Головна Головна -> Інше українською -> Хімія -> Застосування полімерів (в сільському господарстві, в побуті, техніці).

Застосування полімерів (в сільському господарстві, в побуті, техніці).

Назва:
Застосування полімерів (в сільському господарстві, в побуті, техніці).
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
10,11 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
верхню з деталей, що скріплюються, товщиною до 8 мм занурюються в нижню і захоплює за собою розплав верхнього полімеру. Енергія ультразвукових коливань перетворюється в тепло лише локально, виходить точкове зварювання.
Застосування полімерів (в сільському господарстві, в побуті, техніці).
За допомогою механічних еластичних і інших цінних властивостей вироби із полімерів застосовують в різних промисловостей. Основний тип полімерних матеріалів – пластичні маси, гуму, волокна. Бувають волокна текстильні, волокна хімічні, лаки, краски, клеї, різні смоли. Значення біополі мерів оприділяється тим, що вони складають основу всіх живих організмів і беруть участь практично у всіх процесах життєдіяльності.
Різні преспорошинки і пресмаси широко застосовують для пресовки і злиття самих різних видів технічного призначення. Із цих полімерних матеріалів краще переробляються у виріб преспорошки нового типу. Преспорошки одержують свою форму після їх стискування при тиску 150-1500 кг/см2 і нагріванні до 140-200 С. В цих умовах проходять необоротні реакції поліконденсації, яка закінчується одержанням нерозчинного і неплавкого трьохмірного з’єднання. Для полегшення дозування і загрузки преспорошків в пресформу їх попередньо таблеткують шляхом холодного вижиму в текстильних машинах. Перед загрузкою в пресформу готові таблетки підігрівають. Гарячі таблетки загружають в гарячу пресформу; після видержки, форма розкривається із неї виходять вироби.
Застосування полімерних матеріалів нерозривно зв’язане із їх властивостями. Властивість, основні області застосування і методи випробовування полімерних матеріалів приводяться в стандартах і технічних умовах (ВТУ, ТУ).
Відносно малої міцності на удар володіють преспорошки такого назначення: моноліти, К-12-2, К-15-2, К-17-2, виготовлені на основі ново лакованих смол. Із цих преспорошків виготовляють корпуса і деталі приборів, телефонної, електро- і радіоапаратури, освітлювальну арматуру.
Крім преспорошків новолакованого типу, випускають багато чисельні преспорошки на основі резильних смол. (К-114-35, К-21-22, К-211-34) із них виробляють електроізоляційні деталі; використовуючи в низько і високо частотної техніки (лампочні панелі, патрони, виключателі, колодки, колектори).
Випускаються також кольорові преспорошки на основі мочевино-фольмальдегідної і меламіно-формальдегідної смоли називаються амінопласти. Амінопласти марок А і Б використовують для виготовлення виробів побутового призначення, електроарматури.
Амінопласти марок К-77-51 і К-78-51 служить для виговлення електротехнічних деталей, приладів розпалення, електроізоляційних деталей.
Преспорошок металіт (К-79-79), виготовлений на основі меламіно-формальдегідної смоли, застосовується для виготовлення харчової тари.
Пресматеріали на основі волокна застосовують там, де необхідна висока міцність виробу. Прес матеріали виготовляють на основі різних поліконденсаційних смол. В якості наповнювачів застосовують різні волокнисті матеріали: графіт азбестове і скляне волокно, а також мінеральні добавки.
Фрікційні матеріали застосовують для виготовлення тормозних виробів, колодок, колекторів електромашин. Пресматеріали на основі поліефірактивних смол з наповнювачем, твердіють при гарячій пресовці, застосовують для виготовлення виробів, які володіють підвищеною теплостійкістю – близько 200ЎгС.
Хімічні стійкі прес маси, виготовлені на основі ре зольних смол, графіту, піску, служить для виробництва кислотної хімічної апаратури: реакторів, ємкостів, насосів, труб.
Найбільш розповсюдженим є фаоліт – формовочна маса на основі резонової смоли і азбеста. Володіючи високою хімічною стійкістю, фаоліт застосовується для виготовлення апаратури різних хімічних виробів. Фаоліт випускають у вигляді сирих листів товщиною 5-20 мм, а також труби і арматури. Для виготовлення хімічної апаратури застосовується також графітопласт і антегліт. А також використовують пропитаний смолою монолітний графіт.
На основі фурфуролацентного мономеру (мономер – ФА) отвердітеля піску і щебню можна одержати плато бетон, який не уступиться по властивостям цементному бетону.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Інше на тему: Застосування полімерів (в сільському господарстві, в побуті, техніці).

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок