Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «ресурси».

Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «ресурси».

Назва:
Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «ресурси».
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,03 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Лабораторна робота
з дисципліни «Програмування в комп’ютерних мереж»
Тема: «Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «ресурси».


Мета: ознайомитися з оснасткою «ресурси» консолі настроювання ОС Windows.
Інформацію про ресурси можна побачити на оснастці «Управління комп’ютером».
Щоб закрити відкритий файл або ресурс треба у вікні командного рядка ввести команду
net file код /close
Значення | Опис
net file | Виведення імен відкритих загальних файлів на сервері і кількості блокувань для кожного файлу, якщо вони встановлені.
код | Динамічно призначуваний загальному ресурсу код.
/close | Закриття загального ресурсу і видалення блокування файлу. Дана команда запускається на сервері, де знаходяться загальні файли.
Ця команда працює лише на комп’ютерах з завантаженою службою сервера.
Особливі загальні ресурси
Залежно від конфігурації комп'ютера окремі або всі перераховані нижче особливі загальні папки створюються для забезпечення роботи системи або цілей адміністрування. Доступ до цих загальних ресурсів не може бути здійснений з папки «Мій комп'ютер», проте їх можна проглядати за допомогою компоненту «Загальні папки». В більшості випадків вони не повинні віддалятися і змінюватися.
За допомогою компоненту «Загальні папки» можна проглядати деякі або всі представлені далі адміністративні загальні ресурси:
ім’ я диску$. Є загальним ресурсом, який дозволяє адміністраторам підключатися до кореневого каталога диска. Кореневий каталог виводиться в стовпці Загальна папка компоненту «Загальні папки» таким чином: A$, B$, C$, D$ і так далі Наприклад, доступ до диска D можна отримати, клацнувши D$.
ADMINS$. Це ресурс, який використовується при видаленому адмініструванні комп'ютера. Шлях до цього загального ресурсу завжди співпадає з шляхом до кореневого каталога (тобто каталогу, в якому встановлена система, наприклад C:\Windows).
. Є ресурсом сумісного доступу до іменованих каналів, які забезпечують зв'язок між програмами. Використовується для видаленого адміністрування комп'ютера і для проглядання загальних ресурсів комп'ютера. Цей ресурс не можна видалити.
NETLOGO,SYSVOL. Обов'язкові ресурси, які використовується на контролерах домена. Видалення цих ресурсів веде до втрати функціональності на всіх клієнтах, що обслуговуються контролером домена.
PRINT$. Загальний ресурс, використовуваний для видаленого адміністрування принтерів.
FAX$. Загальна папка на сервері, використовувана клієнтами служби факсів в процесі відправки факсу. Використовується для тимчасового зберігання файлів в кеші і для доступу до титульних сторінок на сервері.
Щоб проглянути пристрої і параметри ресурсів, потрібно у вікні Диспетчер пристроїв у меню Вигляд вибрати одну з команд, перерахованих нижче.
Параметр | Опис
Пристрої за типом | Відображення пристроїв за їх типом, наприклад монітор або миша. Ім'я підключення відображається під типом. Це режим перегляду встановлюється за умовчанням.
Пристрої по підключенню | Відображення пристроїв за способом підключення до комп'ютера. Кожен пристрій відображається під тим основним пристроєм комп'ютера, до якого воно підключене. Наприклад, за наявності контроллера SCSI всі підключені до нього пристрої увійдуть до сімейства цього контроллера.
Ресурси за типом | Відображення стану всіх розподілених ресурсів за типом пристрою, що використовує ці ресурси. Це можуть бути канали, і .
Ресурси по підключенню | Відображення стану всіх розподілених ресурсів за типом підключення. Це можуть бути: канали DMA, порти введення-виводу і адреси пам'яті.
 
Висновок: виконуючи дану лабораторну роботу, я ознайомився з оснащенням «управління комп’ютером», я розглянув основні ресурси.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «ресурси».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок