Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Аудит -> Облік розрахунків з покупцями та замовниками

Загрузка...

Облік розрахунків з покупцями та замовниками

Назва:
Облік розрахунків з покупцями та замовниками
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
18,85 KB
Завантажень:
769
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
з предмету «Фінансовий облік ІІ»
на тему: «Облік розрахунків з покупцями та замовниками»


Зміст
Вступ--------------------------------------------------------------------------
 
Розділ 1.
 
1.1 Поняття про розрахунки з покупцями і замовниками-----------
1.2 Визначення величини резерву сумнівних боргів.----------------
1.3 Облік дебіторської та кредиторської заборгованості.-----------
Розділ 2. Практична частина.---------------------------------------------
Висновок.----------------------------------------------------------------------
Література.--------------------------------------------------------------------
Вступ
Становлення ринкової економіки в Україні, поява нових господарських структур різних форм власності, розвиток міжнародних економічних зв’язків зумовлюють необхідність удосконалення обліку і контролю як складових частин економічної інформації, необхідної для управління на всіх рівнях.
Управління буд – яким підприємством вимагає систематичної інформації про здійснювані господарські процеси, їх характер і обсяг, про наявність матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, їх використання, про фінансові результати діяльності. Основним джерелом такої інформації є дані поточного бухгалтерського обліку, які систематизуються у звітність. Така звітність має велике значення, оскільки використовується не тільки для економічного аналізу діяльності окремого підприємства з метою одержання інформації, необхідної для управління, а й для узагальнення результатів у масштабі галузей і народного господарства в цілому.
Розвиток економічних відносин значно розширив кількість користувачів обліковою та звітною інформацією. Ними є не тільки працівники підприємства, а й інші зацікавлені особи які мають прямій фінансові інтереси: банки – при вирішенні питань про надання кредитів; постачальники – при укладенні договорів на постачання різноманітних необхідних цінностей; інвестори, акціонери, засновники, яких цікавить рентабельність вкладених капіталів і можливість отримання доходів з підприємства. Значний інтерес ця інформація становить для контролюючих органів: податкових і фінансових служб, органів державної статистики та управління.
Перехід України до ринкової економіки, розвиток міжнародних економічних зв’язків зумовлюють необхідність вдосконалення обліку відповідно до вимог міжнародних стандартів. Створенню інформаційної бази для забезпечення переходу від діючої системи бухгалтерського обліку до системи, орієнтовані на ринкові умови господарювання та підвищенню ефективності облікової інформації, плану рахунків, капіталу, господарських операцій підприємств і організацій, удосконалення Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні», відповідних положень і стандартів бухгалтерського обліку.
У цій роботі ми дізнаємось про види та типи розрахунків з покупцями та замовниками види ведення бухгалтерського обліку відносно них. Побачимо можливості покращення та вдосконалення ведення бухгалтерського обліку у певному виді розрахунків та побачимо як впливають зовнішні відносини підприємства на його політику в окремих можливостях та загалом.
А також спробуємо провести облік підприємства за певний проміжок часу його існування та визначити результат його фінансової діяльності.
Розділ 1
1.1. Поняття про розрахунки з покупцями і замовниками.
Сучасне життя та діяльність практично всіх структур як виробничого так і торгівельного характеру пов’язане з продажем продукції або послуг, чи товарів.
При цьому виникають взаємовідносини наступного характеру:
1. дебіторська заборгованість,
2. кредиторська заборгованість,
3. термін замовлення,
4. умови та терміни оплати,
5. якість товарів,робіт та послуг,
6. умови доставки товарів.
Дебіторська заборгованість виникає у продавця в момент поставки продукції або послуги чи при отримані попередньої оплати продавцем товару /послуги/.
Кредиторська заборгованість виникає у сторони, що отримала товар або послугу, чи перерахувала відповідну суму коштів поставщику.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Інше на тему: Облік розрахунків з покупцями та замовниками

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок