітарно-гігієнічні та естетичні умови праці повинні бути забезпечені відповідно до вказівок.
Слід памґятати і про короткочасний відпочинок під час напруженої роботи, особливо при компґютерному проектуванні. Адже рекомендований час роботи за компґютером не більше 4 годин, а робочий день 8 годин, тому потрібно через кожні 20 хв. робити перерву на 2-5 хв. щоб зняти напругу з очей, рекомендовано працювати в спеціальних окулярах, які зменшують шкідливий вплив екрану. Перенапружень зазнає і спина як при роботі на кульмані, так і на компґютері, тому теж потрібно через певні проміжки часу робити розминку спини, шиї.
Загалом, всі вимоги, що забезпечують безпеку праці, відображені в спеціальних документах: нормативних, нормативно-технічних, проектно-технічних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Звіт по проектній практиці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок