Головна Головна -> Інше українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «мережа».

Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «мережа».

Назва:
Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «мережа».
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,94 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Лабораторна робота
з дисципліни «Програмування в комп’ютерних мереж»
Тема: «Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «мережа».


Мета: ознайомитися з оснасткою «мережа» консолі настроювання ОС Windows.
Для виконання будь-яких дій, пов’язаних з мережею, застосовують оснастку «Служби компонентів».
Типи додатків служб компонентів
Більшість завдань адміністрування служб компонентів включають доведення результатів розробки до практичного використання в мережі, а також забезпечення високої продуктивності і безпеки розгорнених застосувань і компонентів. Конкретні завдання, які доводиться вирішувати в цій області адміністрування, залежать від типу додатку, з яким працює користувач, і служб, використовуваних даним застосуванням. Додатки, що адмініструються за допомогою програми адміністрування служб компонентів, можна умовно розділити на дві категорії: додатки COM і додатки COM+. Ці терміни використовуються в даному керівництві в тих випадках, коли параметри настройки можуть змінюватися залежно від типу додатку.
Додатки COM. Ідея додатку COM не є чимось новим — це просто позначення групи компонентів COM, створених для спільної роботи. Прикладом додатку COM може служити Microsoft® Excel, оскільки це застосування складається з основного виконуваного файлу і додаткових динамічних бібліотек розширення додатку. Ці бібліотеки забезпечують перевірку орфографії, використання можливостей мови Microsoft Visual Basic®.
Додатки COM+. З іншого боку, додатками COM+ є групи компонентів COM, розроблених і спільно настроєних з метою використання таких можливостей служб компонентів, як управління чергами, забезпечення безпеки на основі ролей і т. д. Тому в даному керівництві цим застосуванням приділяється більше уваги, чим додаткам COM. Деякі особливості додатку COM+ реалізуються при створенні компонентів на програмному рівні, а інші визначаються за допомогою програми адміністрування служб компонентів. Крім того, додатки COM+ можна розділити на два типи, що відрізняються по вимогах, що пред'являються до адміністрування. Це так звані серверні додатки COM+ і бібліотечні додатки COM+. Серверні застосування виконуються в своєму власному просторі процесів. Таке застосування може полягати, наприклад, з групи динамічних бібліотек, що забезпечують обробку паролів. Бібліотечні застосування складаються з компонентів, призначених для роботи в рамках процесу іншого виконавця. У бібліотечному застосуванні можна об'єднати, наприклад, ті динамічні бібліотеки, які забезпечують роботу інших компонентів додатків і при цьому можуть використовувати настройки безпеки цих компонентів.
Огляд адміністративних завдань служб компонентів
Адміністративні завдання, які виконуються за допомогою програми адміністрування служб компонентів, можна розділити на чотири категорії: 1) настройка системи для служб компонентів; 2) початкова настройка служб; 3) установка і настройка додатків COM+; 4)спостереження за роботою і настройка служб компонентів.
Настройка системи для служб компонентів. Перед початком роботи із службами COM+ необхідно виконати настройку для подальшої роботи цих служб в мережі. Наприклад, слід почати з установки параметрів доступу до базового застосування, управління яким повинне здійснюватися за допомогою настройок і завдань, що виконуються в програмі адміністрування служб компонентів.
Початкова настройка служб. Після попередньої настройки конфігурації служб компонентів відповідно до особливостей мережі, можливо, потрібно буде змінити параметри настройки відповідно до тих застосувань і служб, які використовуватимуться в мережі.
Нижче приведені приклади типів настройки комп'ютерів в мережі.
Ряд компонентів можуть опинитися не включеними в додатки COM+. Такими компонентами є компоненти COM, розгорнені незалежно, або додатки COM. Для забезпечення безпеки цих компонентів може потрібно настройка окремих параметрів безпеки COM на відповідних комп'ютерах.
Якщо додатки використовуватимуть розподілені транзакції, слід вказати спосіб запуску DTC (уручну або автоматично) для кожного комп'ютера, де працюватиме це застосування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Консоль настроювання ОС Windows. Оснастка «мережа».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок