Головна Головна -> Інше українською -> Аудит -> Касові операції

Касові операції

Назва:
Касові операції
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,78 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Лабораторна робота
Тема: Касові операції.
Мета: робота з касовими документами – прихідний та розхідний касові ордери, звіт касира а також виведення їх на друк.
Теоретичні відомості
У типовій конфігурації 1С:Бухгалтерия передбачено роботу з прибутковими і видатковими касовими ордерами, на підставі яких формують касову книгу. Всі касові документи, за допомогою яких ведуть облік руху коштів у касі, відображені в журналі Касса/Каса (рис. 2.1).
Рис. 2.1. Журнал Касса/Каса.
Для проведення прибуткових касових операцій (надходження грошей у касу) призначений документ Приходной кассовый ордер/Прибутковий касовий ордер (рис. 2.2), який автоматично формує бухгалтерські проведення. Цей документ дає змогу вводити кілька різних за змістом бухгалтерських операцій, які, до того ж, по-різному відображені в обліку. Для вибору операції слугує реквізит Вид операции/Вид операції, який може набувати одне з таких значень:
Приход денег из подотчета/Надходження грошей з підзвіту -внесення грошей до каси підзвітною особою. В кореспонденції з рахунком каси у цьому випадку є відповідні субрахунки рахунка 37.2 Расчеты с подотчетными лицами/Розрахунки з підзвітними особами;
Оплата заказа покупателем/Оплата замовлення покупцем -внесення грошей до каси покупцем за відвантажений товар або як передоплата згідно з рахунком-фактурою. Кореспондентським рахунком буде рахунок 36 Расчеты с покупателями и заказчиками/ Розрахунки з покупцями і замовниками;
Поступление денег из банка/Надходження грошей з банку -отримання готівки в банку від одного з поточних рахунків фірми. Кореспондентський рахунок –31;
Прочие операции/Інші операції - надходження грошей до каси з будь-якого іншого джерела, кореспондентський рахунок може бути будь-яким.
Рис. 2.2. Документ Приходной кассовый ордер/Прибутковий касовий ордер.
Усі реквізити у діалоговому вікні документа Приходный кассовый ордер/Прибутковий касовий ордер розділені на декілька груп, виокремлених рамками.
У групі Касса/Каса потрібно вибрати касу з довідника Счета нашей фирмы/Рахунки нашої фірми і черговий номер прибуткового ордера. Документи програма нумерує автоматично. Кнопка "?" дає змогу переглянути в інформаційному рядку поточний залишок грошей у касі. В групі Аналитика, первое событие/Аналітика, перша подія містяться реквізити для вибору відповідного бухгалтерського рахунка, аналітики за ним і аналітики за ПДВ. Значення реквізиту Субконто/Субконто вибирають з довідника, однак залежно від типу операції, яку проводять, вибір відбувається або з довідника Сотрудники/Співробітники (у випадку внесення грошей підзвітною особою), або з довідника Счета нашей фирмы/Рахунки нашої фірми (у випадку одержання грошей з банку), або з довідника Контрагенти/Контрагенти (в інших випадках). У разі надходження грошей від покупця потрібно вибрати оплачуване замовлення. Для цього призначена кнопка "...", розташована у правій частині поля введення замовлення. Натискання на цю кнопку приводить до відкриття журналу Отбор заказов по контрагенту/Відбір замовлень контрагента. У цьому журналі відібрані тільки замовлення щодо вибраного в реквізиті Суб-конто/Субконто покупця, тому перед відкриванням журналу переконайтеся, що покупця вибрано.
Суми попереднього відвантаження, потрібні для правильного формування проведень, можна обчислити автоматично або безпосереднё задати вручну у діалоговому вікні документа. Щоб увести суму і ПДВ попереднього відвантаження, треба увімкнути можливість Указать сумму отгрузки вручную/Задати суму відвантаження вручну. Сума буде у тій валюті, для якої вибрано касу з ПДВ, тобто для каси в гривнях - це сума в гривнях. для каси в іноземній валюті - сума в іноземній валюті. Для операцій за валютною касою не треба зазначати ПДВ, бо це суперечить чинному законодавству, і можуть сформуватися неправильні бухгалтерські проведення.
Для реквізиту Издержка(Доход)/Видаток(Дохід) групи Валовые доходы/ расходы/Валові прибутки/видатки можливі три варіанти значень: "+" - зачислити операцію до валових доходів; "-" - зачислити операцію до валових видатків; "0" - не зачислювати ні до доходів, ні до видатків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Касові операції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок