Головна Головна -> Інше українською -> Бухгалтерський облік -> Загальні принципи роботи

Загальні принципи роботи

Назва:
Загальні принципи роботи
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
20,47 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
В даному розділі будуть описані основні технічні прийоми, які використовуються при роботі з "1С:Бухгалтерією-Проф.": порядок виклику програми і виходу з неї, отримання допомоги, основи роботи зі списками, використання меню, огляд і редактування документів. Оволодіння цими відомостями і відповідними навиками дозволить Вам швидко і комфортно працювати з "1С:Бухгалтерією-Проф.".

2.1. Виклик програми

Для запуску "1С:Бухгалтерії-Проф." необхідно:

Увійти в директорію, в якій розташовані файли даних бухгалтерії. Наприклад, якщо це директорія С:\1SB, введіть команди:

C:

CD \1SB

і для запуску:

1SB

"Прив'язана" до комп'ютера програма (ця операція виконується ділером при установці купленої Вами програми) зразу почне роботу, і на екран буде виведений титульний екран.

Примітка.

Якщо попередній сеанс роботи з програмою закінчився аварійно (наприклад, через “зависання" комп'ютера, відключення електроенергії) і т.д., програма при запуску може видавати повідомлення:

Програма була завершена аварійно: Відновити - Enter!; Ні - Esc!

У відповідь на це повідомлення, як правило, потрібно натиснути клавішу Enter, і тоді програма заново створить свої допоміжні файли для пошуку в базах даних (файли індексів).

2.2. Вихід з програми

Для виходу з програми необхідно вибрати клавішами  і  в головному меню пункт "Вихід" і натиснути Enter, чи просто натиснути клавішу Esc (якщо Ви знаходитесь не в головному меню, то клавішу Esc прийдеться натиснути два чи більше разів). Програма запросить підтвердження необхідності виходу:

Підтвердження виходу з програми - Enter!

Натисніть Enter для виходу з програми, чи Esc для продовження роботи з програмою.

Увага!

Не виключайте комп'ютер і не виконуйте перезавантаження, не виконавши виходу з програми! Це може привести до втрати інформації!

2.3. Вигляд екрану

Після запуску програми виводиться титульний екран.

При роботі з "1С:Бухгалтерією-Проф." екран має слідуючий вигляд:

• в першому рядку екрана виводяться назва програми і відомості про розробника (фірму "1С");

• в одному чи двох останніх рядках екрану перераховуються доступні в даному режимі функціональні клавіші і їх призначення;

• решта рядків екрану складають робочий простір - в них виводяться меню, бланки запитів, списки, документи, що підлягають редактуванню.

Для зручності користувачів основні прийоми роботи з меню, бланками запитів, списками і документами, що редактуються, максимально уніфіковані. Ці прийоми будуть описані в наступних розділах даного посібника. Нетерплячі читачі можуть при бажанні пропустити продовження цього посібника, і зразу перейти до третього посібника із серії про "1С:Бухгалтерію-Проф.", повертаючись до описаних нижче відомостей по мірі необхідності.

2.4. Головне меню

При виклику програми на екрані з'являється головне меню, з якого виконується звертання до основних функцій програми.

У другому рядку екрану перераховані групи функцій меню: "Операції", "Звітність", "Сервіс", "Допомога" і "Вихід". Активна група функцій виділена підсвіткою, а під нею перерахований список відповідних функцій ( крім групи "Вихід", у якої списку функцій немає).

Для вибору пункту меню необхідно:

1. Клавішами  і  виділити потрібну групу функцій.

2. Клавішами  і  виділити функцію в групі.

3. Натиснути клавішу Enter.

Замість вибору функції із меню клавішами  і  та натискання Еnter можна натиснути клавішу з буквою, яка виділена іншим кольором ( на монохромному моніторі - великою буквою) в найменуванні функції в меню.

Використання миші. Вибір пунктів меню може бути виконаний також і з допомогою миші ( див. розд.2.8).

2.5. Інші меню

При виклику деяких функцій програм на екран Вам може бути запропонований вибір з меню. При появі такого меню Ви можете:

• для вибору пункта меню - з допомогою клавіш  ,  ,  і  виділити курсором цей пункт меню і натиснути Еnter;

• для виходу з відмовою від вибору - натиснути Esc.

Вибір пунктів меню може бути виконаний також і з допомогою миші (див. розд.2.8).

2.6. Отримання допомоги

Інформаційні рядки. У всіх режимах роботи в одному чи двох останніх рядках екрану вказані основні доступні в цьому режимі клавіші і їх призначення (призначення звичайно приводиться справа від найменування клавіші). Якщо у процесі освоєння програми виникнуть проблеми, необхідно перш за все подивитись на нижні рядки екрану.

Довідник. Натиснувши на клавішу F1, Ви можете в любому режимі роботи отримати допомогу - екран вбудованого довідника програми з описом можливих дій в конкретній ситуації, призначення пункту меню і т.д.. Для виходу з довідника натисніть клавішу Esc.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Інше на тему: Загальні принципи роботи

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок