Головна Головна -> Інше українською -> Хімія -> Звіт за проходження виробничої практики по агрохімії

Звіт за проходження виробничої практики по агрохімії

Назва:
Звіт за проходження виробничої практики по агрохімії
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
12,27 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Звіт
за проходження виробничої практики по агрохімії


Індивідуальний план роботи
З_______по ________
Місце практики:
Керівник практики:
План
· Вивчення інструкції з техніки безпеки і охорони праці;
· Вивчення структури лабораторії виробництва;
· Опис кліматично-грунтових умов господарства, в якому проводиться практика;
· Опис підготовки і виконання аналізів;
· Провести аналіз використання добрив і їх ефективність.
Мета:
Завдання:
Вступ
Я проходила виробничу практику в Івано-Франківському інституті АПВ УААН.
Івано-Франківський інститут агропромислового виробництва Української академії аграрних наук створений 1999 року на базі інституту хрестоцвітих культур і нині продовжує наукові дослідження в галузі ріпаківництва та вивчення нових сортів культур, забезпечення насінням ріпакосіючих господарств України та інших країн.
В інституті створено перші вітчизняні безерукові, низькоглюкозинолатні сорти озимого ріпаку.
На сьогодні для вирощування впроваджено 5 сортів озимого і 4-ярого ріпаку селекції інституту. Зимові – це сорти інтенсивного типу, зимостійкі та стійкі до вилягання й ураження хворобами, придатні для одержання з насіння олії і високобілкових кормових добавок з макухи та шроту.
Значну увагу надаємо також виведенню сортів і насінництву інших хрестоцвітих культур. Інститут є власником 16 сортів, занесених до Державного Реєстру сортів рослин України на 2006 рік.
Щороку інститут реалізує 200-300 т елітного насіння, в т.ч. озимого ріпаку – 100-200 т, ярого – 50-100 т. Це задовольняє потреби господарств у першорепродукційному насінні для висівання на площі 1,2-1,5 млн. га, що відповідає проекту розвитку ріпаківництва в Україні на 2005-2010 роки.
В інституті розроблено і в його базових господарствах впроваджується ресурсозберігаюча технологія вирощування сортів ріпаку власної селекції, що на 25-30 % зменшує витрати і пестицид не навантаження при врожайності насіння 3,0-3,5 т/га.
Інститут працює над програмою розширення площ ріпаку в Україні до 1,5 млн. га, зміцнюючи зв’язки з сільгоспвиробниками, переробними підприємствами і заготівельними організаціями.
Основні напрями наукових досліджень: селекція хрестоцвітих олійних культур, сої, кормових бобів, злакових трав, насінництво, і виробництво посівного матеріалу зернових.
Завдяки зростанню рівня переробки насіння на олію буде отримано також значну кількість шроту. Це послужить основою для інвестиційного проекту щодо будівництва підприємств, зайнятих виготовленням концкормів для тваринництва в Західному регіоні України, де особливо відчувається дефіцит високопротеїнових компонентів, необхідних для виробництва комбікормів.
Грунтово-кліматичні умови регіону
Територія Івано-Франківської області розташована на заході України і знаходиться в трьох різних за своєю природою ландшафтних зонах. Північно-східна частина території – лісостепова, характеризується інтенсивним веденням сільського господарства, високим ступенем розораності земель. Природна лучна рослинність збереглася на крутих схилах, у долинах річок, по ярах і балках. Заплавні луки відіграють значну роль у кормовому балансі тваринництва. Масиви широколистяних лісів розміщені переважно на непридатних для сільськогосподарського використання землях.
Середня частина області розташована в межах Передкарпаття з піднятим і розчленованим рельєфом. Тут переважають лісолучні ландшафти. Ліси займають високі межиріччя та їх схили. На понижених рівнинах в структурі земель переважають сільськогосподарські угіддя.
Південно-західна частина області заходить в Українські Карпати, які складаються з серії хребтів, витягнутих у південно-східному напрямі. Значна висота гір (1000–2000 м над рівнем моря) зумовлює сильне зволоження цієї частини області. Більшість гір вкрита лісами. Вище 1500 м над рівнем моря виділяється субальпійський пояс з лучною рослинністю.
Природнокліматичні умови сприяють розвитку сільського і лісового господарства, вирощуванню основних сільськогосподарських культур.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Звіт за проходження виробничої практики по агрохімії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок