Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення персонального Web-сайту в системі безкоштовного хостингу Narod. ru.

Створення персонального Web-сайту в системі безкоштовного хостингу Narod. ru.

Назва:
Створення персонального Web-сайту в системі безкоштовного хостингу Narod. ru.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,69 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №1
ТЕМА: Створення персонального Web-сайту в системі безкоштовного хостингу Narod. ru.
МЕТА: уміти створювати елементарний персональний Web-сайт, використовуючи шаблони системи Narod.ru.
ПЛАН РОБОТИ:
1. Загальне ознайомлення з принципами роботи системи безкоштовного хостингу Narod.ru.
2. Реєстрація персонального сайту в системі Narod.ru.
3. Створення та оформлення головної (домашньої) сторінки сайту. Застосування вкладки «Мастерская».
4. Створення окремих сторінок. Застосування гіперпосилань.
5. Використання додаткових компонентів сайту.


ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ
Створення сайту в системі безкоштовного хостингу.
Служби безкоштовного хостингу Web-сторінок і Web-сайтів надають усім бажаючим можливість безкоштовного розміщення своїх Web-ресурсів. Безкоштовність розміщення матеріалів обумовлюється обмеженістю простору, що виділяється і примусовим розміщенням на сторінці рекламних повідомлень – баннерів. Саме завдяки рекламі послуги хостингу безкоштовні для авторів та власників Web-сайтів.
Для безкоштовного розміщення Web-сторінок і Web-сайтів можна використовувати службу Narod.ru., яка входить в систему послуг компанії Яндекс (). Сайт, створений в цій системі можна використовувати для різноманітних цілей. Сьогодні кількість персональних сайтів в даній системі складає близько 1 млн.
Запропоновані ресурси.
В системі Narod.ru користувач отримує в своє розпорядження доменне ім’я третього рівня. Довжина імені може досягати чотирнадцяти символів. Допустимі символи – латинські букви, цифри, знак «-« (мінус). Можна використовувати будь-яке ім’я, яке на даний момент ще ніким не зайнято. Наприклад, якщо ви зареєстрували ім’я abcdef , то офіційний адрес сайту буде назву www.abcdef.narod.ru. Якщо хто-небудь набере адресу у вигляді , то він потрапить на ваш сайт.
Разом з адресою сайту, його власник отримує у розпорядження і адресу електронної пошти . Доступ до нього можливий як через систему Web-mail так і через окрему поштову програму.
Слід зауважити, що поштові адреси …@yandex.ru і …@narod.ru не ідентичні. При однаковому імені користувача вони можуть належати різним власникам. Якщо ви створюєте сайт в системі narod.ru слід закріпити за собою і альтернативну поштову адресу.
Реєстрація нового сайту.
Щоб зареєструвати сайт в системі Narod.ru потрібно відкрити в браузері основну сторінку системи за адресою narod.yandex.ru. Для реєстрації нового сайту передбачено поле поряд з кнопкою Занять у верхній частині сторінки. Потрібно ввести в це поле передбачуване ім’я сайту і натиснути на цю кнопку.
Відкриється сторінка реєстрації нового користувача системи Яндекс. Першу сторінку необхідно створити не пізніше як через тиждень після реєстрації сайту.
Створення сайту по шаблону.
Простіше всього створити сайт використовуючи шаблони котрі знаходяться в системі Narod.ru. Шаблон - це заготовка окремої Web-сторінки. Шаблон задає структуру сторінки, в яку користувач може додавати текст та ілюстрації. На практиці така сторінка створюється шляхом заповнення спеціальної форми.
Щоб створити сайт по шаблону в системі Narod.ru. на головній сторінці системи слід клацнути на посиланні Мастерская. Система запитує реєстраційне ім’я і пароль після чого відображає в браузері сторінку Мастерской – центру управління створення сайту.
Починаючи роботу, слід звернути увагу тільки на стовбець Создание сайта. Він призначений для створення сторінок по шаблонах. Кожен підрозділ в цьому стовбці містить одне чи декілька посилань на готові шаблони сторінок.
Найбільш проста структура сайту передбачає наявність єдиної сторінки, яка містить посилання на решту сторінок сайту. Головна перевага шаблонів – швидкість і простота створення Web-сторінок. Однак «шаблонний» підхід має і свої недостатки. Хоча система Narod.ru. передбачає велику кількість варіантів дизайну, однак для творчого підходу цього недостатньо.
Створення окремих сторінок.
Створення сайту завжди починають з основної (в системі Narod.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Створення персонального Web-сайту в системі безкоштовного хостингу Narod. ru.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок