Головна Головна -> Інше українською -> Аудит -> Нарахування і виплата заробітної плати

Нарахування і виплата заробітної плати

Назва:
Нарахування і виплата заробітної плати
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,63 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Лабораторна робота
Тема: Нарахування і виплата заробітної плати.
Мета: вивчити процес нарахування та виплати заробітної плати. Виведення на друк відомості нарахування заробітної плати .
 
Теоретичні відомості
Цю ділянку обліку почнемо розглядати з уведення даних, необхідних у разі нарахування зарплатні для всіх співробітників. Програма 1С:Бухгалтерия містить усі ці дані в довіднику Сотрудники/Співробітники
Довідник призначений для зберігання інформації про працівників орга-нізації. Інформацію з цього довідника використовують для виписування первинних документів і ведення аналітичного обліку на бухгалтерських рахунках: 37.2 Розрахунки з підзвітними особами, 37.3 Розрахунки з ро-бітниками і службовцями за іншими операціями і 66 Розрахунки з оплати праці. Трирівнева структура довідника дає змогу об'єднувати співробіт-ників у різні групи і підгрупи, наприклад, штатні і позаштатні працівники, відповідно до ділянки виробництва тощо.
У нижній частині вікна перегляду довідника Сотрудники/Співробіт-ники, а також на закладках діалогової форми редагування елемента довід-ника розміщена кнопка История/Історія. За її допомогою можна перегля-нути історію змін значень періодичних реквізитів для кожного співробіт-ника. Періодичними є такі реквізити: Тип сотрудника/Тип співробітника - його значення "І", якщо співробітник штатний і "О" - якщо сумісник, Количество детей/Кількість дітей, Количество льгот/Кількість пільг, Должность/Посада, Оклад/Оклад.
Діалогове вікно перегляду і редагування реквізитів конкретного еле-мента довідника (співробітника) має декілька закладок, на яких згруповані реквізити відповідно до їхнього призначення.
Закладка Общие/Загальні містить головні відомості про співробітника - його табельний номер (код), прізвище, ім'я, по батькові, стать, посаду. У випадку, якщо організація для співробітника є основним місцем праці, -треба задати прапорець Основной/Основний. Для співробітників, які пра-цюють з програмою 1С:Бухгалтерия, у реквізиті Код пользователя/Код користувача треба визначити ім'я користувача у такому ж вигляді, як воно задане в конфігураторі.
На закладці Данные по з/п/Дані про з/п містяться дані, потрібні для нарахування заробітної платні і відрахування прибуткового податку: місячний оклад (або погодинний тариф), розмір авансу, кількість дітей і кількість пільг за прибутковим податком, а також рахунок і стаття затрат, за якими списуватиметься сума нарахованої заробітної платні. Рек-візит Вид затрат/Вид затрат для заповнення обов'язковий.
У діалоговому вікні редагування елемента довідника є ще дві закладки:
Паспортные данные/Паспортні дані і Налоговые данные/Податкові дані. На закладці Паспортные данные/Паспортні дані вводять серію пас-порта і його номер, ким і коли виданий документ, а також адресу співро-бітника і його контактний телефон. У реквізиті закладки Налоговые данные/Податкові дані розміщені індивідуальний податковий номер співро-бітника, назва й адреса податкової інспекції за місцем його проживання.
Операції нарахування і видачі зарплатні потрібно оформляти тільки за допомогою документів типової конфігурації. В іншому випадку форма 8-ДР не буде автоматично будуватися. У типовій конфігурації є два доку-менти, пов'язані з зарплатнею - Начисление зарплаты/Нарахування зарплатні і Вьіплата зарплаты/Виплата зарплатні. Обидва ці доку-менти відображені в журналі Зарплата/Зарплатня.
Для введення початкових залишків з зарплатні, формування відомості авансу і розрахунково-платіжної відомості використовують документ На-числение ЗП/Нарахування ЗП. За його допомогою автоматично формують проведення відрахувань у фонди. Можна надрукувати декілька документів: розрахунково-платіжну відомість нарахування зарплатні, платіжну відомість авансу, розрахункові картки для співробітників і зведення відрахувань до фондів.
Для відображення в обліку виплати заробітної платні призначений однойменний документ Выплата ЗП/Виплата ЗП. Цей документ не тільки формує платіжні відомості, а й створює бухгалтерські проведен-ня, що відображають факт виплати заробітної платні співробітникам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Нарахування і виплата заробітної плати

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок