Головна Головна -> Інше українською -> Аудит -> Скачати: Застосування прогресивних форм і методів обліку

Застосування прогресивних форм і методів обліку

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Застосування прогресивних форм і методів обліку
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
16,00 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат
з предмету « Ревізія та контроль»
Застосування прогресивних форм і методів облікуЗавдання
1.Застосування прогресивних форм і методів обліку.
2.Перевірка правильності застосування норм і розцінок, оформлення первинної документації з обліку відпрацьованого часу і обсягу виконаних робіт.
3.Особливості контролю фермерських господарств.
4.С.г. підприємство одержало страхове відшкодування за вимерзлі посіви озимої пшениці в сумі 3000грн. Площа під озимі пшениці становила 750га, вартість урожаю на 1га в середньому за останні 5років – 269грн., фактично зібрано озимої пшениці – 21000ц, ціна 1ц – 5,30грн. Вартість урожаю пересіяних культур, замість вимерзлих посівів становить 12000грн., а вартість витрат на пересів і підсів – 28000грн. Визначити суму переплати чи недоплати страховою компанію відшкодування за вимерзлі посіви озимої пшениці.
1. Застосування прогресивних форм і методів обліку.
Економічний контроль сприяє підвищенню ефективності виробничої і фінансово-господарської діяльності підприємств з різними формами власності. При цьому поєднується державний контроль і внутрішній контроль власників, зацікавлених у виконанні державних замовлень, контрактів. За допомогою контролю держава захищає інтереси споживачів, перевіряє якість продукції, забезпечує доступність і вірогідність інформації про кількість і якість асортименту продукції. Раціональне господарювання неможливе без застосування економічних заходів щодо дотримання законодавства в галузі господарської політики, тобто без систематичного і дієвого контролю з боку держави за виробництвом, споживанням суспільного продукту, використання як живої, так і матеріалізованої суспільної праці.
Отже, контроль - це система спостереження і перевірки відповідності процесу функціонування об'єкта управління прийнятим управлінським рішенням, визначення результатів управлінського впливу на керований об'єкт з виявленням відхилень, допущених в ході виконання цих рішень. За допомогою контролю встановлюють причини і винних у відхиленнях із метою усунення негативних явищ і недопущення їх у майбутньому. Економічний контроль поширюється на сферу розвитку народного господарства — галузі, підприємства. Економічний контроль, крім того, передбачає систематичне спостереження за фінансовим станом підприємства, конкурентоспроможністю його продукції на внутрішньому і світовому ринку. Отже, зміст економічного контролю — це система конкретних заходів, спрямованих на раціональне господарювання підприємств з різними формами власності в умовах ринкових відносин.
Функція економічного контролю поширюється на економічну діяльність усіх ланок народного господарства. За організаційними формами економічний контроль в Україні поділяють на:
1) державний;
2) муніципальний;
3) незалежний;
4) контроль власника.
До державних органів, які здійснюють функції економічного контролю, належать Рахункова палата Верховної Ради України, Державна податкова адміністрація України, Державна контрольно-ревізійна служба України, Державне казначейство України, Фонд державного майна України, Міністерство економіки України, Міністерство фінансів України, Міністерство праці та соціальної політики України, Державний комітет статистики України, Антимонопольний комітет України, Національний банк України.
Спеціалізовані органи контролю — Державний комітет стандартизації, сертифікації і метрології України, Державний митний комітет України, Державний комітет у справах захисту прав споживачів, Державна пожежна інспекція та інші. Рахункова палата Верховної Ради України створена відповідно до Конституції України і є постійно діючим органом державного фінансово-економічного контролю. Основне завдання — організація і здійснення контролю за своєчасним виконанням дохідної та видаткової частин Державного бюджету, витрачанням бюджетних коштів, в тому числі здійснення контролю за утворенням і погашенням внутрішнього і зовнішнього боргу України, визначення ефективності та доцільності витрачання державних коштів, валютних та кредитно-фінансових ресурсів, контроль за фінансуванням загальнодержавних програм економічного, соціального та національного розвитку.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Інше на тему: Застосування прогресивних форм і методів обліку

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок