Головна Головна -> Інше українською -> Аудит -> Запуск програми. Робота з головним меню програми та панеллю інструментів. Ознайом-лення з журналом операцій, довідниками, константами та планом рахунків. Налаштування програми для підприємства.

Запуск програми. Робота з головним меню програми та панеллю інструментів. Ознайом-лення з журналом операцій, довідниками, константами та планом рахунків. Налаштування програми для підприємства.

Назва:
Запуск програми. Робота з головним меню програми та панеллю інструментів. Ознайом-лення з журналом операцій, довідниками, константами та планом рахунків. Налаштування програми для підприємства.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
19,93 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Лабораторна робота
Тема: Запуск програми. Робота з головним меню програми та панеллю інструментів. Ознайомлення з журналом операцій, довідниками, константами та планом рахунків. Налаштування програми для підприємства.
Мета: вивчити інтерфейс запуску 1С та головне меню програми, набути навиків по роботі з журналом операцій, довідниками, налаштування програми для умовного підприємства.
Теоретичні відомості.
Незалежно від того, як запускати програму - через меню Пуск/Запуск чи за допомогою піктограми на робочому столі - на екрані з'явиться вікно запуску, що зображене на рис. 1.1.
Рис. 1.1. Вікно запуску.
Спадне меню В режиме:/У режимі:, що розміщене у верхньому лівому куті вікна, дає змогу вибрати один з режимів: 1С:Предприятие, Конфигуратор, Отладчик і Монитор. Нас поки що цікавитиме лише режим 1C:
Предприятие, пріоритетний за замовчуванням, інші режими залишимо фахівцям для налаштування конфігурації.
У вікні Информационные базы/Інформаційні бази треба вибрати по-трібну конфігурацію (у нашому випадку 1С:Бухгалтерия) і натиснути на кнопку ОК або двічі клацнути мишкою (навести курсор мишки на потріб-ний об'єкт і двічі швидко натиснути на ліву клавішу) на назві бази у списку. Кнопки Изменить/Змінити, Добавить/Додати й Удалить/Вилучити, зазвичай, користувача-бухгалтера не цікавлять - вони призначені для налаштування програми на використання тих чи інших інформаційних баз. Функція кнопки Отмена/Відміна також не викликає запитань - на-тискання на неї приведе до закриття вікна і відмови від запуску 1C. Однак кнопка Помощь/Допомога заслуговує на більшу увагу. Натискання на цю кнопку приводить до появи вікна підказок з системою підказок 1C, яка має декілька рівнів, що доступні для користувача з різних місць програми, і надає найдетальнішу інформацію як про роботу з програмою, так і про використання окремих документів та звітів (зокрема, з погляду бухгал-тера).
Врешті-решт після натискання на кнопку ОК на екрані з'явиться за-ставка програми 1C, у рядку стану якої динамічно відображається процес завантаження. Після нормального завершення процесу завантаження на екрані буде головне вікно програми.
Головне вікно програми, структура меню, панелі інструментів
1C є типовою програмою Windows 95. Тому головне вікно (рис. 1.2) ти-пове для Windows-орієнтованих програм: верхній рядок - заголовок вікна, нижче - головне меню, ще нижче - кнопки панелей інструментів, нижній рядок вікна — рядок стану, а простір, що залишився, - деяка аналогія робо-чого стола Windows (де відкривають вікна журналів проведень, операцій, документів; вікна введення і редагування документів та операцій тощо).
Рис. 1.2. Головне вікно програми.
На особливу увагу заслуговує головне меню програми, оскільки за його Допомогою звертаються до всіх можливостей, функцій і послуг програми. Структура головного меню традиційна для Windows-орієнтованих про-грам. Щоб вибрати один з пунктів головного меню, достатньо клацнути на ньому мишкою. У більшості випадків після цього з'явиться спадне меню, що містить список доступних команд пункту. Список команд окремого пункту може бути різним залежно від того, який журнал відкрито, який до-кумент редагують або який звіт формують. Якщо команда спадного меню супроводжується піктограмою, то її можна виконати і натисканням на кнопку панелі інструментів з такою ж піктограмою. У разі, якщо команда закінчується трикрапкою, то її вибір викликає появу вікна для введення додаткових параметрів або меню для вибору параметрів. На рис. 1.3 зобра-жено спадне меню команд пункту Операции/Операції головного меню.
Частина команд має такі ж піктограми, як на кнопках панелей інструмен-тів. Звичайно піктограмами позначають команди, які використовують най-частіше, а відповідні кнопки на панелі інструментів дають змогу швидко їх застосувати. Команди спадного меню можуть бути розділені на групи го-ризонтальними лініями за певними сенсовими ознаками. Команди, що закінчуються трикрапкою, пов'язані з додатковими вікнами для вибору або введення додаткових параметрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Інше на тему: Запуск програми. Робота з головним меню програми та панеллю інструментів. Ознайом-лення з журналом операцій, довідниками, константами та планом рахунків. Налаштування програми для підприємства.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок